320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Tegelt see pole isegi naljakas, vaid seda võis suht julm kuulda olla....
    Mis seal ikka julma oli, korralik andmine käis tõesti ja kogu dirty talk oli kosta aga ka minu kuuti eksis mõni, kes röökis nagu ratta peal. Vahel sattusime koos suitsule, siis ta ikka uuris, et ega lärm liiga suur polnud ja norivalt päris, et kes mul eile külas oli. Kui teda vahel eelmisel õhtul kuuldud hellitusnimega kutsusin, siis läks alati näost punaseks. Tore noormees oli muidu ja saime hästi läbi.

    Kommentaar


      Mu lemmiknaabrid elasid Tartus kunagi minu all. Olin siis Pepleri tänaval ühes kenas majas viiendal korrusel juba viiendat aastat elamas ja ei teadnud selle aja peale sisuliselt ühtegi naabrit. Polnud minul konflikte, polnud nendel konflikte. Ja noh, võite arvata, et sellises kenas 80 ruuduses katusekorteris ikkagi aegaajalt pidusid toimus. Kuniks siis ühel sügisel kolisid minu alla Soome arstitudengid.

      Kes esimene kord käisid ukse taga selle peale, kui ma magamistoas uue voodi kokku panin. Teine kord selle peale, kui ma arvutikõlaritest päevasel ajal filmi vaatasin. Sealt edasi oli mul selge, et tegu on debiilikutega ja ma hakkasin neid ignoreerima. Üks nädal edasi ja korralik pidu oli reedesel õhtul käsil. Kell ei olnud veel 23:00-gi, kui järsku mu sõbrad ütlesid, et mingi soomlane käis mu korteris vahe peal ringi. Ehk siis tüüp oli koputanud - keegi ei vastanud, tuli ise sisse ja hakkas majandama. Selle peale pakkisime oma asjad ka kokku ja läksime linna. Võtsin vuvuzela kaasa kell 00:00 ja tegin ta korteri ukse lahti ja vajutasin sinna mõnuga.

      Paar päeva hiljem tuli alumise korteri naaber minu juurde jutuga ja suht agressiivselt, et ma kohe annaks talle kontakti korteri omanikuga. Et tema üürnikuga ei räägi ja tal pohui. Kui ma sain talle selgitatud, et ma olen 5 aastat seal elanud ja et ta soomepoisid on lihtsalt lumehelbekesed, siis hakkas vanal ka koitma, et äkki ma polegi nii hull, kui need kirjeldavad ja tunnistas, et eelmised 4 aastat elas ta ise meie all korteris, ja väga hullu polnud midagi. Viskasime käppa, jätsime enda korteri omaniku asjast välja ja ta küll oli kurb, et soomlased, kes temaga 6-aastase lepingu tegid, lahkusid sealt korterist pärast ühte kuud, aga rohkem konflikte mul Tartus polnud.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Mu lemmiknaabrid elasid Tartus kunagi minu all. Olin siis Pepleri tänaval ühes kenas majas viiendal korrusel juba viiendat aastat elamas ja ei teadnud selle aja peale sisuliselt ühtegi naabrit.
        ega mitte Pepleri 23?

        Kommentaar


          Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
          ega mitte Pepleri 23?
          Täpselt nii. Mis su seos selle majaga?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Täpselt nii. Mis su seos selle majaga?
            elasin seal mõned aastad tagasi. peab ütlema, et selle muidu meeldiva ja põneva ajalooga maja konstruktsioon on tõesti selline, et seinad ja mööbel vappusid iga kord, kui ülemine naaber hoogsamalt ringi sammus või koeraga fetch'i vms mängis. paar kuud läks harjumiseks, ilmselt su soomlased olid eriti tundlikud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
              elasin seal mõned aastad tagasi. peab ütlema, et selle muidu meeldiva ja põneva ajalooga maja konstruktsioon on tõesti selline, et seinad ja mööbel vappusid iga kord, kui ülemine naaber hoogsamalt ringi sammus või koeraga fetch'i vms mängis. paar kuud läks harjumiseks, ilmselt su soomlased olid eriti tundlikud.
              Nojah. Mul õnneks üleval naabreid polnud ja külgedelt ei tulnud küll mingit heli läbi.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Kuidas kiirelt ja lihtsalt krundi umbkaudset väärtust teada saada?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Kuidas kiirelt ja lihtsalt krundi umbkaudset väärtust teada saada?
                  mingi kv-portaal lahti, vaata mis ümbruskonnas müüakse ja mis m2 hinnaga ja kanna oma krundile üle. Arvestama peaks, et küsimishind ja müügihind on tihtipeale erinevad.

                  teine variant on Maa-ameti hinnastatistika keskkond, kus saab päris palju parameetreid panna lisaks asukohale ja ajaperioodile (hoonestatud maa, vanad hooned, maatulundusmaa jne jne). Seal on ametlik hinnainfo, mis tuleb kokku igast tehingust mis notarid tõestavad ja Maa-ametile edastavad.

                  Kommentaar


                    Mida kinkida vanematele ümara pulma-aastapäeva puhul?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Mida kinkida vanematele ümara pulma-aastapäeva puhul?
                      krüpto

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Mida kinkida vanematele ümara pulma-aastapäeva puhul?
                        Reis vōi kui nad Välismaale ei taha, siis Eestis
                        Mingi viimasepeal hotellipakett spaade asjadega. Ma lähtusin oma vanemate puhul sellest, et las nad veedavad kuskil kvaliteetaega kahekesi kui ostan mingi asja neile, mille kasutama hakkamine on küsitav.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Mida kinkida vanematele ümara pulma-aastapäeva puhul?
                          Viina. Kui viin ei maitse, siis kingi midagi muud. Pildialbum näiteks.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                            Viina. Kui viin ei maitse, siis kingi midagi muud. Pildialbum näiteks.
                            Westonsit.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Mida kinkida vanematele ümara pulma-aastapäeva puhul?
                              lapselaps.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                lapselaps.
                                Kas see siis nagu ei sõltu, kes kutsub?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X