320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Tekkis rumal küsimus, et kes on Tammeka omanik? Et kui Tammeka peaks 10 miljoni eest kellegi maha müüma, kes siis rikkaks saab? Kuidas see asi käib?
    MTÜ Jalgpallikool Tammeka (ehk Tiirik, Koser ja Viidebaum) on liiga obvious vastus?

---

2010. aastal asutati Tartu esindusklubi kõrvale noortega tegelenud MTÜ Jalgpallikool Tammeka, mis peale kolme hooaega asus tegutsema iseseisvalt. Nimelt oli esindusmeeskonna rahaline seis juba pikemat aega nukker, sest planeeritud ja tegelik eelarve ei ühtinud. Arvete tasumiseks kasutasid Afsharid 2013. aastal mitmel puhul noortetööga tegeleva kooli rahalisi vahendeid, mis lõi Tammeka vutiklubi moodustanud kahe MTÜ vahele kiilu.

Sealt said alguse MTÜ Jalgpalliklubi Tammeka probleemid. 2013. aastal jäi meeste sats meistrliigas eelviimaseks ning järgmise hooaja eel ei läbinud nad litsentseerimisprotsessi, sest Eesti jalgpalliliidule (EJL) ei esitatud vajalikke pabereid eelarve, peatreeneri ega mängijate osas. Samuti teatas kohalik omavalitsus, et kõik treeningbaaside kasutamise lepingud on võlgade tõttu ühepoolselt lõpetatud. Afsharide projekt oli pankrotis. Et Tartu nimi ei kaoks jalgpallikaardilt pakkus vutiliit kõrgliiga kohta MTÜ Jalgpallikool Tammekale.

https://sport.ohtuleht.ee/1039294/ra...-likvideeritud

Kommentaar

Kas meil foorumis on keegi ikka räigem SEO kunn ja pakub selleteemalist tasustatud konsulti? Võib kirjutada privasse.

Kommentaar

Olen ikka väga pikalt käinud väljas vaatamas või PPV ostnud, aga seekord ei saa ja pole üldse kursis meie kõikide voogestatusprogrammidega, aga kas kuskilt Fury vs Wilderit on võimalik Eestis vaadata ka?

Kommentaar

Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Olen ikka väga pikalt käinud väljas vaatamas või PPV ostnud, aga seekord ei saa ja pole üldse kursis meie kõikide voogestatusprogrammidega, aga kas kuskilt Fury vs Wilderit on võimalik Eestis vaadata ka?
          Go3 ja Viaplay ei paku igal juhul.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Kommentaar

Kas keegi sööb kiirnuudleid supina ka? Mina ise omal ajal ja mu lapsed söövad nii et vesi âra valada kui nuudel keend ja maitseained sissesegada ja voila

Kommentaar

Algselt postitas cabron Vaata postitust
              Kas keegi sööb kiirnuudleid supina ka?
              Pohmakaga on päris hea
              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

Kommentaar

Ma vist tegin niimoodi, et sibul, hapukoor ja muna peale. Aga pole vist päris aastaid juba söönd

Kommentaar

Vahest jah, aga siis rohkem kraami sisse (muna, liha, sibul jne), et oleks veits Rameni moodi

Kommentaar

Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    Kas keegi sööb kiirnuudleid supina ka? Mina ise omal ajal ja mu lapsed söövad nii et vesi âra valada kui nuudel keend ja maitseained sissesegada ja voila
                    Pole mitte kunagi mitte-supina söönud..

Tegelt valetan. Vahel söön neid kuivalt nii, et omleti sisse segan purustatud kiirnuudlid. Üks nepaalane õpetas!

Kommentaar

Miks inglise keeles on inimesel ja loomadel ribs, aga eestikeeli on loomadel ribid, inimestel roided?

Kommentaar

Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Miks inglise keeles on inimesel ja loomadel ribs, aga eestikeeli on loomadel ribid, inimestel roided?
                        Vastus su küsimuses ju - uhkel väljamaal on ribs, mille eestikeelne vaste on roie. eestikeeli on loomadel ka roided, väljaarvatud lihaletis.

Kommentaar

Eesti keeles on loomadel ka roided. Ribi on esiteks kõnekeelne väljend, teiseks nimetatakse ribiks kulinaarses mõttes looma roiet ja seda ümbritsevat liha

Kommentaar

Küsimus tuleb sellest, et kui kasutada "murdis ribi", siis lendav alati da haussi terce hulk tegelasi, kes jauravad "türa, munn, roie on, raisk!"

Kommentaar

Küsimus tuleb sellest, et kui kasutada "murdis ribi", siis lendav alati da haussi terce hulk tegelasi, kes jauravad "türa, munn, roie on, raisk!"
                              Ei ole kunagi juhtunud sellist asja tho

Kommentaar

Tunduvad päris intelligentsed need hulk tegelasi siis ju

Kommentaar

Working...
                                X