Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Kas sa oled vaimse puudega?
    Ei, ma olen siiski heteroseksuaal.

Comment

Algselt postitas Vask Vaata postitust
      Sa jäid fistingu diskursusele hiljaks.

Comment

Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Sa jäid fistingu diskursusele hiljaks.
        Manu oli nii mannetu?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Comment

Teil on tited tehtud, et viljatust ei karda?
          Elust enesest - tegime naisega vaktsiini, veidi aega hiljem jäi naine rasedaks. Pärast raseduse ajal tegime mõlemad teise sutsu veel. Kaksikud kasvavad endiselt kenasti

Comment

Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            Elust enesest - tegime naisega vaktsiini, veidi aega hiljem jäi naine rasedaks. Pärast raseduse ajal tegime mõlemad teise sutsu veel. Kaksikud kasvavad endiselt kenasti
            Mees palus abi, kuidas sa aru ei saa?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Comment

Daz boob äkki tuleb seletab nüüd mõstlikult inimesega?

Algselt postitas nonoh Vaata postitust
              Palju õnne!!

Comment

Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Mees palus abi, kuidas sa aru ei saa?
                Ma aeglase toimeainega

Palju õnne!!
                Võib ka nii öelda jah...

Comment

karupoeg- plastic, rahvaspordipäev või keegi teine, keegi teab, kes see GG-s sr12 on?

Comment

Ma isiklikult ei tea, pidavat keegi väliseestlane olema. Ei suuda nagu uskuda ka, et keegi eesti ärikas minbette ladudes tunni ajaga pool milli maha mängib sellises stiilis

Comment

Äkki paneb lipp pange? Ei? Ottomar Ladvad asjad ka koroona ajastul kolides olid mingil perioodil Mehhiko lippudega. Äkki on keegi võõramaalane Eestis vms.

Comment

Daz boob äkki tuleb seletab nüüd mõstlikult inimesega?
                        Raske nüüd öelda, kui palju selles Vaski ütluses siirust oli, kuid iseenesest huvitav materjal ju - et nuh tahaks teada, et kui vaktsiin tilli katki teeb, siis mis legend seal peidus on.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Comment

Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Raske nüüd öelda, kui palju selles Vaski ütluses siirust oli, kuid iseenesest huvitav materjal ju - et nuh tahaks teada, et kui vaktsiin tilli katki teeb, siis mis legend seal peidus on.
                          Mõni vaktsineeritu on kurtnud, et täis peaga viskab voodis vimkasid sisse või kummiga vajub ära. Loomulikult võib siin seose luua, et vaktsineerimise järel pole kummist kasu, sest noh, asi üldse ei funka sellega ja no mõned on kurtnud, et regulaarsed ravimid ei mõju pärast vaktsineerimist enam tõhusalt. Nüüd teame, et vaktsineeritul inimesel võib impotentsus alkoholi koosmõjus tekkida.

Comment

Mõni vaktsineeritu on kurtnud, et täis peaga viskab voodis vimkasid sisse või kummiga vajub ära. Loomulikult võib siin seose luua, et vaktsineerimise järel pole kummist kasu, sest noh, asi üldse ei funka sellega ja no mõned on kurtnud, et regulaarsed ravimid ei mõju pärast vaktsineerimist enam tõhusalt. Nüüd teame, et vaktsineeritul inimesel võib impotentsus alkoholi koosmõjus tekkida.
                            Kui inimesel enne vaktsiini ei tõusnud, ja peale vaktsiini ka ei tõuse, siis on muidugi vaktsiin süüdi, eksole?

Comment

See kõik on muidugi ka ilma igasuguse koosmõjuta tõendatud üleliigse alkoholi tarbimise mõju (paljudest). Aga jumala eest, vala veel üks viin, peaasi et mingit kahtlast ainet oma kehasse ei lase.
                              20 LEGEND

Comment

Ahsoo, vtp annab 10 aastase impotentsuse ja muude vöimalike körvalmöjude garantii, selge
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Comment

Working...
                                X