320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kas ma mäletan õigesti, et West suits oli alguses mingi muu nimega ja siis tehti rebrand ja tulid vormel jne?
    Pigem mäletad valesti
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Kommentaar

Kas kuskil juba levib vandenõuteooria, mis seob omavahel ära kiibidefitsiidi ja vaktsineerimise?
      20 LEGEND

Kommentaar

see on hea tähelepanek. peaks algatama.

Kommentaar

Kõik, mis uhhuudelt teenid, läheb 50:50, eks.
          20 LEGEND

Kommentaar

Ou Nasfal, mulle on sulle üx jutt?

Kommentaar

Algselt postitas taku* Vaata postitust
              No libista siis end mu Soccerneti Dmidesse.

Kommentaar

Kas fraas " Koidust " : " ja heita endalt orjarüü " tähendab nüüdses valguses näiteks lambanahkse vesti seljast heitmist ülekantud tähenduses . Ehk kõik kes liidus mängude ärajätmisega nõus on endiselt lambad ?

Kommentaar

Okei-okei, võta see. Mul häid ideid jagub. Näiteks kas see EKRE rahvahääletuse algatamise teema juba toimib, et saaks hääletusega keelata vaktsineerimata inimeste ravimise? Enamus ju otsustab.
                  20 LEGEND

Kommentaar

see on hea tähelepanek. peaks algatama.
                    Ma kuulsin seda juba eelmine nädal. Ja siis väidetavalt polnud uudis. Aga see lükati ümber, kuna teine tehas toodab neid kiipe.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Kommentaar

Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Okei-okei, võta see. Mul häid ideid jagub. Näiteks kas see EKRE rahvahääletuse algatamise teema juba toimib, et saaks hääletusega keelata vaktsineerimata inimeste ravimise? Enamus ju otsustab.
                      Mida sa mulle sellest Ekrest ja antivaktsineerimisest külge kleebid?

Kommentaar

Kas kuskil juba levib vandenõuteooria, mis seob omavahel ära kiibidefitsiidi ja vaktsineerimise?
                        Ma kuulsin ka, et mingil hetkel pidavat kiibid hakkama potti pudenema, mis siis satuvad merre ja siis sealsed elukad neelavad need alla ning nendest saavad kahepaiksed, kes söövad ära kõik jäätise ning joovad ära kõik (kohusetunnet eirates) alles jäetud Westonsid (et sellepärast opis letid tühjad).
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Kommentaar

Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Mida sa mulle sellest Ekrest ja antivaktsineerimisest külge kleebid?
                          Absoluutselt ei kleebi, ei suunanud seda üldse sulle. Siunasin lihtsalt takut, et ta mu eelmise idee rotti lasi. Aga vabandan segaduse pärast.
                          20 LEGEND

Kommentaar

Absoluutselt ei kleebi, ei suunanud seda üldse sulle. Siunasin lihtsalt takut, et ta mu eelmise idee rotti lasi. Aga vabandan segaduse pärast.
                            Vot praegu oli hea näide meie ühiskonna hetkeseisust. Kui vaktsiinide või koroona kohta keegi midagi ütleb ja kui keegi tunnetab, et see võis olla tema vaate vastu, siis ongi segadus, mis on iseenesest kurb

Kommentaar

Kas kellelgi on kokkupuudet sellise netipoega nagu zalando.ee? Tarned ja kõik asjad toimivad kenasti?

Kommentaar

Lätis läks juba mingi eelnõu taoline asi arutlusele, sest 10k häält koos, millega saab selle esitada.

Ootaks ka, et saaks varsti juba allkirja kuhugi anda
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Kommentaar

Working...
                                X