Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Rumal ent see-eest pigem kiireloomuline küsimus - kas kellelgi on endal (või ehk kellelgi lähedastest?) kogemust autokoolidega Tallinnas.

Huvitaks ainult üks aspekt - et oleks võimalikult kiire läbida. Selle all ei pea silmas, et tahaks raha ümbriku vahele jätta ja eksamilt läbi saada vaid seda, et saaks võimalikult järjest teha ära sõidud ja eksamid (õpe nagunii igal pool e-kujul). Kui maksab täispaketina 1000 asemel 1500 või 1600 siis jumala ükskõik. Lihtsalt järgmist sõiduaega ei viitsi mingi kaks nädalat oodata.

Ehk kui on konstruktiivseid mõtteid ja pakkumisi siis on teretulnud!
    Üks variant on a la koolitusel leppida juhiga just seesamune kokku, et maksad talle sulas juurde, aga lepib sinuga graafikuväliselt aja või avab sulle graafikus täiendava aja.

Comment

Rumal ent see-eest pigem kiireloomuline küsimus - kas kellelgi on endal (või ehk kellelgi lähedastest?) kogemust autokoolidega Tallinnas.

Huvitaks ainult üks aspekt - et oleks võimalikult kiire läbida. Selle all ei pea silmas, et tahaks raha ümbriku vahele jätta ja eksamilt läbi saada vaid seda, et saaks võimalikult järjest teha ära sõidud ja eksamid (õpe nagunii igal pool e-kujul). Kui maksab täispaketina 1000 asemel 1500 või 1600 siis jumala ükskõik. Lihtsalt järgmist sõiduaega ei viitsi mingi kaks nädalat oodata.

Oled teenuse pakkujalt uurinud, kas rohkem makstes saad sobivamad tingimused?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Comment

Ise tegin sel aastal autosõidus. Teooria läbisin netis mingi nädalapäevadega. Sõidutunde võtsin nii tihti kui sain, aga ikkagi tuli nädalasi pause sisse kui ei saanud aegu. Kooli eksamid ja ARK omad tegin kõik esimesel katsel- 4 kuuga olid load käes. Soovitus ka, las keegi tuttav teeb mnt ameti sõidujuhendaja tõendi. Maksab 10 euri ja saab lisapraktikat sõita kasvõi iga õhtu. Üks mu instruktoritest(mul oli neid 3) ütles, et sõiduvilumuse tekkeks oleks vaja min sõita 120x45 min. Ise olin arki minnes sõitnud kuskil 90. ARK-i eksamiga jopppas mul ka. Esimese aja sain kolme kuu pärast, aga 2 päeva hiljem uuesti sisselogides leidsin uue aja 2 nädala pärast. Kõik kokku läkski mingi 1,5k.
        ROHE-VALGE SURMANI

Comment

Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Üks variant on a la koolitusel leppida juhiga just seesamune kokku, et maksad talle sulas juurde, aga lepib sinuga graafikuväliselt aja või avab sulle graafikus täiendava aja.
          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Oled teenuse pakkujalt uurinud, kas rohkem makstes saad sobivamad tingimused?
          Jah, olen mitme autokooliga telefonitsi suhelnud ja öelnud, et mulle kiirus olulisim ja võib kulukamaks minna. Otseselt erilist reaktsiooni pole kaasa toonud.
          Nüüd telefonitsi ühe uuema autokooli esindaja julges välja öelda, et räägib ühe sõiduõpetajaga läbi ja kui tal graafik totaalselt umbes pole siis oleks nende autokooli kursuse läbimine ilmselt võimalik 1 kuu jooksul.

Ootan nendepoolset kinnitust siis...

Comment

Algselt postitas Diftong Vaata postitust
            ütles, et sõiduvilumuse tekkeks oleks vaja min sõita 120x45 min. Ise olin arki minnes sõitnud kuskil 90. ARK-i eksamiga jopppas mul ka. Esimese aja sain kolme kuu pärast, aga 2 päeva hiljem uuesti sisselogides leidsin uue aja 2 nädala pärast. Kõik kokku läkski mingi 1,5k.
            120 korda käia sõitmas, iga kord 45 minutit? Või saan ma midagi valesti aru...

Comment

Algselt postitas cabron Vaata postitust
              sellise praktikaga suudaks isegi pime ARK-i sõidueksami täkkesse panna

Comment

Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                sõiduvilumuse tekkeks oleks vaja min sõita 120x45 min. Ise olin arki minnes sõitnud kuskil 90.
                Tunnustan ka ettevalmistust, mad numbers.
                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

Comment

Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  Pigem saab selle vilumuse kätte 12x45 minutiga.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Comment

Algselt postitas Converse Vaata postitust
                    sellise praktikaga suudaks isegi pime ARK-i sõidueksami täkkesse panna
                    Sõidueksami sooritamine ei võrdu vilumus. Hea õnne korral võib ka 10 sõidutunniga täielik algaja esimese korraga ära teha. Olen juhendanud mõnda algajat selle juhendaja märgiga, täielik loterii. Mõni haarab kogu loogikat lennult ja teine muudkui sõidab ja sõidab ja ikka paneb kõige elementaarsemate asjadega metsa.

Comment

kas see kalvi kalle tekst on päris, et 2200 euri kulub kuus ühe vangi peale?
                      Je suis Nasfal

Comment

Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Miks mitte? Soomes kulub kenasti üle 200 eurtsi päevas ja midagi 80k aastas. Tänapäevased vangid on kulukad
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Comment

Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Miks mitte? Soomes kulub kenasti üle 200 eurtsi päevas ja midagi 80k aastas. Tänapäevased vangid on kulukad
                          suht kurb. lasteaiale kulub 100-400 kuus. mul suht pohkar, aga no närvi ajab kui vangidele sellised summad lähevad. eriti kui mõned lapsevanemad jätavad 1-2 euri lilleraha jne maksmata mõnikord.. kui ma nende asemel oleks, siis ma ei tea mis ma teeks.
                          Je suis Nasfal

Comment

kui kõik personalikulud ja kommunaalid kokku liita, tuleb kindlasti ka kulu ühe lapse peale märkimisväärne nagu vanglas

https://elu24.postimees.ee/7371722/k...uhub-tuul-labi
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

Comment

Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              kus kalvi kalle sellest räägib ka

Comment

Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                kus kalvi kalle sellest räägib ka
                                sital olles scrollisin postimeest ja seal oli mingi nutulaul lusti prouale või kellele iganes kirjutatud, ma kahjuks sisu ei tea kuna ei maksa postimehe eest.
                                Je suis Nasfal

Comment

Working...
                                X