320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kas Elisa Elamuse digiboxi abil on võimalik ka vanemast telerist YouTube'i vaadata (ilma lisatasuta). Keegi Huub'i kasutab? On see asjalik?
    Sa mõtled seda uuemat digiboks? Siis jah.
    Instagram

Twitter

Eesti Lokomotiv Moskva fännid

telekavaataja.blogabet.com

Kommentaar

mul Elisa Elamuse uue karbiga kogemust pole, aga soetasin endale Chromecast + TV jubina, millega saab edukalt suvalisest hdmi sisendiga telerist vaadata Youtube'i, Netflixi, Prime'i, Mubit, Jupiteri, Viaplayd, Go3, Eurosport Playerit, Elisat, Apollot jt analoogseid asju, samuti arvutis olevaid filme Plex'i rakendusega. lisaks veel tavapärane striimimise võimalus moblast ja arvutist. pult on ka pisike ja mugav. kas meie operaatorite android tv karpidel on mingi lisaväärtus, mis annaks kasutusmugavuses juurde?

Huub on minu jaoks suht mõtetu, aga samas ei maksa ka eriti midagi. Eesti sisu on vist põhiliselt ja saab reklaamivabalt vaadata.

Kommentaar

Kas selline foorum ongi uus reaalsus? See vana roheline jääb igaveseks minevikku?

Kommentaar

Algselt postitas nimastain Vaata postitust
          Kas selline foorum ongi uus reaalsus? See vana roheline jääb igaveseks minevikku?
          Väidetavalt tehakse foorum siiski korda. Samas mina vana rohelist ei igatse. Tumedad skinid olid ikka hulka etemad. Praegune tume ei ole muidug väga hästi toimiv. Hetke praktilisem skin on "Wood"
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Kommentaar

Delfis teadupärast koroonaga seotud lood pole kommenteeritavad. Küll aga on seda Reinsalu arvamus, mis vist peaks ikkagi sama teemat väisama. Et kas reegli kehtestamise ajal oli tsurr?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Kommentaar

Delfis on vist lihtsalt kellegi laps täna toimetajatoolile jälle pandud, mitu fopaad silma hakanud. Nt ka Raimo Poomi sulest erakonnaliikmete vaktsineerituse andmete peitmise kohta kirjutatud rumalartikli avaldamine, muuhulgas samuti kommenteeritaval kujul.
              20 LEGEND

Kommentaar

Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Delfis teadupärast koroonaga seotud lood pole kommenteeritavad. Küll aga on seda Reinsalu arvamus, mis vist peaks ikkagi sama teemat väisama. Et kas reegli kehtestamise ajal oli tsurr?
                Delfi süsteem toimib nii, et ajakirjanik ise peab CMS-is kommentaaride keelamiseks linnukese valima. Ilmselt jäi see lihtsalt tegemata. Muidugi kogu sealne CMS oli veel septembri alguses üsna kiviaegne.

Kommentaar

Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

Väidetavalt tehakse foorum siiski korda. Samas mina vana rohelist ei igatse. Tumedad skinid olid ikka hulka etemad. Praegune tume ei ole muidug väga hästi toimiv. Hetke praktilisem skin on "Wood"
                  Seda on hea kuulda, sest praegune on ikka alla igast arvestust...

Kommentaar

Tõesti väga lihtne ja rumal küsimus -

kas kusagil Tallinna kesklinnna (täpsemalt sobiks kõige paremini bussijaamast mitte kaugele jäävad poed nagu Sikupillid jms) piirkonnas märganud, et poodides oleks müügil veel advendikalendreid? Siis teaks kust poest chekata. Ise käisin veel nädala keskel Torupilli Selveris ja mõtlesin esmalt sinna kiigata, aga äkki keegi veel mõnes piirkonnapoes silmad lahti ringi vaadanud ?

Kommentaar

Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Tõesti väga lihtne ja rumal küsimus -

kas kusagil Tallinna kesklinnna (täpsemalt sobiks kõige paremini bussijaamast mitte kaugele jäävad poed nagu Sikupillid jms) piirkonnas märganud, et poodides oleks müügil veel advendikalendreid? Siis teaks kust poest chekata. Ise käisin veel nädala keskel Torupilli Selveris ja mõtlesin esmalt sinna kiigata, aga äkki keegi veel mõnes piirkonnapoes silmad lahti ringi vaadanud ?
                      ise küsin, ise vastan.

Maxima vsjo što nužna...
                      Ei olnud Selveris, ei olnud Prismas, Ei olnud Kaubamaja toidumaailmas, ei olnud Stockmani toidupoes, polnud Stockmani jõulumaailmaski. Polnud ka Rimis.
                      Aga keskturu Mahhima aitas välja

Kommentaar

Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

ise küsin, ise vastan.

Maxima vsjo što nužna...
                        Ei olnud Selveris, ei olnud Prismas, Ei olnud Kaubamaja toidumaailmas, ei olnud Stockmani toidupoes, polnud Stockmani jõulumaailmaski. Polnud ka Rimis.
                        Aga keskturu Mahhima aitas välja
                        võtab ilusti kokku mis meil siin valesti on

mingi vend jookseb mööda linna ringi ja raiskab raha/kütust/aeg et osta midagi mida kellelgi vaja pole
                        Ja siis selle sama asja tootmiseks ja transpordiks kulutatakse...

Kommentaar

millal Mikk Salu Postimehesse kolis?

Kommentaar

Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                            millal Mikk Salu Postimehesse kolis?
                            Mingi kaks nädalat tagasi umbes
                            308

Kommentaar

Nädala jagu rekordeid purustanud kõrges elektrihinnas pole süüdi mitte taastuvenergia või selle tootjad, vaid taastuvenergia võimsuste vähesus ja majanduse ootamatult kiire taastumine, rääkis Eleringi juht Taavi Veskimägi.

Ma selles va energia tootmise maailmas olen korralik pupu-juku, kuid siiski tekkis küsimus, et kuidas majanduse ootamatult kiire taastumine nüüd siin võrrandisse sobitub?
                              Ma saan aru küll, et nõudlus ja asjad jne, kuid rohepööret, vms see teema on, ei hakatud ju eile planeerima ning tarbimine oli koroona-maailmas n.ö äraootaval seisukohal vast mõned kuud ja selle põhjal vast ikka plaane ei tehtud ju?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Kommentaar

Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Nädala jagu rekordeid purustanud kõrges elektrihinnas pole süüdi mitte taastuvenergia või selle tootjad, vaid taastuvenergia võimsuste vähesus ja majanduse ootamatult kiire taastumine, rääkis Eleringi juht Taavi Veskimägi.

Ma selles va energia tootmise maailmas olen korralik pupu-juku, kuid siiski tekkis küsimus, et kuidas majanduse ootamatult kiire taastumine nüüd siin võrrandisse sobitub?
                                Ma saan aru küll, et nõudlus ja asjad jne, kuid rohepööret, vms see teema on, ei hakatud ju eile planeerima ning tarbimine oli koroona-maailmas n.ö äraootaval seisukohal vast mõned kuud ja selle põhjal vast ikka plaane ei tehtud ju?
                                Ei tehtudki, aga sama miks sul pole siiani korralikult neid kiipe saada mida enamuses kõrgtehnoloogilises tootmises kasutatakse - teatud kohtades oli see seisak ikka päris seisak, mitte nagu meil 2020 kevadel. Ja peale seda seisakut hakkas 2020 suvel/sügisel kõik täiega tööle ja kõik järsku avastasid, et nõudlus on vahepeal koguaeg olemas olnud - kui nende tehased seisid paigal, läks maailm edasi. Ja siiani tegeletakse tagantjärele selle nõudluse tõusu korvamisega, uute tehaste ehitamine on täis töös - mis omakorda mõjutab näiteks energiaturgu, tõstes seal nõudluse omaette kõrgustesse.

Ehk, kriis mis oli ootamatu ja sügav tõi kaasa selle, et järsku ei saanudki maailmast raha otsa ja selle asemel kasvas tarbijate nõudlus uudsetesse kõrgustesse mille tagamine pole enam nii lihtne.
                                Lisa sinna kliima muutused, poliitiline pask Venemaa vs EU jne. Ja ongi nii, et olukord kus bõrsihinnaga tarbija maksab kohati täiesti ulmelist energiahinda.

Mul on hoopis teine küsimus, miks omal ajal nii paljud inimesed võtsid bõrsihinnast sõltuvad paketid, mitte kindla hinnaga paketi? Mul on kindla hinnaga paketid ja selletõttu siiani pole sellest "meeldivusest" osa saanud.

Kommentaar

Working...
                                X