320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas Rudy Vaata postitust

Ma saan aru, et see küte on töötanud ennem? Kas seda kontuuri õhutatud on? Mõnikord aitab ka kontuuri läbipesu, võib mingi shit ära ummistanud olla selle asja seal.
    Eelmine talv ja see talv senimaani täitsa töötas jah, kuigi seal alati olnud temp kõikumised suuremad kui teistes ruumides. Ju vannitoa iseeärasused.

Õhutatud ei ole, läbipesu ka tehtud ei ole. Lakkas töötamast 3 nädalat tagasi, kusjuures ühel päeval lambist viskas sisetempi 34 peale vannitoas ja siis lõpetas jälle töötamise. See viitab natukene selle ummistusteooria vastu. Eks annan teada siis kui vennad läbi käivad.

Kommentaar

Kas koroonapositiivne saab teada ka mis tüvi teda tabanud on?

Kommentaar

Sekveneeritakse endiselt aint 200 proovi? Üldiselt vaevalt. Aga huvitav, kas need, kelle puhul teada saavad selle info.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

Kommentaar

Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Kas koroonapositiivne saab teada ka mis tüvi teda tabanud on?

Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Sekveneeritakse endiselt aint 200 proovi? Üldiselt vaevalt. Aga huvitav, kas need, kelle puhul teada saavad selle info.
          Kui on teada siis edastatakse see info.

Kommentaar

so... mr. 99

sheeri põranda kama

Kommentaar

Kas isand Grünthal on oma FB konto sulgenud või tegi seda FB ise?
              Või on see kuidagi seotud selle uudisega? https://www.delfi.ee/artikkel/955342...tedch0GxCMYsZ8
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Kommentaar

Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kas isand Grünthal on oma FB konto sulgenud või tegi seda FB ise?
                Või on see kuidagi seotud selle uudisega? https://www.delfi.ee/artikkel/955342...tedch0GxCMYsZ8
                Sa ei oska otsida lihtsalt: https://www.facebook.com/kalle.grun.503

Kommentaar

Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

Sa ei oska otsida lihtsalt: https://www.facebook.com/kalle.grun.503
                  See sisu ei ole hetkel saadaval
                  Tavaliselt juhtub see seetõttu, et omanik jagas seda ainult väikese grupiga, muutis seda, kes seda näeb, või on see kustutatud.

Äkki siis ainult jüngrid näevad?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Kommentaar

Tavaliselt juhtub see seetõttu, et omanik jagas seda ainult väikese grupiga, muutis seda, kes seda näeb, või on see kustutatud.

Sa oled blokki saanud siis. Käisid kommentaarides mölisemas?

Kommentaar

Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

Sa oled blokki saanud siis. Käisid kommentaarides mölisemas?
                      Tõesti ei mäleta, võimalik, et midagi ütlesin Aga ju siis oli tõde valus kuulata.

Kommentaar

Eip, mina näen ka, kuigi pole tema FB lehe jälgijate hulgas või veel vähem "sõber"
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Kommentaar

Kui palju umbes neid inimesi võib olla, kes nt TV3 uudiste "arvamusküsitlustes" osaleb? Et kui 75% inimesi saadab €1,25 maksva sõnumi, et öelda, et nad ei suuda oma elektriarveid maksta, siis mitu sotti või tonni selle saja euriku väljaloosimiseks kollektiivselt magama pannakse?
                          20 LEGEND

Kommentaar

Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Kui palju umbes neid inimesi võib olla, kes nt TV3 uudiste "arvamusküsitlustes" osaleb? Et kui 75% inimesi saadab €1,25 maksva sõnumi, et öelda, et nad ei suuda oma elektriarveid maksta, siis mitu sotti või tonni selle saja euriku väljaloosimiseks kollektiivselt magama pannakse?
                            Kas seal mitte lõpus ei ütle lisaks nendele protsentidele ka osalejate arvu?
                            Vähemalt varem vist öeldi, pole seda saadet juba mõnda aega vaadanud.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Kommentaar

Kellelgi veel eesti.ee mailide edastamine pipardanud? Neljapäeval saadeti mulle kiri ja 2.5 päeva hiljem jõudis lõpuks gmaili.

Kommentaar

Ütleme, et inimene leppis 2017 kokku netopalgas 1500 eurot.
                                Palju peaks olema palk 5 aastat hiljem, et oleks korrelatsioonis elukalliduse tõusuga? Mis statistilist üksust võiks arvestamisel aluseks võtta?

Kommentaar

Working...
                                X