320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust

    Nad on teinud endale varikad. Mu oma ja su oma ja veel omasid, kuna nad enda konto alt ei julge postitada. Jah ma tean seda, sest osad vennad ei vaheta oma IPd kui nad varikontodelt mitte varika postitusi teevad.

    Krt kas need polegi siis minu mõtted?
    Teen tapeeti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Fc. Vaata postitust


      Krt kas need polegi siis minu mõtted?
      Paraku mitte. Need mõtted on papapapaaa, pole sellisel juhul kellegi mõtted, on papapapaaa papapaaa papaaapaaaa


      paapa
      .

      Kommentaar


        Kas tööandja saab 3x vaktsineeritud ja neg kiirteste andvat lähikontaktset töötajat koju saata haiguslehele karantiini? Kaugtöö ei ole võimalus. Sõbra jaoks küsin.

        Ime pole, et inimesed oma lähikontakte ja haigusi salajas hoiavad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Kas tööandja saab 3x vaktsineeritud ja neg kiirteste andvat lähikontaktset töötajat koju saata haiguslehele karantiini? Kaugtöö ei ole võimalus. Sõbra jaoks küsin.

          Ime pole, et inimesed oma lähikontakte ja haigusi salajas hoiavad.
          Minu teada vaktsineeritud lähikontaktsed ei pea isolatsiooni jääma.
          Vähemalt nii väitis mulle naaber, kes ühes ettevõttes selliste asjade eest vastutab.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            kas see poole kohaga ei ole ka ettevõtte enda otsustada kas vaxxxed lähikontaktseid tööle lubada või mitte?

            Meie oma kollektiivis andsime poisile 3+1 vaba(mat) päeva (tasustatud) ja neljandal päeval testima, kui oli neg. võis tööle tulla.

            Kommentaar


              Tööandja võib teostada riskianalüüsi, mille tulemusel ka nt 3. doosiga vaktsineeritud lähikontaktsed peavad jääma isolatsiooni.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Tööandja võib teostada riskianalüüsi, mille tulemusel ka nt 3. doosiga vaktsineeritud lähikontaktsed peavad jääma isolatsiooni.
                Hästi. Ütlen sõbrale edasi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust

                  Hästi. Ütlen sõbrale edasi.
                  Kui see mingi eluliselt oluline teema, siis võib fakte ka uurida. Praegu lihtsalt küsisin koridoris kui olin küsimust lugenud siin. Ja no, sõnastasin veidi valesti - tööandja ei saa sundida sind jääma isolatsiooni, lihtsalt ta saab öelda, et tööle ei tohi tulla tingimuste xyz korral vm.

                  Kommentaar


                    eilsest AKst jäi selline lause meelde: "Nii mõnegi taotleja dokumente kontrollides on selgunud, et korteriühistu esitatud arve ei sobi, kuna küttearve lähtub ruutmeetritest, mitte soojakulust."

                    Alates esmaspäevast võtab ka Tallinn vastu taotlusi energiakulude hüvitamiseks. Tallinlased, kes soovivad energiakulude hüvitamise taotluse paberil üle anda, kuid pole ennast veel vastuvõtule registreerinud, peavad mitmes linnaosas kuni veebruarini ootama.


                    minu kogemusest arvestavad ühistud kütte eest tasu just korteri pindala järgi ja ühikuks on ruutmeeter. kas nüüd siis kõik hakkavad uusi arveid tegema?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      eilsest AKst jäi selline lause meelde: "Nii mõnegi taotleja dokumente kontrollides on selgunud, et korteriühistu esitatud arve ei sobi, kuna küttearve lähtub ruutmeetritest, mitte soojakulust."

                      Alates esmaspäevast võtab ka Tallinn vastu taotlusi energiakulude hüvitamiseks. Tallinlased, kes soovivad energiakulude hüvitamise taotluse paberil üle anda, kuid pole ennast veel vastuvõtule registreerinud, peavad mitmes linnaosas kuni veebruarini ootama.


                      minu kogemusest arvestavad ühistud kütte eest tasu just korteri pindala järgi ja ühikuks on ruutmeeter. kas nüüd siis kõik hakkavad uusi arveid tegema?
                      Uuemad majad peaksid kõik m2 järgi jagama kulusid, sest korteripõhised küttemõõturid ratsitakse maha või ei ühendata ära võrku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        eilsest AKst jäi selline lause meelde: "Nii mõnegi taotleja dokumente kontrollides on selgunud, et korteriühistu esitatud arve ei sobi, kuna küttearve lähtub ruutmeetritest, mitte soojakulust."

                        Alates esmaspäevast võtab ka Tallinn vastu taotlusi energiakulude hüvitamiseks. Tallinlased, kes soovivad energiakulude hüvitamise taotluse paberil üle anda, kuid pole ennast veel vastuvõtule registreerinud, peavad mitmes linnaosas kuni veebruarini ootama.


                        minu kogemusest arvestavad ühistud kütte eest tasu just korteri pindala järgi ja ühikuks on ruutmeeter. kas nüüd siis kõik hakkavad uusi arveid tegema?

                        Üks rida tuleb juurde. Vähemalt meil tuli. Ennem oli ainult ruutmeetrid kirjas. Nüüd ka MWh tarbitud kogus. Ei ole eriline raketiteadus see lisada.

                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust


                          Üks rida tuleb juurde. Vähemalt meil tuli. Ennem oli ainult ruutmeetrid kirjas. Nüüd ka MWh tarbitud kogus. Ei ole eriline raketiteadus see lisada.
                          ei ütlegi, et arvutus väga keeruline olla saaks, ehkki sisuliselt arvestatakse siiski m2 järgi, aga vormistatakse MWh järgi.

                          aga kui arved on juba väljastatud tavapäraselt, siis kas nüüd käiakse esimene kord toetust taotlemas tühja, siis palutakse koostada uus arve ja uuesti taotlema?

                          ma ei ole sellesse süsteemi süvenenud, seega toetuse taotlemise protsessist ei tea mõhkugi. küll aga võrdlesin kolme korteri kommunaalarveid erinevates asukohtades ja mitte ühelgi neist pole MWh kirjas.

                          Kommentaar


                            Elisa elamuse äpp telefonis (android) ei tööta, st ei lähe käimagi. Kas ainult mul või mingi suurem jama?
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Siin mingi foorum kus naabrid samalt tänavalt saavad oma prügikastide asetuse üle vaielda. Või siis niisama omavahel klatšida. Eestis või Soomes või kusalgi siin lähedal ka sellist leidub?

                              Many communities throughout the United Kingdom are using Nextdoor to strengthen their neighbourhoods.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Siin mingi foorum kus naabrid samalt tänavalt saavad oma prügikastide asetuse üle vaielda. Või siis niisama omavahel klatšida. Eestis või Soomes või kusalgi siin lähedal ka sellist leidub?

                                https://nextdoor.co.uk/
                                Eestis on ikka Facebooki grupid selle jaoks kus naabri kasse taga aetakse ja müraprobleemide üle vaieldakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X