320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis krdi alternatiivajalugu te siin evite? 1878 tekkis alge ja 1910 läks old toilet käiku.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Miks kiivri kandmisest mark tegevus tehtud on? Et nagu pussy oled kui kiivrit kannad. Miks riski madaldamine pussukas tegevus on?
      "Linnuökoloog soovitab jalakäijail sel ajal sõjakate vareste pesitsuspiirkonda vältida. «Kui seal kõndimine on vältimatu, tasuks pähe panna müts, kas tuttmüts või miks mitte kiiver,» soovitas Mägi."

      https://tartu.postimees.ee/7531990/s...957.1643722391

      Üks tädike pani kunagi oma öues mängivatele lastele ka kiivrid pähe, et nad puu otsast kukkuvate öuntega pihta ei saaks. Maandas peapörutuse riski. Ilma kiivrita öue minek öunte perioodil lausa keelatud.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        kas on mingi eriline/hea põhjus, miks Liverpooli mängijad jaksavad 63 mängu hooaja jooksul sellise intensiivsusega joosta ja pressida, aga (näiteks) Eesti koondise mängijad ei suuda ühtegi?

        Kommentaar


          Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
          kas on mingi eriline/hea põhjus, miks Liverpooli mängijad jaksavad 63 mängu hooaja jooksul sellise intensiivsusega joosta ja pressida, aga (näiteks) Eesti koondise mängijad ei suuda ühtegi?
          Noh, Liverpoolil on umbes kogu maailmast valida selliseid mängijaid, kes suudaks selliselt pressida. Meil on neid võtta ainult Eesti pealt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

            Noh, Liverpoolil on umbes kogu maailmast valida selliseid mängijaid, kes suudaks selliselt pressida. Meil on neid võtta ainult Eesti pealt.
            sellest ei piisa, et lihtsalt rohkem jooksutrenni teha? (ma praegu õhku täis, lidusin täna 10 km isikliku rekordi.)

            Kommentaar


              Sest nad jooksevadki 63 mängu sellise intensiivsusega. Eestis on proovitud hooaega venitada talvest talveni, aga 63 mängu endiselt (veel) kokku ei tule ja sellist tempot pole neis mängudes üheski.

              Kommentaar


                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Sest nad jooksevadki 63 mängu sellise intensiivsusega. Eestis on proovitud hooaega venitada talvest talveni, aga 63 mängu endiselt (veel) kokku ei tule ja sellist tempot pole neis mängudes üheski.
                mul seostus pigem see:

                "Trenni tegin kõvasti, et... käisin jooksmas, kohe tulid klubi poolt kavad, mida ma tegema pean, nii ma ka tegin ja nagu... joosta sai kõvasti. Ma arvan, et selle nädala ajaga jooksin mingi 30 kilti ikka maha, et... vorm on hea, ma arvan."

                Kommentaar


                  "Went down like a lead balloon" eesti keeles?
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Kukib kivina?

                    A ma, oleks originaalsem ja ütleks, et kukub kiiremini kui sabatäht!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      "Went down like a lead balloon" eesti keeles?
                      Türa putsi küll
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Miks Pique Shakirat pettis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Miks Pique Shakirat pettis?
                          Äkki tal on mammuti süda?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Miks Pique Shakirat pettis?
                            Shakira on ju vana naine!
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Kas Wales-Ukraina mängu VAR-i meeskond asub Moskvas?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kas Wales-Ukraina mängu VAR-i meeskond asub Moskvas?
                                Ajakirjanikud teavad iu kõike ja järsku selline küssa...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X