320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mingi kõne tuleb hommikuti. Number on (+372) 6640822.
    kui kõne vastu võtsin, pandi kohe toru ära
    Tagasi helistades lastakse ühe korra kutsuda ja siis kõne katkestatakse.
    olen kuulnud, et mitmele inimesele on nii tehtud, samalt nurmbrilt
    kellegil on igav v? või on lihtsalt mingi telefonijama?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      mingi kõne tuleb hommikuti. Number on (+372) 6640822.
      kui kõne vastu võtsin, pandi kohe toru ära
      Tagasi helistades lastakse ühe korra kutsuda ja siis kõne katkestatakse.
      olen kuulnud, et mitmele inimesele on nii tehtud, samalt nurmbrilt
      kellegil on igav v? või on lihtsalt mingi telefonijama?
      Asi on selles, et mingi saiko Tallinna tavanumber(või mina ei tea) helistab ringi. Eile sain mina kõne, kui vastu võtsin, pandi kohe ära. Täna sai pinginaaber samalt numbrilt kõne, aga enne pandi ära kui jõudis vastu võtta. Siis ütles veel üks klassiõde, et tal oli ka sellelt numbrilt vastamata kõne. Kui ma numbrit googeldasin ja netitasin ja 1182 ja muudes kohtades otsisin, ei andnud number mitte ühtegi vastet. Tagasi helistades lastakse ühe korra kutsuda ja siis kõne katkestatakse.
      Kui keegi teab midagi sellest, siis öelge midagi, sest mulle ei meeldi sellised asjad

      Number on muidu (+372) 6640822.


      Leidsin sellise posti kuskilt foorumist. jaanuarist

      Kommentaar


        Fletchu kirjutas...

        11.01.2008 14:04

        Nüüd helistati uuesti, kõhklesin natuke ja ütlesin "Halloo". Tead, mis? Oli mingi tšikk Viasatist ja pakkus DigiTV'd.

        Kommentaar


          Tundus kuidagi tuttav, vaatasin järgi, mul on ka vastamata kõne sellelt numbrilt. Ilmselt siis viasati müügitšikile makstakse tehtud kõnede (=valitud numbrite) pealt. Helistan, raisk, jälle Aivar Riisalule.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            elu24: templiidi blokk määramata! kasutame vaikimisi "body"template not readable: index.tpl

            mida värki ah?

            Kommentaar


              Tere.
              Minul selline küsimus: kas nn nööpkõrvaklappide otsas käivaid kummist vidinaid(erisuuruses) müüakse kusagil ka eraldi?
              Aitäh.

              Kommentaar


                Algselt postitas Raidur Vaata postitust
                Tere.
                Minul selline küsimus: kas nn nööpkõrvaklappide otsas käivaid kummist vidinaid(erisuuruses) müüakse kusagil ka eraldi?
                Aitäh.
                Mul on olemas mingid iPod kõrvaklappide need kummijullad. Kui abi on võin tasuta ära anda.

                -e- sellised
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raidur Vaata postitust
                  Tere.
                  Minul selline küsimus: kas nn nööpkõrvaklappide otsas käivaid kummist vidinaid(erisuuruses) müüakse kusagil ka eraldi?
                  Aitäh.
                  minul igatahes ei ole seni ainult neid otsikuid leida õnnestunud - ikka olen pidanud koos juhtmega ostma ja nii juba mitu korda (nüüd Brüsselis kaotasin jälle ühe ära), seejuures sobivad mulle ainult kõige väiksemad otsikud, nii et ülejäänud suurused jäävad igakord üle. seega olen ka vastusest huvitatud
                  kaks firmatorti, kast pepsit!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas billy t Vaata postitust
                    minul igatahes ei ole seni ainult neid otsikuid leida õnnestunud - ikka olen pidanud koos juhtmega ostma ja nii juba mitu korda (nüüd Brüsselis kaotasin jälle ühe ära), seejuures sobivad mulle ainult kõige väiksemad otsikud, nii et ülejäänud suurused jäävad igakord üle. seega olen ka vastusest huvitatud
                    Ma vahetaks need kõige väiksemad hea meelega keskmiste vastu:-)
                    Eriti kui need on veel billy t omad....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raidur Vaata postitust
                      Ma vahetaks need kõige väiksemad hea meelega keskmiste vastu:-)
                      Eriti kui need on veel billy t omad....
                      see oleks hea kaup küll. ma tuuslan kodus sahtli läbi.
                      kas peaksin siis need keskmised endale eelnevalt korraks kõrva ka toppima, et need selle näol lisaväärtust saaksid ja seega eriti billy t omad oleksid või ei ole see oluline?
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas billy t Vaata postitust
                        see oleks hea kaup küll. ma tuuslan kodus sahtli läbi.
                        kas peaksin siis need keskmised endale eelnevalt korraks kõrva ka toppima, et need selle näol lisaväärtust saaksid ja seega eriti billy t omad oleksid või ei ole see oluline?
                        Jah, tee nii... Täna kaubaks Billy_t väiksed ja Billy_t keskmised.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas billy t Vaata postitust
                          kas peaksin siis need keskmised endale eelnevalt korraks kõrva ka toppima?
                          Jah, jah, jah.

                          Kommentaar


                            Vaatasin just positmees.ee Pekingi paraolümpiamängude galeriid, ja nägin pääris huvitavaid alasid. Näiteks, kuidas on võimalik pimedatel mängida vutti? Täitsa lõpp. Pole kunagi kuulnudki.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              Vaatasin just positmees.ee Pekingi paraolümpiamängude galeriid, ja nägin pääris huvitavaid alasid. Näiteks, kuidas on võimalik pimedatel mängida vutti? Täitsa lõpp. Pole kunagi kuulnudki.
                              22 kohtuniku mängivad palli ja kullipilguga vutimängija on pandud kohtunikuks. Seda nimetatakse ka muutumiskomöödiaks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                22 kohtuniku mängivad palli ja kullipilguga vutimängija on pandud kohtunikuks. Seda nimetatakse ka muutumiskomöödiaks
                                järeldasin ka midagi üprist sarnast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X