320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    Ma pakun, et... igas pubis?
    Ma pakun, et sa ei tea sellest midagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas varix Vaata postitust
      Kus pubis/baaris täna Tartus jalkat vaadata saab?
      Võitjad
      Wilde
      Big Ben
      Trehv

      Kindlasti veel kusagil. Krooks ehk.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Algselt postitas varix Vaata postitust
        Ma pakun, et sa ei tea sellest midagi.
        Ime mu kotte.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
          Kui palju võib olla jalgpalli lendamise kiirus maailmarekord?(belgia-eesti mängu ajal korra näitas, siis oli juba suht lahja löögi peale üle 90km/h)
          Googledasin antuke ja leidsin sellise asja:
          The Knowledge: Plus: players' names on both sides of a shirt; what Rory Allen did next; and did Pele and Di Stefano play together?


          ehk siis 114mph - 183.465216kmph

          ehk siis kurat osad autod ei võta nii palju sisse :S .

          EDIT: Mõni tore inimene võiks nüüd sellest väravast video üles otsida kthx.

          Kommentaar


            Kas kellegil mingeid üleliigseid materjale, kokkuvõtteid või muud infot jalgpalli kohta on?

            On vaja teha uurimustöö sel teemal ning väike abi kuluks ikka ära.

            Kommentaar


              Selline küsimus siis Kas Liverpool FC on kunagi Reeboki varustust kandnud?

              Kommentaar


                Algselt postitas Glasgow Celtic FC Vaata postitust
                Selline küsimus siis Kas Liverpool FC on kunagi Reeboki varustust kandnud?
                Jah, xoxoxo

                Kommentaar


                  1996-2006.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas buub Vaata postitust
                    Kas kellegil mingeid üleliigseid materjale, kokkuvõtteid või muud infot jalgpalli kohta on?

                    On vaja teha uurimustöö sel teemal ning väike abi kuluks ikka ära.
                    Kindlasti oleks saanud küsida veel ebatäpsemalt. Proovi, äkki önnestub.

                    Ja noh kasuta internetti, vöibolla aitab. Vöibolal ei aita ka.

                    Kommentaar


                      Kas tänapäeval enam guugeldada üldse ei osata? Vöi siis ei viitsita?

                      Kommentaar


                        see? aga nagu sisse ei läinud, aga midagi muud tema shotti ka kuskile ei leidnud,

                        Kommentaar


                          Sheffield Wednesday's David Hirst, who drilled a 14.8-yard howitzer against the crossbar at a whopping 114mph during a 4-1 defeat at Arsenal on September 16 1996.
                          Ehk siis see sama

                          Kommentaar


                            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                            Kas tänapäeval enam guugeldada üldse ei osata? Vöi siis ei viitsita?
                            Kõik on idikad, kes ei viitsi mitte sittagi teha ja tahavad kõike. No daaa.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              Kas tänapäeval enam guugeldada üldse ei osata? Vöi siis ei viitsita?
                              No sorri Ei olnud aega otsida. Peale postituse tegemist, lahkusin arvutist.

                              Kommentaar


                                mis värk ETV kaameramehel nende mustanahaliste pealtvaatajatega on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X