320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Kuulge mehed, mis värk on kui msn-i ei saa sisse logida, sest Troubleshoot näitab mingit kala \"Key Ports\"-iga, ent ei suuda seda korda teha.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Algselt postitas sicmic


      Kuulge mehed, mis värk on kui msn-i ei saa sisse logida, sest Troubleshoot näitab mingit kala \"Key Ports\"-iga, ent ei suuda seda korda teha.
      MSN täielikult maha, ka registritest ja uuesti peale. Aga samas kuna MSN on Pisipehme tarkvara, siis ma üldse ei üllatu selliste vigade peale. Ka mul vahetevahel logimisel ebaõnnestunud, kuid mingi aja möödudes saab jälle sisse.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Oleks kiirelt vaja üks kassettimaterjal arvutisse saada, kuidas see võimalik oleks!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas Silver


          Oleks kiirelt vaja üks kassettimaterjal arvutisse saada, kuidas see võimalik oleks!
          pakun et sul oleks vaja mingit recorderit arvutisse
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Arvuti teeb mingeid imelikke trikke; et näiteks komade/punktide asemel on semikoolon ja koolon ning kui hoiad shifi peal siis on ikka koolon ja semikoolon
            kui kasutan hiirerulli siis see oleks nagu back_nupp see on mingi viirus või mingid settingud on valesti??

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              No tarkpead aidake mind nüüd!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Algselt postitas Silver


                No tarkpead aidake mind nüüd!
                no sul on vaja kasetikat, juhtmeid, arvutit ja voolu ning mingit venda, kes selle toimima oskab panna

                muide, tahaks isegi teada - sama mure mul.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Tahaks Kalju- Kalevi mängu video netti panna, aga ei oska! :P

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    tegelikult on need lindi pealt plaadile probleemid suht ühetaoliselt lahendatavad. analoogsignaal arvutisse ja siis mingi vidin seda digiks töötlema. helikasseti puhul peaks piisama juhtmest, kus mõlemas otsas on tavaline nn kõrvaklapi ots. üks siis kassetimängija kõrvaklapi väljundisse ja teine arvuti mikri sisendisse. edasi oleks vaja mingit tarkvarajubinat, mille leiab tucowsist või google abil suht ruttu.

                    videosignaali puhul on loogika umbes sama. lihtsalt arvutil peab olema üks auk, kuhu videosignaali saab saata. tehniline pool peaks google abiga küll igaühele jõukohane olema.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Mis programmiga saaks teha Jalgpalli meeskonna logosid...?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Adobe Photoshopid ja shit, Zoner Media Explorer, Hätt-triki jaoks tee või Paintis.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          miks \"alamate teemade\" all \"subsidesport\" suleti?
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Algselt postitas sicmic


                            miks \"alamate teemade\" all \"subsidesport\" suleti?
                            tõenäoliselt seetõttu, et moderaatori arvates oleks seda teemat tulnud arendada kusagil mujal. ma vähemalt arvan nii.

                            üldiselt ju lukustatakse kahel põhjusel. kas teema on teemast mööda või on selle sisu täielik pask. üldiselt ei ole minu arust viimastel aegadel eriti vägivallatsetud.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Algselt postitas Saarlane
                              Adobe Photoshopid ja shit, Zoner Media Explorer, Hätt-triki jaoks tee või Paintis.
                              Fotosopp ja Peint mai äss!
                              Logosi tehakse ikka vektoris... seega Adobe Illustrator, Macromedia FreeHand, Corel Draw vmt.
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Algselt postitas Scooter
                                Logosi tehakse ikka vektoris... seega Adobe Illustrator, Macromedia FreeHand, Corel Draw vmt.
                                ..ja estonisugused mehed ilmselt AutoCAD\'is


                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X