320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ise pole vaadanud ma eeldasin ,et sealt näeb.. Aga jätan meelde järgmine kord

    Kommentaar


      pigem oled lihtsalt uimane ärgates. Sügavast unest ei saa sekundiga "kaineks"

      Kommentaar


        jep,
        aga põhiline on siinjuures ikka see, et kui sa oled eelnevalt elanud režiimis 0100 magama ja 0700 üles pluss väike lõunauinak vms, siis ei saagi kohe laksust ühe korraga puhatud ega värske oldud sellest, et korra veidi rohkem magada. Nädala harjutad ja siis on ülimõnus
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          te olete mudilased, et lõunauinakut peate?

          Kommentaar


            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
            te olete mudilased, et lõunauinakut peate?
            selge see, et mudilased, aga jalgpallihuvilised mudilased.

            Kommentaar


              Oskab keegi täpsemalt infot jagada nendest interneti splitteritest? Kui palju maksavad, kust võiks saada ja kas tasub sellist osta. Ma nende tehnilist nimetust ei tea, nii et guugeldamine on raskendatud.

              Kommentaar


                mis asi see interneti splitter on?

                Kommentaar


                  Pole aimugi, misasi on splitter, aga kiire guugeldamine andis sellise sõna nagu "jagur" - see on hulka lahedam.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Kuulub keskerakonda küll
                    kas seda saab kusagil lihtsa vaevaga vaadata? eelistatult siis sisendparameetrina isiku nime sisestades.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      ta mõtleb arvatavasti ruuterit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        kas seda saab kusagil lihtsa vaevaga vaadata? eelistatult siis sisendparameetrina isiku nime sisestades.
                        äriregister peaks andma näiteks

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                          ta mõtleb arvatavasti ruuterit
                          Splitter ehk jagur on ikka pigem telefoniühenduse eraldamiseks ADSL kaablist
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Ei, ma ei mõelnud ruuterit. Peaks olemas olema mingi pisike asjandus, mis töötab analoogselt ruuterile ja jagab ühenduse kaheks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                              Ei, ma ei mõelnud ruuterit. Peaks olemas olema mingi pisike asjandus, mis töötab analoogselt ruuterile ja jagab ühenduse kaheks.
                              hub?

                              see on säärane mitteintelligentne switch
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Just. Kiitus. Hinna ja müügikoha leidmise probleem lahendatud. Aga on seda aparaati mõistlik kasutada? Ühendus kannatab palju?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X