320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    prostitutsioon on legaalne.
    selles mõttes on legaalne, et võib osta seksi?
    Aga vahendada ei tohi eks...Aga mul nagu oles vaja seda oma bisness-plaani jaoks

    Kommentaar


      kas keegi oskaks öelda, kui palju on inimesi tartu mnt. surma saanud?
      slimm.ee

      Kommentaar


        Siin on üks paari aasta tagune maanteeameti raport. Mingid keskmised arvud seal on.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Kas riigil on võimalik inimelu hinda arvutada? Näiteks kui 20-aastane noormees saab liiklusõnnetuses surma, siis kui palju raha potensiaalselt jääb tänu sellele riigikassase tulemata jne.

          Kommentaar


            Mina soovitaks Lenovot ehk endist IBM-i.



            Üldiselt on hea hinnaga Lenovoid seal veel küllalt nimekirjas, mida uurida võib.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              ma ei ütleks, et see mis sa kirjeldasid, oleks inimelu hind.

              Kommentaar


                Mul ei tulnud kuidagi paremat sõna pähe.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Kas riigil on võimalik inimelu hinda arvutada? Näiteks kui 20-aastane noormees saab liiklusõnnetuses surma, siis kui palju raha potensiaalselt jääb tänu sellele riigikassase tulemata jne.
                  Mingi abstraktne number oleks nagu kuskil välja hõigatud kaigub minu mälusopist, aga arvu/allikat/ või midagi kasulikku ma sealt välja ei kaeva.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    ma ei ütleks, et see mis sa kirjeldasid, oleks inimelu hind.

                    aga just selle järgi on mingeid ligilaudseid nr-eid siin-seal välja paisatud,
                    a la kas oled surnud v6i haige (sel juhul peab veel kulutama su ravimiseks) v6i hoopis tootad ja kasvatad rahvuslikku rikkust

                    muud definitsioonid inimelu 'hinnale' on pigem emotsionaalsed
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      inimelu hind on see, kui palju pead letti käima tema mõrvamise eest

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        inimelu hind on see, kui palju pead letti käima tema mõrvamise eest
                        krt siis mõni inimene peaks enda mõrvale peale maksma
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          ei saanud aru, aga ilmselt on naljakas

                          Kommentaar


                            budu, sa oled idioot. lõpeta siia foorumisse postitamine ära nagu sa ükskord lubasid. piinlik on lugeda.

                            Kommentaar


                              HP-d kindlasti ei soovita.
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                                HP-d kindlasti ei soovita.
                                Peale Mäkki on seksikuselt järgmine just HP Pavilion (ära kohe ära ehmata, sest need hinnad seal on juba ammu muutunud odavamaks) mudelid, kuid neil on tavaliselt nii suure ekraani kohta värdjalikult väike resolutsioon, et ise ei oskaks sellega midagi peale hakata (peaks olema ikka korralik 1600 või veel parem 1900 reso). Dell'i omad on kaugel-kaugel seksikusest (no võib-olla kui need erimudelid välja arvata), et sellist endale küll ei soetaks.

                                PS! Ei saa muidugi ka mainimata jätta, et mõlemalt lingilt avanevad lehed on andeka disaineri enda kujundatud.
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X