320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Scatman Johni laul on see seal. Aga mingi remix vist. Vähemalt keegi teine laulab.

    Ahhaa, Scatgirl on see.
    Tänud Tofoa !

    Teine küsimus, kas keegi teab, kust saab Eestis osta sellist huvitavat asja nagu loosiratas, tegemist peaks olema ümmarguse, lahtikäiva asjaga mida saaks ka ringi keerutada, olen netist otsinud, aga pole leidnud.

    Kommentaar


      Mis lugu see oli, mida Tanel Padar & The Sun Muusikaauhindade löpus esitasid? Ja kui kellelgi see olemas on, siis ärgu olgu kade seda jagama.

      Tänud.

      Kommentaar


        Tanel Padra - Kuu on Päike

        Kommentaar


          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
          Mis lugu see oli, mida Tanel Padar & The Sun Muusikaauhindade löpus esitasid? Ja kui kellelgi see olemas on, siis ärgu olgu kade seda jagama.

          Tänud.
          nende uusim raadiohitt Salamisi Endaga
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Mis on Robinho ametliku kodulehe aadress?

            Kommentaar


              nagu sa googlisse üldse ei oska trükkida nime või? ma isegi ei ütle sulle seda aadressi.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Kuidas ise fail picturet teha?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  seda mõtled?

                  Kommentaar


                    Võib-olla pakub huvi: www.cactus.ee - 6 kuud tasuta hostingut!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vapor IV Vaata postitust
                      Mis on Robinho ametliku kodulehe aadress?
                      For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.

                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Kuidas ise fail picturet teha?
                      Failblog soovitab LOL-builderit - http://mine.icanhascheezburger.com/
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aadu ja viinad
                        Miks inimesed iluuisutamist ei vaata?
                        Jäin ise seda põnevusega vaatama.
                        lootsid, et ehk kellelgi vupsab tiss välja vä ?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kes selle loo esitaja on: Päike paistab ja loodus lokkab kätte jõudnud suvi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tumba Vaata postitust
                            Kes selle loo esitaja on: Päike paistab ja loodus lokkab kätte jõudnud suvi
                            Ivo Linna

                            101010

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SixtySix
                              Ega keegi juhuslikult ei tea, kuidas ma mikri nii seadistada saan, et ma ise kuuleks mis ma räägin. Peale formatC d enam mul nii ei ole .
                              minu teada sealt alt paremalt volume alt paned mic volume põhja ja peaks kuulma

                              Kommentaar


                                kas sellest a.le.coqi kaljast on võimalik purju jääda ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X