320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas oleks võimalik Microsoft wordi peale saada Rootsi ja saksa keelne grammar and spelling check?
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      On midagi teha ka või format c?
      Repair Install (eeldan, et on Windows XP):

      Kommentaar


        Parem ikka ketas täielukult tühjendada ja puhas install. Repair Installiga kipuvad pahalased alles jääma, kui nad masinasse end sisse surunud.

        Kommentaar


          ma ei tea kas ma olen loll või mis, aga ma ei suuda leida igasuguseid seadusi. nt puhkuse kohta

          Kommentaar


            Algselt postitas Jansu Vaata postitust
            ma ei tea kas ma olen loll või mis, aga ma ei suuda leida igasuguseid seadusi. nt puhkuse kohta
            Riigi Teataja -> otsing, Puhkuseseadus

            Kommentaar


              suured tänud

              Kommentaar


                Tahan Quake2 mängida, aga kui serverite numbreid sisse hakkan toksima, siis kooloni nupp teeb sellist ">" tähemärki ja Ctrl+v ei saa kopida. Kuidas saada koolonit?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  vajuta 2 korda järjest hästi kiiresti punkti, siis kukuvad üksteise peale

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Tahan Quake2 mängida, aga kui serverite numbreid sisse hakkan toksima, siis kooloni nupp teeb sellist ">" tähemärki ja Ctrl+v ei saa kopida. Kuidas saada koolonit?
                    shift + ö

                    Kommentaar


                      Keegi kes on käinud Taimaal. Äkki oskab öelda kas Pattayas olid näiteks elektroonika hinnad tunduvalt odavamad kui Eestis. Näiteks Ipodid. Lõhkusin enda oma ära täna. See oli hoop mulle täiesti ausalt.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Evu Vaata postitust
                        Keegi kes on käinud Taimaal. Äkki oskab öelda kas Pattayas olid näiteks elektroonika hinnad tunduvalt odavamad kui Eestis. Näiteks Ipodid. Lõhkusin enda oma ära täna. See oli hoop mulle täiesti ausalt.
                        anna mingile pisikesele Tai lapsele üks dollar ja ta teeb sulle lennult uue Ipodi ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Evu Vaata postitust
                          Keegi kes on käinud Taimaal. Äkki oskab öelda kas Pattayas olid näiteks elektroonika hinnad tunduvalt odavamad kui Eestis. Näiteks Ipodid. Lõhkusin enda oma ära täna. See oli hoop mulle täiesti ausalt.
                          Kui odav oleks, siis läheks raha kokkuhoiu mõttes seda sinna ostma, eksju :P
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Kui odav oleks, siis läheks raha kokkuhoiu mõttes seda sinna ostma, eksju :P
                            Nimelt mul vanemad on just praegu seal. Ning ma mõtlesin, et äkki saab odavamalt. Siis võiks osta.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              mis sa selle väikse asja peale mõtled, kui vanemad kodust ära joo parem nii palju viina kui jaksad

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                mis sa selle väikse asja peale mõtled, kui vanemad kodust ära joo parem nii palju viina kui jaksad
                                Ma kujutan ette, et need asjad võivad omavahel seotudki olla...
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X