320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ise samalaadses olukorras olnuna võib arvata, et sul piisab vaid neid tarbijakaitsega ähvardada, kui juba toonid muutuvad.

    Kommentaar


      Kes on parim ortopeed Tartus?

      Kommentaar


        Algselt postitas varix Vaata postitust
        Kes on parim ortopeed Tartus?
        Aare Märtson
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Miks auto24 portaalis vahetuvad autod, kui link jääb samaks?(Ei osanud hästi seletada,aga äkki näite läbi on parema aru saada, mu küsimusest)
          Auto1 http://www.auto24.ee/used/710797
          Algselt viis see link Mazda 626-le. Bookmarkisin, paari päeva pärast tagasi tulles, oli lingis juba VW Passat, ning nüüdseks Volvo 850.
          Auto 2. http://www.auto24.ee/used/716378 Täna hommikul oli audi 80, nüüdseks juba Ford Puma tuning... Mis auto siis homme veel on?

          Kommentaar


            Selline keeruline küsimus teile,et kas foorumlane urmar on Eesti jalgpalliliidu palgal või Fc Flora?või on mängus veel mõni muu variant?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              urmas on jalkaliidu palgal ja teeb natuke lobitööd ka flora heaks.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Foorumlane urmar ei saa foorumis olemise eest palka ei siit ega sealt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Even Vaata postitust
                  urmas on jalkaliidu palgal ja teeb natuke lobitööd ka flora heaks.
                  mina ise olen koguaeg kahtlustanud ,et nime taha urmar peitub Suur Aivar isiklikult
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Even Vaata postitust
                    urmas on jalkaliidu palgal ja teeb natuke lobitööd ka flora heaks.
                    Täpsustaks, et pigem siiski hobi, kui lobitööd.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      mina ise olen koguaeg kahtlustanud ,et nime taha urmar peitub Suur Aivar isiklikult
                      Ega pole ka ime, arvestades, kui pikad juhtmed sul tunduvad olevat. Ilmselt oled ise juba Eestis, aga juhtmed on veel teel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Ega pole ka ime, arvestades, kui pikad juhtmed sul tunduvad olevat. Ilmselt oled ise juba Eestis, aga juhtmed on veel teel.
                        olen eestis ja kaabel on ka kokku keritud ning homme kadriorus kohal finaali nautimas
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          olen eestis ja kaabel on ka kokku keritud ning homme kadriorus kohal finaali nautimas
                          Kas oled siis ka Flora poolt

                          Kommentaar


                            Kus te oma spordipanuseid teete? Unibet,triobet ei lase ligi.

                            Kommentaar


                              Unibetis - unibet.net töötab väga edukalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Kas oled siis ka Flora poolt
                                homme olen ilusa jalgpalli poolt!siis ehk näen ka teisi foorumlasi seal
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X