320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas pelmeen10 Vaata postitust
    Kust saaks osta eelmise kuu Jalka ajakirja? (kust neid üldse osta saab, sest Prismas ei olnud. Või peab tellima?)
    Mine vaata jalkaliitu. Neil kindlasti on

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Kuidas ma endale Tallinna perearsti sebida saan? Kuhu peab mida saatma või kuhu kohale minema?
      http://tervishoid.tallinn.ee/index.php?action=perearst Siit otsi enda elukohajärgne arst ja annad talle teada, et tahaksid tulla. Siis pead sa olema muidugi ka PÕhja-Eesti haigekassapiirkonnas. Perearsti juures teed avalduse ja ongi kõik.

      Kommentaar


        Algselt postitas pelmeen10 Vaata postitust
        Kust saaks osta eelmise kuu Jalka ajakirja? (kust neid üldse osta saab, sest Prismas ei olnud. Või peab tellima?)
        Ma just nädalavahetusel viskasin minema, sest seisid siin kõik terve aasta omad ja ikka kile sees.

        PS! Vaatan, et prügiauto pole veel käinud... äkki jõuad!
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          Oskab keegi öelda või viidata mis kuupäevases Rooli võimus(oli vist), räägiti "öko" sõidust. Võis olla ka saates Stop. Kõige parem oleks muidugi video.



          Mõned nõuanded:
          • ära soojenda autot kohapeal – mootor soojeneb sõiduga kiiremini;
          • kasuta käiguga pidurdamist – siis on kütusekulu null;
          • kasuta madalaid mootoripöördeid, kuid kiirenda reipalt.

          Eelnevad punktid on aga vaid pisike osa täielikust ökosõiduprogrammist. Kui soovid rohkem teada, siis tule osta uus Peugeot!

          Miks ökonoomselt sõita?
          • Vähendab liiklusõnnetusi 35%
          • Tõstab liikluse sujuvust
          • Turvaline ja stressivaba
          • Madalam müratase
          • Säästab aega
          • Vähendab sõiduki hoolduskulu kuni 50%
          • Hoiab kokku Sinu RAHA


          Allikas: peugeot.ee
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Kuidas ma endale Tallinna perearsti sebida saan? Kuhu peab mida saatma või kuhu kohale minema?
            Tuleb esitada avaldus enda jaoks sobivale perearstile. Täpsemalt on kirjutatud Eesti Haigekassa kodulehel.
            Infoks lisaksin veel nii palju, et paljudel tuntud ja hinnatud perearstidel on aga nimistud tihti täis ning nad ei saa uusi inimesi oma nimistusse võtta. Nimekiri Tallinna perearstidest, kellel on leping Eesti Haigekassaga on siin.
            BACK WHERE WE BELONG

            Kommentaar


              Ma natuke udu aga kas keegi oskab öelda, kuidas saab ühistranspordiga kõige lihtsamini ja kiiremini bussijaamast Clarion hotelli (Paadi 5) juurde? Ma räägin muideks Tallinnast, kes aru ei saa või tahab nokkima hakata

              Kommentaar


                Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                Ma natuke udu aga kas keegi oskab öelda, kuidas saab ühistranspordiga kõige lihtsamini ja kiiremini bussijaamast Clarion hotelli (Paadi 5) juurde? Ma räägin muideks Tallinnast, kes aru ei saa või tahab nokkima hakata


                Sealt see planeerija on täitsa asjalik.

                Kommentaar


                  Õpinguteed viivad nüüd Tartu.

                  Öelge mulle üks hea pubi Tartus, kus saab suurelt ekraanilt jalgpalli vaadata ning kus õllehind on mõistlik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Romanov Vaata postitust
                    Õpinguteed viivad nüüd Tartu.

                    Öelge mulle üks hea pubi Tartus, kus saab suurelt ekraanilt jalgpalli vaadata ning kus õllehind on mõistlik.
                    illegaard

                    Kommentaar


                      illekas on üks suht rõve urgas minu aurst. Kunagi oli Wilde hea, aga ei tea mis sest hetkel saanud on. Siis Ristiisa ja Big Ben on variandid.

                      Kommentaar


                        Illekas on jh paras urgas, aga muidu Krooksus saab jalkat vaadata ja õlle hind kella 20.00 ka mõistlik.
                        I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

                        Kommentaar


                          See Kiksi uus koht on ju spordipubi. Peaks olema seal narva mnt, kui ei eksi. Pole ammu Tartus käinud, aga kuskilt lugesin selle kohta.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Raatuse ühika all, pubi Spordibaas, kui seda mõtlesid.
                            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                            Kommentaar


                              Kes on eestlastest mõnes jalgpalli valiksarjas kõige rohkem väravaid löönud ja mitu?

                              Kommentaar


                                Ma tahan teha videot võttes ühest klipist pildi ja teisest audio .... kuidas on seda kõige lihtsam teostada? Sony Vegast ei saanud installida ja kui Adobe Premiere 6.0 lahti lõin, siis ei osanud seal orienteeruda.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X