320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellest miks Magnus on keelatud on ju netis piisavalt juttu olnud.

    Kommentaar


      Vaatasin inglaste mängu kokkuvõtet. Pärast Defoe hattricki rääkis kommentaator midagi mängupalli endale saamisest. FM-is olen ka siukest kommentaari näinud, et "he will be walking away with the match ball". Ongi mingi siuke traditsioon päriselt olemas kübaratrikkide korral? Et tseremoonia käigus saab teo autor lihtsalt palli omanikuks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Vaatasin inglaste mängu kokkuvõtet. Pärast Defoe hattricki rääkis kommentaator midagi mängupalli endale saamisest. FM-is olen ka siukest kommentaari näinud, et "he will be walking away with the match ball". Ongi mingi siuke traditsioon päriselt olemas kübaratrikkide korral? Et tseremoonia käigus saab teo autor lihtsalt palli omanikuks.
        In football, the award typically goes to a player on the winning side. Players who score a brace or a hat trick, or goalkeepers who keep a clean sheet under resounding pressure often get the award. Hat trick scorers usually receive the match ball whether or not they are officially named man of the match. However, not all tournaments/leagues have an official man of the match award, so sometimes accolades are given by websites/newspapers instead.
        Wikipedia

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Vaatasin inglaste mängu kokkuvõtet. Pärast Defoe hattricki rääkis kommentaator midagi mängupalli endale saamisest. FM-is olen ka siukest kommentaari näinud, et "he will be walking away with the match ball". Ongi mingi siuke traditsioon päriselt olemas kübaratrikkide korral? Et tseremoonia käigus saab teo autor lihtsalt palli omanikuks.

          Peaks olema ja. Või no lööjal on vähemalt õigus seda kohtunikult küsida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Vaatasin inglaste mängu kokkuvõtet. Pärast Defoe hattricki rääkis kommentaator midagi mängupalli endale saamisest. FM-is olen ka siukest kommentaari näinud, et "he will be walking away with the match ball". Ongi mingi siuke traditsioon päriselt olemas kübaratrikkide korral? Et tseremoonia käigus saab teo autor lihtsalt palli omanikuks.
            On küll jah, siin saab match balli ntx Torres

            sigpic

            Kommentaar


              oskab keegi soovitada mingit hüva headseti?
              üle 1000.- ei raatsi väga maksta

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                oskab keegi soovitada mingit hüva headseti?
                üle 1000.- ei raatsi väga maksta
                Soovitada ei oska, aga neile kes oskavad pane telefoni mark/mudel ka siia.

                Kommentaar


                  Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                  Soovitada ei oska, aga neile kes oskavad pane telefoni mark/mudel ka siia.
                  pean siiski silmas kõrvaklappe mikrofoniga = headset

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    pean siiski silmas kõrvaklappe mikrofoniga = headset
                    Ok my bad. Sõna tundus tuttav... ei tuld pilt ette mis see on ja googeldades tuli pilt ette mis silma jäi ja sain valesti aru:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                      Ok my bad. Sõna tundus tuttav... ei tuld pilt ette mis see on ja googeldades tuli pilt ette mis silma jäi ja sain valesti aru:

                      minu pakkumine on, et ta pidas silmas arvutiga kasutamiseks - muusia, mängud, skype jne? aga jah, raske on vastata, kui küsimus pole korralikult esitatud ja peab arvama.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        minu pakkumine on, et ta pidas silmas arvutiga kasutamiseks - muusia, mängud, skype jne? aga jah, raske on vastata, kui küsimus pole korralikult esitatud ja peab arvama.
                        yup, said õigesti aru,
                        ei tulnud kohe pähegi, et mobiilidel ka headseti nimelisel jullad olemas on

                        Kommentaar


                          Oleks super kui keegi suudaks mulle hankida selle loo esitaja ja loo nime
                          The theme song of WR2. Ripp'd from the game files. Enjoy!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                            Oleks super kui keegi suudaks mulle hankida selle loo esitaja ja loo nime
                            http://www.youtube.com/watch?v=P-ENq-BcJhI
                            Crazy Frog - 1001 Nights

                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              ma mõni leht tagasi küsisin ja küsin igaks juhuks uuesti, kas keegi oskab öelda, kust ma näen briti kanaleid ITV1 ja ITV2 ?

                              Kommentaar




                                sarnase algusega, aga veits mitte nii tummine heli, ka olnud mingis kuulsas filmis, äkki keegi teab? kah rokk peaks olema : )
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X