320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ma olen ainus kellel mulve ei tööta?

    Kommentaar


      Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
      Kas ma olen ainus kellel mulve ei tööta?
      11 September 2010
      Hey guys,
      We didn’t want to keep you in the dark about whats happening, especially if you are not a member of our Facebook page. So, here is the deal. The method that we currently use to retrieve songs has been placed under a limit, thus requiring us to run a little upgrade.
      This shouldn’t take longer than a day or two, but once it is complete everything will be running great as usual. Until then you can expect to see some ‘power outages’ from time to time, but bare with us, your support is always appreciated.
      Thanks,
      Eric
      Mulve


      mulve-no-search-results-problem/

      Kommentaar


        Algselt postitas Aadu&co
        Pakkuge kohta kust saan suptiitreid alla laadida.
        Küsid ilmselt sellepärast et supiklubi ajutiliselt kinni, okei kui sa sealt foorumit pole veel lugenud siis jutustusi saab veel hankida siit:


        või
        Sadu Filmi ja TV Serjaalide subtiitrid erinevates keeltes laetakse üles igapäev. tasuta allalaadimine ja abi, rohkem kui miljon kasutajat.

        Kommentaar


          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
          Küsid ilmselt sellepärast et supiklubi ajutiliselt kinni, okei kui sa sealt foorumit pole veel lugenud siis jutustusi saab veel hankida siit:


          või
          http://www.opensubtitles.org/et
          Kui ma ei eksi, siis ka www.subitles.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
            Kui ma ei eksi, siis ka www.subitles.ee
            kindlasti mitte

            Kommentaar


              Sattusin hommikul Simpsonite peale, ning Lenny laulis seal miskit Friends laulu. Käis erinevate tegelaste juures, ning ütles midagi sarnast, You are my friend vms. Äkki keegi oskab laulu peale viidata.

              Kommentaar




                Paremat ei leidnud.

                Kommentaar


                  tänud!

                  Kommentaar


                    eelnevale küsijale ka www.subclub.ee
                    ja mulve jama oli ka minul eile õhtul, aga mingi 1-2 ajal korraks nagu töötas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas abso Vaata postitust
                      eelnevale küsijale ka www.subclub.ee
                      ja mulve jama oli ka minul eile õhtul, aga mingi 1-2 ajal korraks nagu töötas.


                      Seda ma tegelikult mõtlesingi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas abso Vaata postitust
                        eelnevale küsijale ka www.subclub.ee
                        ja mulve jama oli ka minul eile õhtul, aga mingi 1-2 ajal korraks nagu töötas.
                        Jutustuste allalaadimine on peatatud kuni Subclubi ja EAKO vahelise kohtuprotsessi lõpuni. Eelnevalt tudeeritud jutustusi saab endiselt hinnata ja kommenteerida.

                        Kommentaar


                          TeleYks 78 kõnepaketil on helistamine Elisa võrku tasuta, aga kas kõnealustustasu tuleb ikkagi maksta?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Siuke mure, et MacBookil jookseb klaviatuur kinni kui näiteks tunniks ajaks arvuti tagant minema lähen. Kõik muu funkab ilusti aga lihtsalt trükkimine on impossible.. Peab shut downi tegema ja siis uuesti funktsioneerib jälle...on kellelgi äkki sama kogemust olnud ja teab mis tegema peaks?
                            Mes que un club!

                            Kommentaar


                              abso'le ja Black Magicu'le:

                              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                              Küsid ilmselt sellepärast et supiklubi ajutiliselt kinni

                              Kommentaar


                                Oleks tänulik, kui keegi tarkpea need 2 ülesannet ära lahendaks:

                                Ül.1.: On teada, et vihmase ilmaga väheneb auto tegelik kiirus seoses rehvi libisemisega 2 km võrra tunnis. Märja asfaldi korral algab rehvi liuglibisemine 80 km/h juures. Väga tugev vastutuul vähendab kiirust veel 4 km/h võrra. Vali teepikkuseks 180 km. Koosta võrrand, mis näitaks, kui palju aega rohkem kuluks antud teepikkuse läbimiseks võrreldes kuiva ilmaga:
                                a) vihmase ilma korral
                                b) vihmase ilma ja tugeva tuule korral.

                                ül.2.: Sõiduauto hakkas kiirusega 90 km/h mööda sõitma veoautost, mille kiirus oli 72 km/h. Rea vahetamise hetkel nägi ta, et 100 m kauguselt läheneb buss, mille kiirus on 80 km/h. Kas sõiduautol õnnestub vältida avariid?

                                Ülesande lahendamiseks on vaja teada veoauto lubatud maksimaalset pikkust liikluseeskirja järgi (see on 18,75m ) Ülesanne lahenda kahel juhul:
                                a) kuiva ilma korral
                                b) vihmase ilma korral.

                                Selleks uuri, kui palju väheneb nähtavus vihma korra ja vaata eelmise ülesande andmeid rehvi liuglibisemise kohta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X