320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • maamesilane
    replied
    Ja kunagi oli Balta turul neid Yorke ja Cole küll. Oleks kogu satsi saanud neisse riietada!

    Leave a comment:


  • maamesilane
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mõnuagendi obskuursete jalkasärkide postitus.

    Hoi.
    Kas kellelgi on kuhugi kapinurka vedelema jäänud M suuruses jalkasärke, mis oleksid erakordselt obskuursed ja muidu lahedad?

    Ehk siis mitte Man City või Real Madrid.

    Tahaksid lahti saada?

    Anna teada!
    Pean kaevama ja suuruseid peast ei mäleta,aga on olemas isegi Cantona jalalöögi oma(rõvepruun)Cantona nime küll pole!. Ja neid lukuga Sharpe kah ....

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust

    Mul on TVMK särk, aga kuna tegemist on isegi Eesti mõistes obskuurse kraamiga, siis vast müüa ei taha Seega ma ei tea miks ma selle postituse üldse kirjutasin nüüd.. häid munadepühi!
    Mul on Infoneti särk!

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Kõrisõlm on vist üsna keerukas op.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Mees või naine?


    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mõnuagendi obskuursete jalkasärkide postitus.

    Hoi.
    Kas kellelgi on kuhugi kapinurka vedelema jäänud M suuruses jalkasärke, mis oleksid erakordselt obskuursed ja muidu lahedad?

    Ehk siis mitte Man City või Real Madrid.

    Tahaksid lahti saada?

    Anna teada!
    Mul on TVMK särk, aga kuna tegemist on isegi Eesti mõistes obskuurse kraamiga, siis vast müüa ei taha Seega ma ei tea miks ma selle postituse üldse kirjutasin nüüd.. häid munadepühi!

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Nüüd on ka tegelikult ikka ropud. Kes see ostaks mingi Eesti klubi särgi 100 euro eest? Kuigi, jah, majanduslikult saan aru, et käive väike, kulud suured ja adidanas küsib ka suurt nutsu, aga ikkagi.

    Kuskil riikides saab vähemalt poest mingi üle-eelmise aasta kolmanda särgi 30 euro eest osta.

    Leave a comment:


  • baller
    replied
    Jalgpallisärkidest rääkides, siis mäletan kuidas 90ndate lopp ja 2000ndate alguses olid koik turud/laadad jne triiki täis koikvoimalikke vutisärke, juba väikse Rapla turul oli kümneid kioskeid neid täis. Ja hinnad olid vorreldes palgaga ropud. Ma ostsin beckhami särgi akki umbes 1999 aastal ja see maksis 200 krooni, tolleaegne miinimumpalk oli umbes 6 krooni tund.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Algselt postitas plastic Vaata postitust

    Mul on vist mingi Martiali ManU särk kuskil
    Kanna ja nuta!

    Leave a comment:


  • plastic
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mõnuagendi obskuursete jalkasärkide postitus.

    Hoi.
    Kas kellelgi on kuhugi kapinurka vedelema jäänud M suuruses jalkasärke, mis oleksid erakordselt obskuursed ja muidu lahedad?

    Ehk siis mitte Man City või Real Madrid.

    Tahaksid lahti saada?

    Anna teada!
    Mul on vist mingi Martiali ManU särk kuskil

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Mõnuagendi obskuursete jalkasärkide postitus.

    Hoi.
    Kas kellelgi on kuhugi kapinurka vedelema jäänud M suuruses jalkasärke, mis oleksid erakordselt obskuursed ja muidu lahedad?

    Ehk siis mitte Man City või Real Madrid.

    Tahaksid lahti saada?

    Anna teada!

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    Krakow on ilus linn. Jaluta paar tundi ringi ja istu rongile, need käivad tihti.

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Minemata võib jätta ainult neile lendudele, peale mida sul enam selliseid lende ei ole, kuhu peale ronid. Ehk antud juhul lenda Krakowisse, muidu käntsel.

    e: Noh, kujundlik näide. Ma lähen varsti Inglismaale Sheff Utd-Chelseat vaatama. Jobud nihutasid selle päev edasi. Sinna lendan TLL-FRA-MAN. Tagasi pidanuks lendama P MAN-ZUR-TLL, aga sellele ei jõua, sest mäng on peale lendu. Kuna olin sunnitud eraldi uued tagasilennupiletid ostma, on kogu tolle tagasilennukomplekti skipimine okei.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Algselt postitas Rudy Vaata postitust

    Kas sa saad eraldi check in teha TLL-WAW? Või on check inni tehes TLL-WAW-KRK komplektis? Esimesel juhul ei ole probleemi, jätad Krakowi otsale check inni tegemata.
    Või jääd kogemata Krakowi lennult maha
    Kui multi-airport pilet on, siis check-in ikka Tallinnas korraga kogu reisile ehk Krakowini välja. Skiplagging on ametlikult keelatud ning kui see on teisi lõpus, siis suht suva, aga kui minekul, siis pidi ikka korralik risk olemas, et karistatakse tagasilennu tühistamisega.

    Leave a comment:


  • Rudy
    replied
    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    Nii, pean ennast küll üsna kogenud lennureisijaks, aga nüüd hädas playoffile minekul. Lugu selline, et saada 130€ hea hind edasi-tagasi Varssavisse pilet tuli võtta LOT-iga multi-city süsteem ehk TLL-WAW-KRK ja tagasi WAW-TLL ning see tuli üle 100eur soodsam kui võtta lihtne TLL-WAW-TLL lennud. Nüüd küsimus, et kui lennata TLL-WAW ära ja teha check-in ja jõuda Varssavi, siis kas WAW-KRK suunda skippides jääb alles tagasimineku pilet või LOT tühistab selle ära? Lennufirma reeglites ja meili teel ühendust võttes öeldi, et tuleb kõik lennud ära kasutada, et return pilet alles jääks, aga piisavalt ahvatlev on skippida see Krakowi ots.
    Kas sa saad eraldi check in teha TLL-WAW? Või on check inni tehes TLL-WAW-KRK komplektis? Esimesel juhul ei ole probleemi, jätad Krakowi otsale check inni tegemata.
    Või jääd kogemata Krakowi lennult maha

    Leave a comment:

Working...
X