320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Ei kõik väga tore, aga mehed siin juba teise teema juures ja paljastest naistes rääkimas. Bebeamy content or silence.

    kallid
    Sirvides tema postitusi ja blogi, siis see on ilmselt päris raju - vaata seda kindlasti rongis - what could possibly go wrong.

    Kommentaar


      Kas ja kui palju Kalvi-Kallele maksti selle performance eest?

      Tal oleks head manageri vaja. Eriti nüüd kui kogemus rootsi kardinatega jm. Raamatud, IG-d, Kalvi-Kalle ATV kursused, mingid youtube kanalid jm. Suhteliselt kehvasti on see asset monetiseeritud imo. Tal tegelt suht hea entertainment value ja siiras reaktsioonikiirus mõtetel.

      ps Go3 ka suht kehvasti manageerinud. See sari võiks rohkem olla selline 24/7 kaamerate all ja saad nonstop jälgida kui tahad.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Kas ja kui palju Kalvi-Kallele maksti selle performance eest?

        Tal oleks head manageri vaja. Eriti nüüd kui kogemus rootsi kardinatega jm. Raamatud, IG-d, Kalvi-Kalle ATV kursused, mingid youtube kanalid jm. Suhteliselt kehvasti on see asset monetiseeritud imo. Tal tegelt suht hea entertainment value ja siiras reaktsioonikiirus mõtetel.

        ps Go3 ka suht kehvasti manageerinud. See sari võiks rohkem olla selline 24/7 kaamerate all ja saad nonstop jälgida kui tahad.
        P & P United Talent Agency (2xP.U.T.A)?

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Kas ja kui palju Kalvi-Kallele maksti selle performance eest?

          Tal oleks head manageri vaja. Eriti nüüd kui kogemus rootsi kardinatega jm. Raamatud, IG-d, Kalvi-Kalle ATV kursused, mingid youtube kanalid jm. Suhteliselt kehvasti on see asset monetiseeritud imo. Tal tegelt suht hea entertainment value ja siiras reaktsioonikiirus mõtetel.

          ps Go3 ka suht kehvasti manageerinud. See sari võiks rohkem olla selline 24/7 kaamerate all ja saad nonstop jälgida kui tahad.
          Räägi nasfaliga, ta paneks taktikalaua ka tööle ERRis.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kalvi-Kalle ja Kevin läksid kaklema!

            kuradi mölakas, mis sa spoilid!

            Kommentaar


              Ma ei saa mitte munnigi aru, mis siin teemas toimub.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Hakkasin 1. Osa vaatama ja mingi 10. minuti pealt ma surin kui kuulsin anekdooti

                ,,Mida ütleb Põhja-Soome traktorijuht kui ta avastab, et ta traktor kadunud on?''

                ,,Kus mu traktor on''


                Ja muidugi see, kuidas Kalvi Kalle naisterahvast kirjeldab....

                Kommentaar


                  Ja, kas ainult mulle tundub või see Kevin on veidikene autist?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ja, kas ainult mulle tundub või see Kevin on veidikene autist?
                    Pints juba tsiteeris klassikut: "Kõik on taunod."

                    Kuskohast ma neid onlyfanse näha saan? Rahajõmm plastic, aita välja?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Pints juba tsiteeris klassikut: "Kõik on taunod."

                      Kuskohast ma neid onlyfanse näha saan? Rahajõmm plastic, aita välja?
                      Plasticu vennanaine on 30. aastat Playboy toimetaja olnud ning oma higi ja pisarad sinna matnud, et Meestel oleks midagi vaadata ja siis tuleb türapeast Mõnuagent oma Onlyfansiga protestima.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Pints juba tsiteeris klassikut: "Kõik on taunod."

                        Kuskohast ma neid onlyfanse näha saan? Rahajõmm plastic, aita välja?
                        No aitame veidi välja, saab miskit aimu siit, nagu siin ka Pints vihjas. https://bebeamy.com/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                          No aitame veidi välja, saab miskit aimu siit, nagu siin ka Pints vihjas. https://bebeamy.com/
                          Ja kes see Bebe Amy on?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            See ka mõistetav, et keskendutakse meestele või mehelaadsetele toodetele, sest nood on seal saates peaosas ja näitsikutele jääb taustakeppija kurblik roll. Võimalik, et ma lihtsalt ei taju autori soovi meessoole ära panna aga parafraseerides klassikut, siis seal saates on kõik taunod.

                            Oh, rongid on ägedad, meil neid Saaremaal vähem kui üks ja kui vähegi võimalus siis sõidan Eestis ja mujal just rongiga.
                            «Mängisin nendes filmides millalgi 70ndate lõpul,» ütleb skandaalne saatejuht Peeter Ristsoo, kui tema erootikanäitlejakarjäär teemaks tuleb. «Ega filmimise käigus midagi põnevat juhtunudki, tavaline rutiinne töö. Töö tegi üldse võimalikuks see, et partnerid olid sel alal vilunumad, nad oskasid oma asja väga sujuvalt ja nauditavalt teha.»

                            Leidsin siukse ägeda õhtulehe artikli
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Ja kes see Bebe Amy on?
                              Nagu siin juba räägitud, siis ilmselt "Poissmeeste peo" Maria võimis, kahjuks pole endal õnnestunud vaadata veel, viiks siis näo kenasti kokku

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                                Nagu siin juba räägitud, siis ilmselt "Poissmeeste peo" Maria võimis, kahjuks pole endal õnnestunud vaadata veel, viiks siis näo kenasti kokku
                                Ma ei viitsi ilmselt seda vaadata, aga mingi pildi või screenshoti võite siia üles laadida küll.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X