320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas plastic Vaata postitust

  Eelmine hooaeg oli üks lemmikuid elamusi. Samas see hooaeg alustades enam essugi ei mäletanud. Ei kerinud toona ka.
  Still ill
  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

  Kommentaar


   Kui ma siin mais lahti murtud ja kokku pandud ninaga paar nädalat haiguslehel olin, siis vaatasin uuesti üle GoT. Avastasin, et viienda ja kuuenda hooaja aegu olin ma sarja vaadates konstantselt nii õllene, et paljud asjad jäid arusaamatuks. Nüüd võin öelda, et olen ka viimase hooaja peale tulivihane.

   Enihau, sellest ma rääkida ei tahtnudki. Aga sitaks kettasse käib see, et vaatasin seejärel ka House Of The Dragonit ja see on ka väga okei sari. Nüüd on esmaspäevad täiesti talumatud, sest HBO annab Eestis selle sarja välja USA-st hiljem ja siis on kogu sotsiaalmeedia reklaampostitused spoilereid täis. Vähe sellest, ka muul ajal annab FB näiteks igasugu postitusi, kus on räägitud raamatule toetudes, mis kellestki saab, kuidas Daemon sureb ja üleüldse. FFS.

   Kommentaar


    Ma olen GoTi vist 4 korda algusest lõpuni vaadanud ja ka 3 esimest raamatut lugenud ning üleüldse pean ennast selle lore fänniks, aga see house of the dragon on minu jaoks täielik saast. Esimese hooaja pingutasin kuidagi ära, aga nüüd piisas kahest osast.

    Rääkides muuseas veel mittevajalikest järgedest ja eellugudest, siis minge guugeldage Gladiaator II trailerit. Seda latti ei ületa küll mingi muu üllitis.
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

    Kommentaar

    Working...
    X