320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    1,101,785 views
    vaatan, et Elumees on tuttav. kas mingi all star punt on kokku pandud?
    Olles end senimaani eesti muusikamaastikuga suht okeilt kursis olevaks inimeseks pidanud, on suht wtf moment minu jaoks right here, et eksisteerib ansambliline kooslus, millel miljoneid vaatamisi ning millest ma kuulnudki pole. Peaks vist oma kultuurilisi allikaid laiendama hakkama kuna tundub, et reaalselt müüb shit millest Sildna pressiteated sõnagi ei räägi.

    Kommentaar


      Lootsin, et sellest records2000 playlistist leiab raudselt midagi naljakat, aga üldiselt oli pigem pettumus. Personaalseks lemmikuks oli see, mis on lvl max halb kaver koos lvl max halva videoga.


      Aga õnneks youtube suunas related channel VIINmusicpeale, mis oli juba märgavalt parem. Näiteks 2 kuuekümnest proovivad välja näha nagu kahekümneaastased.


      või mingid ebamäärases vanuses naised laulmas kuidas nad "tahaks gängsterid õrna ja ohtlikku, pahapoiss sa"

      "Andeks,ei taha sind tüüdatasind tüüdata,ei ei...
      OOo jeee,mulle väga meeldid sa
      kui suudad olla sa.
      Tavaline on see mul
      ta sinu järgi hull
      Paha Poiss sa
      Lubasin ma endal vaid
      need ajad läbi said
      ajad läbi said said said mmmmm...
      Ref:Ja kui oledki minuga aus ja hea
      ning mu tundeid austaksid ka.
      Tahan gängsterit õrna ja ohtliku
      kelle tundeid vaid minule on.."

      Kommentaar


        See kanal oli küll hea leid
        edit: oot oot. need CIIZUD on ju samad tibid KAPRIIZist?

        Kommentaar


          Nende ciizude ja viimase looga meenus kohe sihuke moodne klassika nagu Lamice - Kehad Kuumad.

          Kommentaar


            Mõnu kas see oli sinul Ekspressis tehtud Aasta jubedamate Laulude Edetabel, mida hommikul raadios mängiti. Aitäh sulle, kui sinu kuri käsi oli selles mängus. Naerda sai terve tee tööle
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              Mõnu kas see oli sinul Ekspressis tehtud Aasta jubedamate Laulude Edetabel, mida hommikul raadios mängiti. Aitäh sulle, kui sinu kuri käsi oli selles mängus. Naerda sai terve tee tööle
              Noh, jah.

              Kommentaar


                Mulle meeldib sealt kiizucapriizist just üks neiu,võite arvata kumb oh jeerum jeerum,mida toodetakse...
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Lootsin, et sellest records2000 playlistist leiab raudselt midagi naljakat, aga üldiselt oli pigem pettumus. Personaalseks lemmikuks oli see, mis on lvl max halb kaver koos lvl max halva videoga.


                    Aga õnneks youtube suunas related channel VIINmusicpeale, mis oli juba märgavalt parem. Näiteks 2 kuuekümnest proovivad välja näha nagu kahekümneaastased.


                    või mingid ebamäärases vanuses naised laulmas kuidas nad "tahaks gängsterid õrna ja ohtlikku, pahapoiss sa"

                    "Andeks,ei taha sind tüüdatasind tüüdata,ei ei...
                    OOo jeee,mulle väga meeldid sa
                    kui suudad olla sa.
                    Tavaline on see mul
                    ta sinu järgi hull
                    Paha Poiss sa
                    Lubasin ma endal vaid
                    need ajad läbi said
                    ajad läbi said said said mmmmm...
                    Ref:Ja kui oledki minuga aus ja hea
                    ning mu tundeid austaksid ka.
                    Tahan gängsterit õrna ja ohtliku
                    kelle tundeid vaid minule on.."
                    Krt, Kõrbeliiv ja vein on väga hea, laul isegi nii mitte väga, aga video on täiesti tipptase

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Krt, Kõrbeliiv ja vein on väga hea, laul isegi nii mitte väga, aga video on täiesti tipptase
                      Üks osapool sellest Härra Kuu bändist kannab nime Leho Lepp (muuhulgas ka antud teose sõnade autor). Kõlab nagu Leo Lehepuu kauge sugulane.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                        Kas bassimees pole mitte kunagine JMKE bassist Lembit Krull? Hetkel vist kollektiivis Hot Kommunist.
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Krt, Kõrbeliiv ja vein on väga hea, laul isegi nii mitte väga, aga video on täiesti tipptase
                          Eesti Modern Talking

                          Kommentaar


                            http://www.djcenter.ee/Music/NMKY.mp3 Ausat Eesti geidiskot.

                            Kommentaar


                              https://www.upload.ee/files/6481460/...Kinni.mp3.html Leo tõmbas ka uue bändiga hiti käima!

                              Kommentaar


                                Dannar mitmes Dj Heiki r2 aastahiti hääletusel on?
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X