320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Ma pean häbiga tunnistama, et olen kaks aastat teie eest varjanud lihvimata superteemantit.

      Listen to Martin K. | SoundCloud is an audio platform that lets you listen to what you love and share the sounds you create.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Hea teema rsk

        Edit: Samas pärast mingit ajaühikut siin teemas hängimist võiks olla ikkagi ka mingi vastumürgi teema, a’la maailma parimad laulud

        Kommentaar


          Kommentaar


            Kommentaar




              Siia võiks terve ta albumi postitada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Navas Vaata postitust


                Siia võiks terve ta albumi postitada.
                hater?

                Kommentaar





                  Ma hakkasin nagu reaalselt mõtlema, et kui nihkes peab olema selle inimese huumorisoon, kellele ans. Respekt päriselt ka meeldib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma hakkasin nagu reaalselt mõtlema, et kui nihkes peab olema selle inimese huumorisoon, kellele ans. Respekt päriselt ka meeldib.
                    Eee, sinu heiki vaimustus tekitas umbestäpselt samasuguseid küsimusi.
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                      Eee, sinu heiki vaimustus tekitas umbestäpselt samasuguseid küsimusi.
                      Sest Heiki on faking naljakas, aga Respekti naljakaks pidav inimene peab ikka olema vapsee blackbelt-sotsiaalretsidivist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust



                        Ma hakkasin nagu reaalselt mõtlema, et kui nihkes peab olema selle inimese huumorisoon, kellele ans. Respekt päriselt ka meeldib.
                        Üritati mingi Deep laul isast teha, aga noo lüürika on ikka ülisitt võrreldes Beebilõustaga.

                        Kommentaar


                          https://www.facebook.com/respekt2011...09531952402920

                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Sest Heiki on faking naljakas, aga Respekti naljakaks pidav inimene peab ikka olema vapsee blackbelt-sotsiaalretsidivist.
                            Ahh ära aja kelbast. Heiki samamoodi wtf
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              M1Muusika MTÜ on siin, et edastada Teile teie kõige meeldejäävamad üritused ja lavaelamused.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X