320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küsimused otsivad vastuseid

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Kes küsib? Pole kunagi siukest asja tähele pannud. Ning kas selliste andmete omavahelise (pankade) jagamise juures juba 3 nda persooni seadus ei tule mängu?

    Ühesõnaga kui kasutada pank - skrill - konto - skrill - pank meetodit siis minu loogika ütleb küll, et keegi ei saa mingeid järeldusi sellest pangas teha, sest nagu ka Halb ründaja juba ütles, kasutatakse Skrilli ka muudel eesmärkidel.

    E: Küsimus siis oli tudengile

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
      Kes küsib? Pole kunagi siukest asja tähele pannud. Ning kas selliste andmete omavahelise (pankade) jagamise juures juba 3 nda persooni seadus ei tule mängu?

      Ühesõnaga kui kasutada pank - skrill - konto - skrill - pank meetodit siis minu loogika ütleb küll, et keegi ei saa mingeid järeldusi sellest pangas teha, sest nagu ka Halb ründaja juba ütles, kasutatakse Skrilli ka muudel eesmärkidel.

      E: Küsimus siis oli tudengile
      Kuna ma ei ole seadustes liiga tugev, siis ma ei hakka edasi kommenteerima, jagan vaid enda kogemust. Kuna mul tol hetkel ei olnud absoluutselt midagi varjata, siis jagasin enda andmeid. Tolleks hetkeks, kui mina laenu taotlesin, polnud 15 kuud ühtegi kannet ei Skrilli ega bookiele tehtud. Küll on aga minuteada mingisugune direktiiv, mis sunnib pankadelt sedasorti infot (gambling alert vms) nuhkima. See, kui kaugele on neil õigus ja vajadus minna, ei oska ma täpsemalt kommenteerida.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
        Kes küsib? Pole kunagi siukest asja tähele pannud. Ning kas selliste andmete omavahelise (pankade) jagamise juures juba 3 nda persooni seadus ei tule mängu?

        Ühesõnaga kui kasutada pank - skrill - konto - skrill - pank meetodit siis minu loogika ütleb küll, et keegi ei saa mingeid järeldusi sellest pangas teha, sest nagu ka Halb ründaja juba ütles, kasutatakse Skrilli ka muudel eesmärkidel.

        E: Küsimus siis oli tudengile
        Skrill küsib.

        Lisatud failid

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas tudeng Vaata postitust
          Skrill küsib.

          Mul siukest asja ette ei tule.

          Ja minu arusaam kogu skrilli äriideest ongi täpselt see, et nad pakuvad sulle viisi kuidas sa saaksid oma raha ülekandeid panga eest "peita".

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
            Mul siukest asja ette ei tule.

            Ja minu arusaam kogu skrilli äriideest ongi täpselt see, et nad pakuvad sulle viisi kuidas sa saaksid oma raha ülekandeid panga eest "peita".
            Ühesõnaga sa kasutad kas Manual bank transferi või Instant bank transferi? Credit/Debit varjandi puhul on tuleb tõesti selline asi ette.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas QRkood Vaata postitust
              Ühesõnaga sa kasutad kas Manual bank transferi või Instant bank transferi? Credit/Debit varjandi puhul on tuleb tõesti selline asi ette.
              Tuleb nii välja

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                Oletame, et tahan siis aasta pärast eluaseme laenu võtta. Saan aru, et oma põhikontolt nagu ei tasuks väga kandeid ennustussaitidele teha. Ning läbi skrilli ka mitte. Mis oleks aga siis lahendus? Halva ründaja poolt pakutud teine konto kuskil teises pangas?
                Mitte laenutahtev sõber leida ja tema kaudu teha arveldusi. Võtad kontolt välja, annad sularahas temale, tema enda Skrillist teeb sinu Skrilli ja vastupidi.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                  Ühesõnaga sa kasutad kas Manual bank transferi või Instant bank transferi? Credit/Debit varjandi puhul on tuleb tõesti selline asi ette.
                  muideks, miski aasta või nii tagasi, ei saanud näiteks Danskest teha kannet Skrilli, kui gambling panna. Ja siis kui panid non-gambling, siis ei saanud omakorda bookiele kanda

                  Kommentaar


                    #69
                    Skrillist saab tellida mastercardi, mis töötab kenasti deebetkaardina poes makstes või sula välja võttes ning ka netis ettemakstud krediitkaardina.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      Skrillist saab tellida mastercardi, mis töötab kenasti deebetkaardina poes makstes või sula välja võttes ning ka netis ettemakstud krediitkaardina.
                      jaa, aga kuidagi peab seda laadima ka vahetevahel ju enamus panustajaid vähemalt küll.

                      Kommentaar


                        #71
                        novot, nüüd ongi käes. mul oleks tarvis saada väike summa 20 või 25 EUR enda Skrilli kontole. Kas keegi lahke hing on nõus seda tegema ja eelnevalt oma pangakonto mulle saatma, et ma saaks lasta pangaülekande teha. Ise olen kandevõimalustest eemal kahjuks, aga ilmnes vajadus omada pisut raha Skrilli kontol...

                        Tänan!

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                          novot, nüüd ongi käes. mul oleks tarvis saada väike summa 20 või 25 EUR enda Skrilli kontole. Kas keegi lahke hing on nõus seda tegema ja eelnevalt oma pangakonto mulle saatma, et ma saaks lasta pangaülekande teha. Ise olen kandevõimalustest eemal kahjuks, aga ilmnes vajadus omada pisut raha Skrilli kontol...

                          Tänan!
                          Pane siis garantiiks siia ülesse enda nimi ja mingi piinlik pilt endast naiste aluspesus. Kui üle lased, siis saab seda kättemaksuks su tuttavatele saata
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            Pane siis garantiiks siia ülesse enda nimi ja mingi piinlik pilt endast naiste aluspesus. Kui üle lased, siis saab seda kättemaksuks su tuttavatele saata
                            Kuidas tema saab üle lasta?

                            Kommentaar


                              #74
                              okok. Jäi sõna "eelnevalt" kahe silma vahele.
                              Võib jätta ulakad pildid avaldamata
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                #75
                                lol

                                Kommentaar

                                Working...
                                X