320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Küsimused otsivad vastuseid

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • telekavaataja
    replied
    Ma kasutan seda.

    Leave a comment:


  • Sonderfern
    replied
    Milliseid koefitsientide võrdlemise lehekülgi soovitate? Ise olen kasutanud betexplorerit mis mulle väga meeldib lihtsuse ja konkreetsuse tõttu. Samas näiteks marathonbet on sealt puudu, rääkimata tonydest ja triodest aga need annab andeks.

    Seega, kas oskaks keegi midagi alternatiiviks pakkuda?

    Leave a comment:


  • Seti
    replied
    Algselt postitas sanderos Vaata postitust
    Triobetis kui valida väljamakseks Bank Transfer ( väidetavalt teevad asja ära 1-3 tööpäevaga), reaalsuses kuidas on? On lootust saada homme (loe:täna) reedel raha kätte?
    See 1-3 päeva vastab täiesti tõele, samas kohe järgmisel päeval olen väga harva raha kätte saanud. Väike lootus siiski on.

    Leave a comment:


  • sanderos
    replied
    Triobetis kui valida väljamakseks Bank Transfer ( väidetavalt teevad asja ära 1-3 tööpäevaga), reaalsuses kuidas on? On lootust saada homme (loe:täna) reedel raha kätte?

    Leave a comment:


  • Sonderfern
    replied
    Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
    Tegin ka Olybeti konto ära. Päris õudne näeb välja. On seal draw no bet olemas üldse?
    roheline mina... AH 0 siiski menüüs.

    Leave a comment:


  • Sonderfern
    replied
    Tegin ka Olybeti konto ära. Päris õudne näeb välja. On seal draw no bet olemas üldse?

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Kahtlane. Ehk on nad selle u 0.25 hulka OT ka arvestanud? Hence the big odds?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Noh panustad U0,25, siis pool summast mängib, poole saad niisama tagasi.

    Ma ise küll pointi ei taipa hetkel.

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    PAF, Unibet

    Unibet pakub parimaid ennustusvõimalusi Eesti kasiinomängijatele. Sind ootab põnev spordipanustamine ja live panustamine nii matšieelselt kui ka sündmuste ajal ja suurepärane mängukogemus turvalises keskkonnas. Tule Unibet.ee kliendiks ja avasta tipptasemel ennustusvõimalusi juba täna!

    Lyö vetoa! Meillä on tuoreimmat livekertoimet ja tilastot kaikista suosikkiurheilulajeistasi. Rekisteröidy ilmaiseksi ja saa tervetuliaisbonus!
    Lisatud failid

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Ma olen ise näinud AH - või + 0,25. Aga Over/under 0,25 on väga imelik. Ja Under 0,25 ei anna ju mingit väärtust võrreldes 0,5-ga. Kus sa sellist asja nägid?

    Leave a comment:


  • El President
    replied
    küsimus Aasia liinide kohta.

    mida tähendab "kokku väravaid" under 0.25 võrdluses under 0.5?

    alla nulli ju ei saa lüüa. kas arvestatakse lisaaega vms?

    Leave a comment:


  • Sonderfern
    replied
    Küsimus sissemaksete boonuse kohta. Kas boonuse läbimängimiseks võib raha juurde ka kanda? (kasutades nii nimetatud "matched bettingut" Betfair exchange abil)

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Ei, lihtsalt algselt küsimuse esitanu ei ole vastanud ning mulle pakkus ka vastus huvi.

    Aga Tofoa mis sul juhtus? Tampax ja šokolaad sai otsa?

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Tänud vastamast
    Unustasid kontot vahetada? Varasemalt jäi üks konto ühendamata?

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Tänud vastamast

    Leave a comment:

Working...
X