320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti Rahvuste Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    [15:55:16] Silver Lulla: Kalju - Levadia
    [15:55:18] Silver Lulla: O4.5
    [15:55:22] Silver Lulla: 2.57 @ Olybet
    [15:55:24] Silver Lulla: mis arvad?
    [15:55:35] Silver Lulla: kui on hea idee, siis viitsid, vaata, äkki kuskil on parem
    [15:55:40] Silver Lulla: ja postita minu eest pls
    [15:55:45] Silver Lulla: ma pean praegu lendama

    Kommentaar


      Kiirpostituse tõlge: minu asenduspanust palun mitte arvestada, Tofoa reageeris ja valis viimasel hetkel oma panuse:

      16.00 Esiliiga
      Kalju II - Levadia II
      Over 4,5
      @ 2,57 (OlyBet)

      Kommentaar


        Clippers vs. Cavs 1
        Triobetis 2.00

        Kommentaar




          NB! Otsin kedagi, kes liituks "Muud liigad" võistkonnaga. Kui kedagi järgneva nädala jooksul ei leidu, siis kahjuks peab võistkonna maha võtma. Tegelt tahaks täiega edasi osaleda, oodatud kõik!
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Tere, olen aastaid juba seda foorumit lugenud ja lõpuks ka oma kasutajaga sisselogitud. Kui sobib võin võtta üle koha "muud liigad" võistkonnas

            Kommentaar


              Algselt postitas raux. Vaata postitust
              Tere, olen aastaid juba seda foorumit lugenud ja lõpuks ka oma kasutajaga sisselogitud. Kui sobib võin võtta üle koha "muud liigad" võistkonnas
              Oled tiimis.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Red Star vs Auxerre
                Mõlemad meeskonnad skoorivad.@2.02(olybet)

                Kommentaar


                  Ana Ivanovic vs KaroPliskova

                  Hoolimata võidust oli Ana eelmises ringis väga ebastabiilne itaallanna Camila Giorgi vastu. Ebastabiilsus paistis kõige rohkem välja servides, kuna Ana kaotas 7 korda oma servi.
                  KaroPliskova suurim relv on serv. Eelmises ringis ei kaotanud ta kordagi oma servi, ning õhtuses paarismängus servis ta samuti väga hästi.
                  Neiud on omavahel kohtunud kolm korda, ning iga kord on võidukas olnud KaroPliskova.




                  KaroPliskova võit@2,00 Bet365

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust


                    NB! Otsin kedagi, kes liituks "Muud liigad" võistkonnaga. Kui kedagi järgneva nädala jooksul ei leidu, siis kahjuks peab võistkonna maha võtma. Tegelt tahaks täiega edasi osaleda, oodatud kõik!
                    Kuidas Itaalia liigal miinust juurde tuli ja minu panus kaotavaks loeti? Ei saa väga hästi aru. Eelmine voor oli -17 pank. Sel korral ennustas Eika pihta 1.94 koefiga ja mina ennustasin pihta 0AH, mäng lõppes viigis, ehk raha tagasi, ehk bett oli "võitev". Pank oleks pidanud paranema 94 ühiku võrra(eika võit juurde ja minu poolt muutumatu 0), mitte -7 juurde tulema, või mis mul siin tehtes arusaamatuks jääb?
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Kuidas Itaalia liigal miinust juurde tuli ja minu panus kaotavaks loeti? Ei saa väga hästi aru. Eelmine voor oli -17 pank. Sel korral ennustas Eika pihta 1.94 koefiga ja mina ennustasin pihta 0AH, mäng lõppes viigis, ehk raha tagasi, ehk bett oli "võitev". Pank oleks pidanud paranema 94 ühiku võrra(eika võit juurde ja minu poolt muutumatu 0), mitte -7 juurde tulema, või mis mul siin tehtes arusaamatuks jääb?
                      Ilmselge minu pang. Parandatud tabel!

                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Teeme siis selle nädala ära enne kui ära ununeb. Personaalselt meeldib kolm asja.
                        Roma ja Interi mängus ei näe, et kummagi kaitseliin suudaks vastaseid nullil hoida ja usun, et tuleb pigem väravasadu. Miinuseks on see, et hooti kipuvad suurmängud, kus väga palju on mängus, siiski luuramiseks jääma ja see oht on olemas.
                        Teiseks meeldib Sassuolo koduvõit Udinese vastu, mis muidu oleks üsna kindel panus, aga kuna on jutud, et Udinese võib mängule tulla uue peatreeneriga, siis enamasti jooksevad uue treeneri silma all mängijad sokid jalas ja nina verest välja ning sestap hoiaks eemale.
                        Nii lähen sellel nädalal taaskord Juventuse peale. Tegu on küll derbiga, mis alati tekitab ootamatusi, aga Juventus on hetkel ikka väga robustses hoos. Lisaks muidugi on ka CL mäng vahel ja kui sealt peaks tulema väljakukkumine, siis tahetakse Torino lihtsalt mutta suruda ning kui Juventus peaks Bayerni vastu edasi minema, siis sõidetakse "me suudame võita kõiki" duhhiga üle.

                        Torino vs Juventus, 2
                        1.88 @ Pinnace Sports

                        Kommentaar


                          AS Roma - Internazionale , Total Goals Over 3.0 @ 2.51 (Olybet)

                          Plaanid eikaga on peetud ja ega siin väga palju enam vahepeal ei muutu, niiet annan siis oma võidunumbrid ka edasi.
                          Nõutsusin Sassuolo võiduga ja sellega et kui Juve kukub Clist välja siis Toriino purustatakse. Lisaks näen väärtust ka AC Milani võidul Lazio üle 2.05 koefiga. Aga sarnaselt eikale jään oma liistude juurde ja jään truuks meeskonnale kelle mängudega olen kõige paremini kursis.

                          Roma kohtub laupäeval minu subjektiivsel arvamusel Serie A ühe kõige kehvemini organiseeritud ja ebastabiilsema meeskonnaga. Spalletti Roma on selliseid meeskondi koduväljakul hommiksöögiks söönud. Naljalt ei leia ka mängu kus väravate koguarv oleks alla viie. Kasutaksin Roma võitu, kuid 1.8 koef on liiga vähe ja overiga jaotan beti rohkem laiali ja saan boonusena suurema koefi.
                          AS Romal on selleks mänguks kasutada kogu meeskond. Tagasi on nii DDR, Rüdiger kui ka Pjanic. Lisaks on Dzeko püssi paukuma saanud. Nii paberil kui reaalses elus on AS Roma oma 8 järjestikulise võiduga olnud liiga võimas ja kui vastaseks tuleb liiga üks kõige nõrgemaid, siis see puur pekstakse täis. Ainus miinus on Handanovic, aga ega ka tema ei saa seal palju aidata. Lisaks on Romal kombeks igas mängus vähemalt üks ka ise sisse imeda. Ühtlasi on võimalik selle mänguga Inter euroopa konkurentsist lõplikult välja lülitada ja mis saaks kodupubliku ees veel magusam olla? Spalletti taktika ei näe ette sellist asja nagu tagasisööt ja seetõttu ei näe ka stsenaatiumi, kus Roma hakkaks 1:0 eduseisu hoidma vms. Siiani on igas mängus surutud täiskäigul kõik 90+ minutit.
                          Lõppskooriks ennustan kuskile sinna eelmise Fiore mängu 4:1/5:1 kanti, ehk siis piisavalt hingamisruumi over 3.0 jaoks.

                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Cleveland - Mavericks - 2
                            Triobet - 5,00 koef. Proovime.

                            Kommentaar


                              Gijon - Atl. Madrid
                              Bet Atletico -1,5 koeff 2.71 pinnacle

                              Aeg on keerata see laevnina ümber ja võtta võidukurss ja see algab atletico satsiga kes on munadega sats eesotsas simeonega, täna teisipäeval saadud magusat purakat kui murti end jõuga 8 hulka minnakse hea fiilinguga vastu liigamängule kus on ainult võidud kirjas ning nüüd tabeli eelviimase vastu kes kodus kaotanud viimased 3 mängu vähemalt 2 kolliga saab täna lisa. Atletiko paneb siit mõnusa paki ja siis kiirelt õllekasse head nädalat nautima

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Cleveland - Mavericks - 2
                                Triobet - 5,00 koef. Proovime.
                                Eino, fakk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X