320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Romario mõtted Eesti spordist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • cabron
    replied
    bet365 kinni ja kuniks nad ametlikult Eesti turule sisenevad

    Leave a comment:


  • ChelseaFC
    replied
    Algselt postitas tiiger311 Vaata postitust
    Küsimus bet365 kohta. Kas toimib korralikult? Pean silmas seda, et kui olla eesti kodanik kas pole probleeme sellest? Ise sain kasutada bet365-te ligi aasta ja novembris tuli teade nendelt, et kuna nad ei ole eestis kasutuslitsentsi omav asutus siis on nad sunnitud minu konto sulgema jne, palusid väljamakse ära teha 30 novembriks) Konto on küll aktiivne aja sisse makset teha enam ei saa
    Ma Eestis ei asu nii et pole mingit probleemi. Hoopis on probleemid optibeti, triobeti ja muude kodumaiste kontorite kättesaadavusega

    Leave a comment:


  • tiiger311
    replied
    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Mulle pakkus bet365 -6.5 liini
    Küsimus bet365 kohta. Kas toimib korralikult? Pean silmas seda, et kui olla eesti kodanik kas pole probleeme sellest? Ise sain kasutada bet365-te ligi aasta ja novembris tuli teade nendelt, et kuna nad ei ole eestis kasutuslitsentsi omav asutus siis on nad sunnitud minu konto sulgema jne, palusid väljamakse ära teha 30 novembriks) Konto on küll aktiivne aja sisse makset teha enam ei saa

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
    huvitav lugemine, tekkis küsimus mis summagai panustate ja kas järgite bankrolli? Kuidas kuulõikes on tulnud kasumid, kahjumid?
    1 ühik on 10€. Panused vahemikus 1-10 ühikut. See aasta 10 kuud rohelises ning 1 kuu kerges punases (selle sees on muidugi päris mitu boonuse kasutamist).

    Leave a comment:


  • ChelseaFC
    replied
    Mulle pakkus bet365 -6.5 liini

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Eesti teatavasti sai kaheksandikfinaalis Kanadast jagu 16-4 ning mängib täna tugeva Tšehhi vastu. Neid kaht satsi omavahel muidugi võrrelda ei kannata ning tänane mäng tuleb hoopis teisest mastist, kus Eesti istub pigem kaitses. Ma pean Tšehhit nõrgemaks kui Šveitsi, kellega Eesti mängis üsna tasavägiselt ning kaotas 8-4. Samuti arvan, et Eesti enesekindlus ja esitused on paranenud peale pettumust valmistanud viiki Saksamaaga grupi teises mängus. Kanada mängu pealt tullakse siia hea emotsiooni pealt ning Unibet pakub Eesti +4.5 liini 2se koefiga, mis minu jaoks tundub päris asjalik. Tšehhi võitmiseks peavad väga paljud asjad kokku langema aga lahinguta Eesti ei lange. Kui kellelgi veel on selle kohta mõtteid, siis andke tuld!
    Eesti - Tšehhi täna otseülekandes kell 16.00 ETV+ pealt.

    Leave a comment:


  • lauri432
    replied
    huvitav lugemine, tekkis küsimus mis summagai panustate ja kas järgite bankrolli? Kuidas kuulõikes on tulnud kasumid, kahjumid?

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Sain Eesti +5,5 @1,85 Optibetist. Läti liin oli kahjuks -8,5 peale läinud.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Nõus ChelseaFC kirjutatuga. Mõlemad panused tunduvad huvitavad.

    Leave a comment:


  • ChelseaFC
    replied
    Lisaks veel, et Kanada mängib Lätiga lohutusringi. Läti on kodumeeskond ning turniiri alustati mõttega jõuda poolfinaalidesse. Viimased kaks mängu on aga nende saalihokile olnud korralik krahh. Norraga tehti grupi viimases mängus viik, mis jättis nad grupis viimaseks ja viis nn. raskemasse tabelipoolde. Et sellest vähe eiolnud, siis saadi ka Taanilt penaltitega tala ning jäädi üldse veerandfinaalide ukse taha. Seega ma eeldan, et täna on nad püha viha täis ning Kanadast, kelle üle paberil tegelikult pisut nõrgem Eesti sai 12 väravalise võidu, tahetakse kodupubliku ees kindlasti üle sõita. Enamus bookied pole veel liinidega välja tulnud, kuid 1xbet pakub Läti -6 AH koefiks 2.04. Ma arvan, et Läti võtab siit vähemalt 7-8 väravalise võidu ning loodetavasti tulevad ka kättesaadavad kontorid välja sarnase liiniga.

    Leave a comment:


  • ChelseaFC
    replied
    Ma olen siin vilksamisi saalihoki MM-i mänge vaadanud ning kerge ülevaate turniirist saanud. Eesti teatavasti sai kaheksandikfinaalis Kanadast jagu 16-4 ning mängib täna tugeva Tšehhi vastu. Neid kaht satsi omavahel muidugi võrrelda ei kannata ning tänane mäng tuleb hoopis teisest mastist, kus Eesti istub pigem kaitses. Ma pean Tšehhit nõrgemaks kui Šveitsi, kellega Eesti mängis üsna tasavägiselt ning kaotas 8-4. Samuti arvan, et Eesti enesekindlus ja esitused on paranenud peale pettumust valmistanud viiki Saksamaaga grupi teises mängus. Kanada mängu pealt tullakse siia hea emotsiooni pealt ning Unibet pakub Eesti +4.5 liini 2se koefiga, mis minu jaoks tundub päris asjalik. Tšehhi võitmiseks peavad väga paljud asjad kokku langema aga lahinguta Eesti ei lange. Kui kellelgi veel on selle kohta mõtteid, siis andke tuld!

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Lugedes jalgpalliliidu kodulehelt uudist halliturniirist mõtlesin kohe sinu blogi peale. Jääme su mõtteid ootama. Kui palju sa neid mänge oled eelnevalt vaadanud muidu?
    Nende kolme aasta jooksul, mis see üritus aset leidnud on, on ikka mitukümmend mängu nähtud. Varasematel aastatel on täitsa palju kuldseid asju olnud, eks vaatame, mis tänavu toob.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

    Aktiivsemaks ja loodetavasti põnevamaks läheb see teema jaanuari alguses kui Eesti vutiklubid alustavad ettevalmistusega traditsioonilisel halliturniiril.
    Lugedes jalgpalliliidu kodulehelt uudist halliturniirist mõtlesin kohe sinu blogi peale. Jääme su mõtteid ootama. Kui palju sa neid mänge oled eelnevalt vaadanud muidu?

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    TTÜ - Rakvere läks korralikult üle liini. Veidi sai meeskondade kaitsesuutlikust ülehinnatud, aga päris suureks võtmekohaks oli Tarva korvialuse jõu Bakeri puudumine, mis endal õnnestus vahetult enne mängu TTÜ -6,5ga ära kindlustada. Kahjuks siia polnud aega seda kirja panna. Kuigi ka ilmselt Bakeriga mängides oleks see liin täna täis tulnud, aga Tarvas on tänavu ikka päris õnnetu. Homme Eesti satsid ei mängi ja vähemalt hetkel reedese Pärnu - Rakvere kohta mõtted puuduvad, aga vaatame milliste liinidega välja tullakse.

    Aktiivsemaks ja loodetavasti põnevamaks läheb see teema jaanuari alguses kui Eesti vutiklubid alustavad ettevalmistusega traditsioonilisel halliturniiril.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Uurisin siin saalijalgpall koondist enne Balti turniiri ning vaatasin, et millegipärast pole ida-virumaa klubid mitte ühegi mängijaga esindatud. Ega sa juhuslikult ei tea, mis selle põhjus on? Kodakondsusprobleemid, sitt klapp Tallinna mängijatega või puudub meestel huvi koondise eest mängida? Hetkesatsile annaksid kasvõi nt Bader, Andrejev, Tarassenkov Narvast ja Zhukovid Sillamäelt vähemalt klassi poolest kõvasti juurde.
    Sinu poolt mainitud mängijatel pole kellelgi Eesti kodakondsust. Sesmõttes on Eesti futsalikoondist saaliliiga mängijate pealt päris keeruline komplekteerida. Liigas osaleb kuus vene satsi, siis on Augur, kellel on ka juba ühe neliku jagu vene poisse ning Nõmme, kes on lihtsalt vilets.

    Leave a comment:

Working...
X