320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Navase Spordiblogi

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Navas
    replied
    Kaotus!

Manchester võitis 2:0
    Bayern võitis 1:2
    Chelsea kaotas 3:0 Romale ja ei löönud ühte ära.
    Atletico lõi ühe tagasi Qarabakile aga enamat ei suutnudki ja mängiti isegi pea 30min 10 mehe vastu, aga siis suudeti ise veel üks punane ära imeda.

Kontojääk: 3.94€

Leave a comment:

• Navas
    replied
    Manchester juhib peale avapoolaega 1:0 Svilari OG`st. Martial penalti jättis löömata.
    Bayern juhib Celticut peale avapoolaega 1:0 Comani väravast.
    Roma juhib Chelseat 2:0 peale avapoolaega. Roma läks juba 1 minutil El Shaarawy väravast juhtima. Morata lõi 4m pealt mööda.
    Atletico on KAOTUSSEISUS peale avapoolaega Qarabaki vastu 0:1..................

Leave a comment:

• Navas
    replied
    Meistrite Liiga, Let`s go!

21.45
    Manchester United Vs. Benfica. Manchester United võidab @1.41

Manchester just võitis kodus Tottenhami 1:0 ja jätkavad väga heas hoos ja kodus old traffordil tuleb kindlasti 3p koju jätta, muud võimalust Mourinhole ei jää.

21.45
    Celtic Vs. Bayern München. Bayern München võidab @1.37

Bayern München võidab!!!

21.45
    Roma Vs Chelsea. Mõlemad meeskonnad skoorivad @1.50

Esimene omavaheline mäng jäi 3:3 ja täna mõlemad meeskonnad lähevad jahtima seda võitu, et Atletico Madridist kaugele ära pääseda. Kui Chelsea võidab täna, siis nemad kindlustavad juba alagrupist edasipääsu ära, seega arvan et Chelsea läheb mängu juhtima ja Roma lööb tagasi ja mäng lõppeb jälle viigiga.

21.45
    Atletico Madrid Vs FK Quarabak. Atletico Madrid võidab händikäp (0-1) @1.45

Atletico Madrid vajab kodus hädasti võitu, sest peale 3 mängu ollakse vaid 2p peal ja enam niimodi edasi minna ei saa, emotsiooni ja taseme pealt pannakse täna Qarabakile puur täis!

Odd: 4.20
    Panus: 5€
    Võimalik võit: 21€

Leave a comment:

• Navas
    replied
    Aitäh teile kõigi nõuannete ja vihjete eest! Selle blogi mõte on vaadata minul kuidas mul sellised panused lähevad ehk siis ma üritan nii teha, et kui ma olen plussis, siis ma mängin selle summaga, millega ma plussis olen ja et mitte miinustesse minna. Standardbeti mul siin ei ole jah, sellepärast ma alati ütlengi millise panuse ma panen, aitäh!

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Ma ei saa Navase panuste suurustest aru. Mingit süsteemi ei paista olevat. Paistab nagu lahmib huupi. 2.53 eurot, 5, 10, 6.43, 6.49, 7, 6.68 jne. Nii nagu rallit kaua ei sõida imo. Bankroll management.
    Aa seda pidasid silmas - sellega ma nõus tõesti. Pigem vast kõige lihtsam ongi võtta omale standardbet ja siis vastavalt oma analüüsile/sisetundele/tähtede seisule millele iganes, kas jätad standardbetiks või poolitad või duubeldad seda. Sinu jagatud video muidugi seletab väga hästi põhimõtte lahti kui sul on kindel bankroll kuidas protsentuaalselt panustada. Eks neid strateegiaid ole veel ja tulebki endale vast kõige arusaadavam ja mõistlikum leida.

Leave a comment:

• Shparkz
    replied

Leave a comment:

• Shparkz
    replied
    Ma ei saa Navase panuste suurustest aru. Mingit süsteemi ei paista olevat. Paistab nagu lahmib huupi. 2.53 eurot, 5, 10, 6.43, 6.49, 7, 6.68 jne. Nii nagu rallit kaua ei sõida imo. Bankroll management.
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma huvipärast küsin, mida sa täpselt kindla plaani all silmas pead?

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Mis su ühikud on? Või õigemini miks sul ei ole mingit kindlat plaani ja huupi lahmid?
    Ma huvipärast küsin, mida sa täpselt kindla plaani all silmas pead?

Leave a comment:

• Shparkz
    replied
    Mis su ühikud on? Või õigemini miks sul ei ole mingit kindlat plaani ja huupi lahmid?

Leave a comment:

• Navas
    replied
    Inter võitis, Icardi jäi 0 peale

Kontojääk: 8.94€

Leave a comment:

• Navas
    replied
    Koef 3 kahe värava kohta on natukene liiga vähe kui aus olla. Tasub riskimist ära?
    Vist ei tasunud.

Poolaeg 0-1 Interi kasuks, aga väravat Icardi pole löönud veel.

Vaatame mis teine poolaeg toob..

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas Navas Vaata postitust
    21.45
    Hellas Verona Vs. Inter Milan. Mauro Icardi lööb vähemalt 2 väravat. @3.00

Ühesõnaga. Hellas Verona ei ole just kõige paremas vormis ja eriti nende kaitseliin on nagu läbisõidu hoov ja Mauro Icardi on suurepärases vormis! VAMOS MAURO ICARDI

Odd: 3.00
    Võimalik võit: 15€
    Koef 3 kahe värava kohta on natukene liiga vähe kui aus olla. Tasub riskimist ära?

Leave a comment:

• cabron
    replied
    eks sellepärast sellised päevapanused ongi

Leave a comment:

• Navas
    replied
    21.45
    Hellas Verona Vs. Inter Milan. Mauro Icardi lööb vähemalt 2 väravat. @3.00

Ühesõnaga. Hellas Verona ei ole just kõige paremas vormis ja eriti nende kaitseliin on nagu läbisõidu hoov ja Mauro Icardi on suurepärases vormis! VAMOS MAURO ICARDI

Odd: 3.00
    Võimalik võit: 15€

Leave a comment:

• Navas
    replied
    90+6 väravast kaotada...
    Hahaha, naguu kuna mu bet oli vaid 2 eurot.. siis see on fucking naljakas, et keegi suudab 3:1 seisust 90+6 mängust viiki ennast "kaotada"

Kontojääk: 13.94€

Leave a comment:

Working...
X