320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Navase Spordiblogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Marseille oli täna väga lahja ja Mandadale suur props.
    Kusjuures mõtlesingi vahepeal cashoutida, aga siis mõtlesin.. et mida ma ikka cashoutin.. +50 senti v? Lille võitu mul usku ei olnud, aga usku mul ei olnud ka sellese, et Mandanda peab lõpuni vastu. Tegi võimsa mängu!

    Kommentaar


      #62
      Nonii.. Mulle hakkas jälle silma Betsafe päevapakkumine, mis tõesti tundub päris reaalne!

      Inter, Fenerbache ja Newcastle United võidavad. @5.40

      21:45
      Inter Vs. Hellas Verona.

      Inter Milan ja Mauro Icardi on väga suurepärases vormis ja usun et täna saab see jätku, sest Hellas Verona ei ole just eriliselt kõva tiim.

      19:00
      Fenerbache Vs. Kayserispor

      Fenerbache ei ole oma liigas just eriliselt hästi seni mänginud, aga usun et kodus pannakse täna paremus maksma! Omavahelised mängud eelmine hooaeg Fenerbache mõlemad võitis ka 3:0. Eks paistab mis siin saama hakkab.

      22:00
      Burnley Vs Newcastle United

      Vot see mäng on suurim küsimärk minu jaoks täna. Mõlemad meeskonnad on väga hästi hooaega alustanud ja Burnleyil on kodus olemise eelis, aga Newcastlel on kindlasti olemas võimalus, et võita täna see mäng!

      Odd:5.40
      Panus:2.35€
      Võimalik võit:12.69€

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Navas Vaata postitust
        19:00
        Fenerbache Vs. Kayserispor
        Nii. Esimene poolaeg lõppes seisuga 1:1

        Fenerbache oli avapoolajal kindlalt parem tiim ja korra tabati isegi posti! Mängu läks aga siiski juhtima Kayserispori Umut Buluti väravast. 4 minutit peale Kayserispori väravat ja täpselt avapoolaja viimasel minutil seadis viigi numbrid Fenerbache poolkaitsja Ozan Tufan!

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Navas Vaata postitust
          Nii. Esimene poolaeg lõppes seisuga 1:1

          Fenerbache oli avapoolajal kindlalt parem tiim ja korra tabati isegi posti! Mängu läks aga siiski juhtima Kayserispori Umut Buluti väravast. 4 minutit peale Kayserispori väravat ja täpselt avapoolaja viimasel minutil seadis viigi numbrid Fenerbache poolkaitsja Ozan Tufan!
          90+6 väravast kaotada...

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            90+6 väravast kaotada...
            Hahaha, naguu kuna mu bet oli vaid 2 eurot.. siis see on fucking naljakas, et keegi suudab 3:1 seisust 90+6 mängust viiki ennast "kaotada"

            Kontojääk: 13.94€

            Kommentaar


              #66
              21.45
              Hellas Verona Vs. Inter Milan. Mauro Icardi lööb vähemalt 2 väravat. @3.00

              Ühesõnaga. Hellas Verona ei ole just kõige paremas vormis ja eriti nende kaitseliin on nagu läbisõidu hoov ja Mauro Icardi on suurepärases vormis! VAMOS MAURO ICARDI

              Odd: 3.00
              Panus: 5€
              Võimalik võit: 15€

              Kommentaar


                #67
                eks sellepärast sellised päevapanused ongi

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Navas Vaata postitust
                  21.45
                  Hellas Verona Vs. Inter Milan. Mauro Icardi lööb vähemalt 2 väravat. @3.00

                  Ühesõnaga. Hellas Verona ei ole just kõige paremas vormis ja eriti nende kaitseliin on nagu läbisõidu hoov ja Mauro Icardi on suurepärases vormis! VAMOS MAURO ICARDI

                  Odd: 3.00
                  Panus: 5€
                  Võimalik võit: 15€
                  Koef 3 kahe värava kohta on natukene liiga vähe kui aus olla. Tasub riskimist ära?

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Koef 3 kahe värava kohta on natukene liiga vähe kui aus olla. Tasub riskimist ära?
                    Vist ei tasunud.

                    Poolaeg 0-1 Interi kasuks, aga väravat Icardi pole löönud veel.

                    Vaatame mis teine poolaeg toob..

                    Kommentaar


                      #70
                      Inter võitis, Icardi jäi 0 peale

                      Kontojääk: 8.94€

                      Kommentaar


                        #71
                        Mis su ühikud on? Või õigemini miks sul ei ole mingit kindlat plaani ja huupi lahmid?

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Mis su ühikud on? Või õigemini miks sul ei ole mingit kindlat plaani ja huupi lahmid?
                          Ma huvipärast küsin, mida sa täpselt kindla plaani all silmas pead?

                          Kommentaar


                            #73
                            Ma ei saa Navase panuste suurustest aru. Mingit süsteemi ei paista olevat. Paistab nagu lahmib huupi. 2.53 eurot, 5, 10, 6.43, 6.49, 7, 6.68 jne. Nii nagu rallit kaua ei sõida imo. Bankroll management.
                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Ma huvipärast küsin, mida sa täpselt kindla plaani all silmas pead?

                            Kommentaar


                              #74

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Ma ei saa Navase panuste suurustest aru. Mingit süsteemi ei paista olevat. Paistab nagu lahmib huupi. 2.53 eurot, 5, 10, 6.43, 6.49, 7, 6.68 jne. Nii nagu rallit kaua ei sõida imo. Bankroll management.
                                Aa seda pidasid silmas - sellega ma nõus tõesti. Pigem vast kõige lihtsam ongi võtta omale standardbet ja siis vastavalt oma analüüsile/sisetundele/tähtede seisule millele iganes, kas jätad standardbetiks või poolitad või duubeldad seda. Sinu jagatud video muidugi seletab väga hästi põhimõtte lahti kui sul on kindel bankroll kuidas protsentuaalselt panustada. Eks neid strateegiaid ole veel ja tulebki endale vast kõige arusaadavam ja mõistlikum leida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X