320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Live filtertatud statistika aplikatsioon/leht

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• DeploY
    replied
    Eesti leht ka, toetame kodumaist 😄

Leave a comment:

• DeploY
    replied
    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Tundub, et LITE-ga pole väga midagi teha? Vähemalt DELUXE?
    Kasutan Deluxe jah, saab vist 7 päeva free triali ka proovimiseks, veits vōtab aega, et notificationid ja nende tegemine selgeks teha, aga tegelt väga lihtne kui pihta saad

Leave a comment:

• Väravavaht
    replied
    Tundub, et LITE-ga pole väga midagi teha? Vähemalt DELUXE?

Leave a comment:

• DeploY
    replied
    Algselt postitas DeploY Vaata postitust
    https://statisticsports.com/en/live-games

Peaks vastama täpselt su soovile, ise ei kujutaks elu enam ilma selle leheta full-time bettorina ette
    Saad ise teha notificationid erinevateks situatsioonideks ja täpselt ka selleks samaks, mis siin näitena ette tõid, tõmbad telefoni ka sama appi ja tulevad sulle otse telefoni ka notid.

Leave a comment:

• DeploY
    replied
    https://statisticsports.com/en/live-games

Peaks vastama täpselt su soovile, ise ei kujutaks elu enam ilma selle leheta full-time bettorina ette

Leave a comment:

• JohnnyRicca
    replied
    jutt on siis peamiselt jalgpallist.

Leave a comment:

• Live filtertatud statistika aplikatsioon/leht

kas on olemas aplikatsioon või lehekülg, mis aitab leida filtrite abil endale meelepärasemaid mänge live'is? nt kui ma otsin väärtusi live bettimisel, siis oluliseks indikaatoriks on statistika. kas on olemas leht/aplikatsioon, mille abil saan määrata nt enda eelistused mängudele ja see leht/aplikatsioon kuvab mulle hetkel live'is mängitavad mängud? nt mu eelistused on, et mängitud on mitte rohkem kui 25 minutit ja ühe meeskonna poolt on tehtud kasti sees raamidesse lööke vähemalt 4 ning seejärel mulle kuvatakse need mängud.
Working...
X