320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Las arriesgadas aventuras de juego de Cabron

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #16
  Algselt postitas cabron Vaata postitust
  Cressy M. - Blancaneaux G. matš algab paarikümne minuti pärast. Muidu põhivalik on Blanca +4 games, aga jõle kihk oli võtta ka Blanca straight win, mille saab B365s 3.50ga. Let's go!
  vägaväga lähedal oli, 3. setis lõppmängus sai lõpuks 5:7 suhu

  Kommentaar


   #17
   TWolves ja Spurs hakkab varsti. Mnjah, mõlemad on suht, okei isegi väga, kehvalt alustanud ning kuigi TWolves on slight favorite siis arvan, et lõpukslõpuks täna Spurs võtab oma. Seega Spurs +2 põhipanuseks ning lisaks Spurs -3, mille saab B365s 2.65 eest.

   Kindlustunnet lisab ka internetikogukondade üsna suur kaldumine TWolvesi spreadi coverimise poole, sest hei, selliste spottide, kus underdoge alahinnatakse, leidmine on väga sageli profitable (ntx Oddsportalis 88% ennustab Twolvesi võitu, 65/74st ennustajast, covers.comis 67% võtab Twolves -2, 621/923st ennustajast)

   Kommentaar


    #18
    Parlay mured ja rõõmud. Eile siis Morehead State võitis 7 punktiga ning lasi kogu parlay allavoolu. Vahel otsustab ka 0.5 punkti kõik.

    Kommentaar


     #19
     Olen tükk aega vaadanud oma tabeleid, mis ütleb, et Fortuna Sittard +1.5 on hea panus. Sealt liigub paratamatult mõte edasi proovida ka Fortuna DC ja Fortuna straight win. Mis pühapäeval muud ikka teha, kui teha väiksemate summadega ka kaks viimati nimetatud panust ning unistada

     Kommentaar


      #20
      Sittard +1.5 oli hea, aga kahjuks tasemevahe liiga suur muude panuste jaoks.
      Mis teisipäeval ikka muud teha, kui UK betid sisse lükata

      Kommentaar


       #21
       Ja et saaks kellelegi kaasa elada, siis Brighton double chance ka. Selle saab B365s 2.20 eest.

       Kommentaar

       Working...
       X