320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • j6u1uv4n4
    replied
    betsafe kodulehel ei saa rahulikult panustada, mingi krdi mini kasiino popup tuleb lehe paremale poolele häälega peale ja selle kinni panemiseks peab rohkem tegema kui x vajutama

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Kas teil läksid trio rahad automaatselt betsafe kontole üle ja kasutajanimi ja parool jäid samaks?
    Ma pole ammu kasutanud neid aga mingi papp vist mul oli seal kontol. Betsafe sisse ei saanud aga võimalik, et ajansin parooli sassi.
    Konto seis samaks ja sama parooliga

    Leave a comment:


  • 2mSööt3mMööda
    replied
    Kas teil läksid trio rahad automaatselt betsafe kontole üle ja kasutajanimi ja parool jäid samaks?
    Ma pole ammu kasutanud neid aga mingi papp vist mul oli seal kontol. Betsafe sisse ei saanud aga võimalik, et ajansin parooli sassi.

    Leave a comment:


  • Delfino
    replied
    Usun, et nimetavad enda reeglite mingit punkti määruseks. Sellise määruse olemasolus julgen enam kui kahelda.

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Sellise põneva kirja sain täna Triobetilt. Ongi reaalne info või mingi skäm? Mis ime määrus see saab olla? Riik meelitab hasartmängudega tegelema? Või kust mujalt veel valdkonna määruseid tulla saab?

    "Sinu viimasest külastusest on tükk aega möödas. Kuna me pole sind 11 kuud näinud, tahtsime meelde tuletada, et sinu kontol on endiselt kasutamata 0.22 EUR. Kooskõlas valdkonnas kehtivate määrustega võetakse sinu kontolt pärast 12 kuud kestnud mitteaktiivsust iga kuu maha 5 EUR."

    Leave a comment:


  • Reintz
    replied
    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    +1
    Iga klikk on igavik, kohutav.
    Täiesti kannis, asi on ju totaalselt Elvasse kukkunud. "Iga klikk on igavik" on vist kõige leebemalt üldse öeldud, sest enne saab mäng läbi, kui ma lõpuks suudan panuse ära panna.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    kõik kiirelt livebetis Portugal-Rootsi 0:0 viigile!

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    A muide triobet maksab nkn iga nädal 30% reikki tagasi, kui oled üle 30€ seda maksnud.
    Poolteist aastat tagasi oli nii vähemalt.

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Plaan ongi võimalikult palju inimesi lohku tõmmata. Eeldan, et enamus inimesi reegleid läbi lugeda ei viitsi. Kõige brutalim koht on online kasiinod, kus rollover on pea 30x.

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied
    Tere. Tulen panustamise alamfoorumisse oma offtopicuga jaurama. Sain ka triolt kommunikatsiooni täna.

    Kuna mai lõpus tuli meilboxi kiri, et viska kümps pokkerisse, saad 10k turna ticketi, siis mõtlesin, et waidafaknot. Paar päeva microgrindi tootis apparently mingi loyalty leveli lahti mängimise (baby shark lol) ja täna sisse logides lubas mingi pop up klikkamisel lähemat infi selle staatusega kaasas käivate privileegide kohta. Klikk. Selgus, et minu kasutada on 20 eurine reload boonus. See tuleb lahti mängida kahekümne 1-eurose jupina. Eurine jupp aga avaneb siis, kui olen 5 euri reiki maksnud.

    Kuna ma ei ole boonukahoor ega mingi tõsine mängija, siis ma ei tea, vb see on standard laks, aga kõlas nii vahvalt, et plönni meile sott, anname 20 tagasi, is great deal for you homes.

    (e: ses suhtes, et jah, 20 on parem kui 0, kui nagunii reiki maksta onju, aga essentially ikkagi pointless bs, sest selle sita pärast reloadima ikka ei hakka ju)

    Leave a comment:


  • Nurmekas
    replied
    Algselt postitas norsk Vaata postitust
    Pole mõnda aega Trios käinud ja nüüd sisse logides leidsin eest kõige ebamugavama panustamiskeskkonna, mida ma eales näinud olen. Kas vana look'i tagasi ei saa kuidagi?
    +1
    Iga klikk on igavik, kohutav.

    Leave a comment:


  • Amos
    replied
    Algselt postitas norsk Vaata postitust
    Pole mõnda aega Trios käinud ja nüüd sisse logides leidsin eest kõige ebamugavama panustamiskeskkonna, mida ma eales näinud olen. Kas vana look'i tagasi ei saa kuidagi?
    Oota kuni sa telefoniga sisse lähed... no minge perse ausalt. Triobet vajas hädasti parandamist, kuid nüüd on see ikka täiesti perse omadega kukkunud

    Leave a comment:


  • norsk
    replied
    Pole mõnda aega Trios käinud ja nüüd sisse logides leidsin eest kõige ebamugavama panustamiskeskkonna, mida ma eales näinud olen. Kas vana look'i tagasi ei saa kuidagi?

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Igal juhul väga hea meetod kihlvedude vastu. Saatsin neile igatahes kirja, et võivad mu arvel olevad mõnedkümned eurod endale per**e pista.
    Ära murdu veel. Eesti klubide euromängud ju kohe ukse ees.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Vabandust, aga mis v*tt nende dokumentide nõudmisega lahti on? Miks ma pean üles laadima "värvikoopiat" enda dokumendist? Miks ma pean üles laadima enda kommunaalarveid ja pangaväljavõtteid? Mis nahhui see triobeti asi on? Või on see mingi uus ja kenjaalne maksuameti nõue? Igal juhul väga hea meetod kihlvedude vastu. Saatsin neile igatahes kirja, et võivad mu arvel olevad mõnedkümned eurod endale per**e pista.

    Mõnu turns ballack või midagi.

    Leave a comment:

Working...
X