320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Sambaz
    replied
    Millal see juhtuda võib?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Intervjuu, mille ilmumist tasub oodata.

    Lisatud failid

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Üllatav on näha Betsafe tegemas aktiivset reklaami lõuna ameerika turul.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Võimalik, et ei saa vastata, aga kumb loogika võiks enam toimida eelkõige meelelahutuslikule kliendile suunatud kontoris. Eelkõige panustatakse oma riigi/klubide poolt või vastu? On jäänud mulje, et suurtel turgudel a.la Venemaal ja Inglismaal minnakse pigem sõltumata asjaoludest julgelt omade poolt (EM ja MM võitu kontorid pigem näha ei taha), aga Eestis pigem levib mentaliteet, et igal võimalusel igal spordialal meie omade vastu. Või?
    Eeem... mul ei oma seda infot 100%-liselt, aga nii palju kui ma näen ja tunnen, siis oleneb inimesest/võiduvõimalustest. Jah, eestlane on oluliselt pessimistlikum, aga mitte nii pessimistlik kui oodata võiks.

    Eestlane on selline keskmine pigem. Kindlasti pole hurraa-patrioot.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Võimalik, et ei saa vastata, aga kumb loogika võiks enam toimida eelkõige meelelahutuslikule kliendile suunatud kontoris. Eelkõige panustatakse oma riigi/klubide poolt või vastu? On jäänud mulje, et suurtel turgudel a.la Venemaal ja Inglismaal minnakse pigem sõltumata asjaoludest julgelt omade poolt (EM ja MM võitu kontorid pigem näha ei taha), aga Eestis pigem levib mentaliteet, et igal võimalusel igal spordialal meie omade vastu. Või?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas xerikx Vaata postitust
    Kas siin mõeldud et vähemalt üks klubi saab edasi või et saadakse vähemalt üks võit ?
    Hea tähelepanek. Mõeldud on, et saab edasi. Ma täpsustan kohe tõlkes.

    Leave a comment:


  • xerikx
    replied
    Erikoefitsent: Vähemalt üks Eesti klubi saab oma vastasest esimeses ringis jagu
    Kas siin mõeldud et vähemalt üks klubi saab edasi või et saadakse vähemalt üks võit ?

    Leave a comment:


  • rahvaspordipäev
    replied
    Pidingi kogu browseri history kustutama ja läks tööle. Ainult et nüüd pean igale saidile minnes uuesti kinnitama, et olen nõus selle jamaga mis EL neile peale surus .

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Mul on kõik ok.

    Leave a comment:


  • rahvaspordipäev
    replied


    Chromes mitu nädalat juba selline, kellelgi veel või pean siis mingite küpsiste ja reinstallimistega tegelema?

    Leave a comment:


  • Kutt1423
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Tunnistan üles, minu idee.



    Lõpuks jõudis 17 minutiga.

    Pean tunnistama, väga äge bet !

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Navas Vaata postitust
    Ma ei saa aru misasi see veel on aga hahaha

    Kas Ott Tänak jõuab PEETRIST Kino Kosmose juurde 15 minutiga? Jah - 1.86, Ei - 1.86.

    Tunduks nagu, et väga kindlalt jõuab, kui just mingit pulli seal tee peal tegema ei hakkata, aga huvitav ta ole.
    Tunnistan üles, minu idee.

    Algselt postitas Kutt1423 Vaata postitust
    See garaaz suht kaugel Toyotal seal niiet ma julgen öelda et üle 15min, kui just neile tee tühjaks ei teha... seda ma ei tea? Aga mul lastakse panna 2 eurot sellele... täiesti mõttetu kampaania siis ju.
    Lõpuks jõudis 17 minutiga.

    Leave a comment:


  • Kutt1423
    replied
    Algselt postitas Navas Vaata postitust
    Mul lasti rohkem kui 2 panna sellele, et jõuab kiiremini, noh eks paistab.
    Saatsin 10 läbivaatamisele ja see läks läbi. Panin et läheb üle, tulevad veel ringiga ka haha

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Algselt postitas Kutt1423 Vaata postitust
    See garaaz suht kaugel Toyotal seal niiet ma julgen öelda et üle 15min, kui just neile tee tühjaks ei teha... seda ma ei tea? Aga mul lastakse panna 2 eurot sellele... täiesti mõttetu kampaania siis ju.
    Mul lasti rohkem kui 2 panna sellele, et jõuab kiiremini, noh eks paistab.

    Leave a comment:


  • Kutt1423
    replied
    Algselt postitas Navas Vaata postitust
    Ma ei saa aru misasi see veel on aga hahaha

    Kas Ott Tänak jõuab PEETRIST Kino Kosmose juurde 15 minutiga? Jah - 1.86, Ei - 1.86.

    Tunduks nagu, et väga kindlalt jõuab, kui just mingit pulli seal tee peal tegema ei hakkata, aga huvitav ta ole.

    See garaaz suht kaugel Toyotal seal niiet ma julgen öelda et üle 15min, kui just neile tee tühjaks ei teha... seda ma ei tea? Aga mul lastakse panna 2 eurot sellele... täiesti mõttetu kampaania siis ju.

    Leave a comment:

Working...
X