320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet esitleb: Soccerneti sõprade turniir ja suvepäevad 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Stok
    Kas mõni tartlane tahab vedamist? Mul on autos üks vaba koht. Küsimus kilulinlastele: kas Kalevi juures on laupäeval tasuta parkimine?
    Kui seal juhuslikult mingid koeranäitust pole siis ikka vaba parkimine jah

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Stok
      Küsimus kilulinlastele: kas Kalevi juures on laupäeval tasuta parkimine?
      Aastast 2011 ei tohiks olla midagi muutunud

      Sõidad territooriumile sisse ja on bezplatna
      308

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas mazz Vaata postitust
        * Tagasitulekust: Peopaigast 4,5 km kaugusel asub Hagudi raudteejaam (peatus liinil Rapla-Tallinn) ning 6 km kaugusel Rapla bussijaam. Oma transpordiga tulijad on loodetavasti ka sel aastal valmis hommikul väikeseid ringe tegema. Samas pole see tee ka jalgsi midagi ära matkata, eksole.
        Need Tallinna minevad bussid peatuvad ka lähemal - Arankülas (1,7km kaugusel).

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
          Need Tallinna minevad bussid peatuvad ka lähemal - Arankülas (1,7km kaugusel).
          Hea teada!

          Millega veel arvestada: staadionil seekord müügipunkti ei ole, nii et söögi- ja joogivaru tasub ise ette muretseda. Võistkonna esindajatel palun kohal olla VÄHEMALT pool tundi enne oma võistkonna esimest mängu. Osalustasu saab kohapeal maksta vaid sularahas.

          Homseni!

          Kommentaar


            #65

            Kommentaar


              #66
              Igatahes mu sviiter on kusgil kadund, keegi leiab olen tänulik Olid üsna...no comments suvekad!
              FC Flora

              Kommentaar


                #67
                Iga-aastane vahva üritus, kus senimaani ei ole pidanud kordagi pettuma. See aasta küll ei õnnestunud mazzi koridiori magama viia, aga Brandoni plaan B tundus kah tol hetkel päris vahva olevat.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                  Veiks, see oli ausalt kogemata...

                  Kommentaar


                    #69
                    Kui välja arvata preventatiivne tulekustutamine ja see, et laual tantsides lõhuti laelamp ära, siis õnnestus üritus minu arvates väga hästi



                    Kahju, et meie ühendkoori "Tissid" nägemata jäi. Kui padajalad sellest tõesti video tegid, siis sheerige linki
                    Last edited by wiiner; 14.07.13, 16:36.

                    Kommentaar


                      #70
                      Oli vähe tuttavaid foorumlasi, kuid tase sellepärast ei kannatanud. Meelde jäävad kindlasti pulberkustuti seiklused ning nagu alati - mazzi teise päeva hommik.

                      Kommentaar


                        #71
                        Paluks laulu "Tissid" mitte jagada. Muidu pean jagama videot "Alasti läbijooks kolkapubi simmaniõhtult".

                        Kommentaar


                          #72
                          Mõningane jäädvustus varahommikust.
                          1057153_672677856079375_1396276996_n.jpg
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            #73
                            Tähtsamad punktid:
                            - Mällar: "Ma läksin Kalju fännidega tülli ja ma olen üleni verine."
                            - Brandon: "Tibu, ega sa pahaseks ei saa, kui ma alasti läbi baari jooksen."
                            - Mingi teine vend ja ka Veiko said natuke pahaseks, kui mul tuli idee, et 30 venda võiks alasti läbi baari joosta.
                            - "Niibud-naabud, tissid!" ühendkoori esituses oli võimas. Kahjuks baarikülastajad seda ei arvanud.
                            - Alaealine noormees oksendas baarikülastajate kurvastuseks baari täis.
                            - Maksin 25 euri toa eest, aga ärkasin vetsus. Mingil põhjusel olid mu toa hõivanud suvalised tüübid.
                            - Dortmundi Borussia särgiga Petteri murdis Dortmundi Borussia pusaga naise üsna osavalt maha. "Tal on Gündogani särk. Järelikult on püsisuhte mees!"
                            - Mingil põhjusel jäi lõke põlema panemata.
                            - ma vedasin myrgeliga kihla, aga ma ei mäleta mille peale.
                            - mazz nägi enda standardite kohta päris nitšekas hommikul välja.
                            - ja see, et ma tulekustutist wiinerile sahmaka näkku lasin, oli õnnetu juhus. Kõik ju rääkisid, et B. lasi selle tühjaks.
                            - ja grillimees tegi koguaeg grilli.

                            Kommentaar


                              #74
                              Aa. Mul on mingil põhjusel Õhtulehe müts, Triobeti saunalina ja hall pusa. Kellegi omad?

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Tähtsamad punktid:
                                - Mällar: "Ma läksin Kalju fännidega tülli ja ma olen üleni verine."
                                - Brandon: "Tibu, ega sa pahaseks ei saa, kui ma alasti läbi baari jooksen."
                                - Mingi teine vend ja ka Veiko said natuke pahaseks, kui mul tuli idee, et 30 venda võiks alasti läbi baari joosta.
                                - "Niibud-naabud, tissid!" ühendkoori esituses oli võimas. Kahjuks baarikülastajad seda ei arvanud.
                                - Alaealine noormees oksendas baarikülastajate kurvastuseks baari täis.
                                - Maksin 25 euri toa eest, aga ärkasin vetsus. Mingil põhjusel olid mu toa hõivanud suvalised tüübid.
                                - Dortmundi Borussia särgiga Petteri murdis Dortmundi Borussia pusaga naise üsna osavalt maha. "Tal on Gündogani särk. Järelikult on püsisuhte mees!"
                                - Mingil põhjusel jäi lõke põlema panemata.
                                - ma vedasin myrgeliga kihla, aga ma ei mäleta mille peale.
                                - mazz nägi enda standardite kohta päris nitšekas hommikul välja.
                                - ja see, et ma tulekustutist wiinerile sahmaka näkku lasin, oli õnnetu juhus. Kõik ju rääkisid, et B. lasi selle tühjaks.
                                - ja grillimees tegi koguaeg grilli.
                                Mina olin see kes kurjaks sai. Tikud jäid koju.67438_561045213933843_1460575676_n.jpg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X