320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet esitleb: Soccerneti sõprade turniir ja suvepäevad 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Kellegi kätte mingit sinist, musta ja valge triibuga saunalina ei sattunud?

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Mister Vaata postitust
      Kellegi kätte mingit sinist, musta ja valge triibuga saunalina ei sattunud?
      Kui ma ei eksi siis oli see hommiku veel seal treppi käsipuu peal.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas kuujamaa Vaata postitust
        Kui ma ei eksi siis oli see hommiku veel seal treppi käsipuu peal.
        Jep, jäi sinna. Ise lahkusin juba mingi 6 aeg, et äkki keegi võttis juhuslikult kaasa. Kui ei võtnud, siis noh, loomulik kadu

        Kommentaar


          #94
          Saarlase kätte jäi vist. Igal juhul olen üpris kindel, et kaasa ta võeti.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #95
            Dannari kätte jäi üks saunalina. Triobeti oma. Või siis on mazzi käes, mina andsin enda poolt kaasa võetud asjad täna kõik ära myrgelile.

            Kommentaar


              #96
              Kardetavasti läheb see loomuliku kadu alla, sest minu käes ei ole ühtegi võõrast asja.

              Kommentaar


                #97
                Kuulsin, et soovitakse laulu "Tissid" kuulda, aga lugedes, siis on keegi vist hoopis selle vastu?
                Which one is it then?

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Mister Vaata postitust
                  Jep, jäi sinna. Ise lahkusin juba mingi 6 aeg, et äkki keegi võttis juhuslikult kaasa. Kui ei võtnud, siis noh, loomulik kadu
                  Kuule, see on isegi minu käes.
                  Tisside loo võib vabalt sellise youtube lingiga teha, mis otsingutest kätte ei anna ja siis asjaosalistega jagada.

                  Kommentaar


                    #99
                    Jääb vaid üle küsida kes olid asjaosalised.. eks see ole libe tee. Omaette teema oleks muidugi audioriba sealt videost eraldada ja see avaldada:P
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Petteri ja Peeter I ilmselgelt. Nemad seal baaris seiklesid.

                      Kommentaar


                        Ma ikka mõtlen siin, et isegi uus põlvkond naisi pole palju paremad. Ehk kallid naised, kui te midagi mõtlete, siis ärge öelge täpselt vastupidist.
                        See B-randomi: "Tibu, ega sa pahaseks ei saa, kui ma alasti läbi baari jooksen"
                        sai ju vastuseks: "Tee, mis tahad."
                        Kuidas siis hommikuks korraga naine ikkagi pahane oli???

                        Kommentaar


                          Ega aeg midagi muuda, jääb vaid süü B-randomi kogenematusele panna, et ta seda vastust tõsiselt võttis.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Vaatasin just videost üle:
                            B-random: Musi, ma ei taha joosta, kui sa ei taha.
                            Tsikk: Ma tean küll, et tahad.
                            siis oli mingi hetk jõuru.
                            B-random viskab mulle käteräti ja karjub: "FLORA NIMEL!"
                            Ja jookseb alasti vastu uksepiita, põrkab sealt pubisse, karjub: "öööööö!" ja jookseb pubist välja.

                            Kommentaar


                              Ja mõned pildid leebest hommikust.b-random.jpgmyrgel.jpgrandom2.jpg

                              Kommentaar


                                IMG_20130714_000030.jpgIMG_20130714_000043.jpgIMG_20130714_000159.jpgIMG_20130714_000650.jpg
                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Vaatasin just videost üle:
                                B-random: Musi, ma ei taha joosta, kui sa ei taha.
                                Tsikk: Ma tean küll, et tahad.
                                siis oli mingi hetk jõuru.
                                B-random viskab mulle käteräti ja karjub: "FLORA NIMEL!"
                                Ja jookseb alasti vastu uksepiita, põrkab sealt pubisse, karjub: "öööööö!" ja jookseb pubist välja.
                                Ma võin omalt poolt juurde panna B randomi tibu lahkus hommiku 6 aeg. Ilmselgelt oli pahane.
                                Kui ikka inimene tulekustutiga mängib mööda tubasi, siis saab igaüks pahaseks.
                                Päris B-randomi alasti pilte ma ei hakka üles panema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X