320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet esitleb: Soccerneti sõprade turniir ja suvepäevad 2013

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Triobet esitleb: Soccerneti sõprade turniir ja suvepäevad 2013

  Kallid kaasfoorumlased,

  Soccernet.ee sõprade turniir ja suvepäevad ootavad teid ka tänavu vutti taguma ja meelt lahutama. 13.-14. juuli on need päevad, millele kalendris punane ring ümber tõmmata.

  Laupäeval, 13. juulil peame Kalevi Keskstaadionil maha kolmanda Soccerneti sõprade jalgpalliturniiri. Edasi liigume Raplamaale, kus ootavad meid Nõmme majutuse saunamaja ja grillhoov. Seal saame rahus veeta õhtu, öö ja hommiku. Soccerneti suvepäevad toimuvad muideks juba üheksandat aastat jutti ning olles ise külastanud neid kõiki, ei meenu mulle ainsatki krimpsus nägu, kes seltskonnaga rahule ei oleks jäänud. Tule vaata Sinagi kaasfoorumlaste näod üle!

  Eelmise aasta turniir tõi kokku sadakond inimest ja suvepäevadele jõudsid neist peaaegu pooled. Tänavu oleme teinud mõned uuendused, et üha rohkem teenekaid foorumlasi üritusele jõuaks, loobumata samas põhimõttest, et kohale on oodatud kõik Eesti vutisõbrad.

  OSAVÕTUTASU

  Osavõtutasu on inimesepõhine ning annab õiguse osaleda nii turniiril kui ka suvepäevadel. Soodsam on see ettemaksuga ning uuendusena ka Soccerneti foorumi pikemaajalistele liikmetele: kel kirjas vähemalt 200 postitust, saab sisse poole hinnaga, ning absoluutsed raskekaallased (vähemalt 7000 postitust) täiesti tasuta! Samuti on sissepääs prii kõigile õrnema soo esindajatele, nii et kutsuge julgelt kaasa kaaslasedki.

  Niisiis:
  • Kuni 6. juulini: täispilet 8 eurot, 200 postitusega foorumlastele 4 eurot.
  • Alates 7. juulist (ka kohapeal): täispilet 12 eurot, 200 postitusega foorumlastele 6 eurot.
  • 7000 postitusega foorumlastele ja naistele tasuta.

  Tasu on sama suur olenemata sellest, kas osaled ainult turniiril või suvepäevadel või mõlemal, nii et võta viimast! Osavõtutasule võivad lisanduda isiklikud transpordikulud, samuti söögi- ja joogipoolis jms.

  Palume kanda osavõtutasu OÜ Vutivõrk kontole 221043839787, märkides selgitusse: 1) Märksõna "Suvepäevad", 2) Osaleja täisnimi ja olemasolu korral ka fooruminimi, 3) Kas soovid kohta staadionilt suvepäevadele sõitvas bussis (26 kohta kiirematele reageerijatele)?

  Täname ka toetajaid, kes aitavad osavõtutasu madalal ja tuju kõrgel hoida:

  JALGPALLITURNIIR

  Turniir leiab aset 13. juulil Kalevi Keskstaadionil kunstmurul ning kestab kell 10-16. Täpne formaat, ajakava, auhinnakorv jms on veel selgumisel. Ilmselt saame vastu võtta kümmekond võistkonda, nii et ära jää tiimi kokkuajamisel uinuma. Samuti palume meeles pidada, et rõhk on ikka mängurõõmul, mitte pallimänguoskusel. Turniiri kommenteerib ja muusikat valib taas DJ Mõnu, kes lubab seekord lasta kõlada "mingil indipoprocksital".

  Võistkondade registreerimine: lõppenud

  Võistkondade registreerimiseks on aega kuni 10. juulini või kuni kohti jagub. Selleks saada minule kas privaatsõnumiga (mazz) või e-mailiga (siim@soccernet.ee) järgnevad andmed:

  - võistkonna nimi
  - võistkonna esindaja nimi, telefoninumber ja e-mail
  - võistkonna esialgne nimekiri - täisnimed ning olemasolu korral ka fooruminimed (nimekirja saab kohapeal veel muuta ja täiendada, maksimaalselt võib võistkonnas olla 10 mängijat)
  - soovi korral võistkonna tunnuslugu ja võistkonna pilt

  Võistkonnatasu ei ole, osalustasu on inimesepõhine. Aga palun panna enda võistkond kirja tõesti ainult siis, kui osalemine on kindel. Registreerunud võistkonnad.

  Ajakava:  Auhinnad:

  Hetkeseisuga: Võitjavõistkonnale karikas; esimesele kolmele võistkonnale kastitäis kosutust A. Le Coqilt; värvikamatele osalejatele Nike eriauhinnad ning lisaks veel loosiauhinnad.

  Reeglid:

  * Turniiril võivad osaleda mängijad, kes pole mänginud viimase kolme aasta jooksul ei Eesti teises ega kõrgemas liigas, saalijalgpalli meistriliigas ega (noorte)koondistes.
  * NB! Eelnev punkt ei kehti neile, kel on Soccerneti foorumis vähemalt 200 postitust, ja naistele. Muid erandeid ei tehta.
  * Mängitakse poole väljaku peal väikeste väravatega.
  * Väljakul on korraga 5+1 mängijat. Koosseisus võib olla maksimaalselt 10 mängijat. Vahetused toimuvad jooksvalt, kusjuures vahetada tohib ainult üle oma väravapoolse otsajoone.
  * Suluseise ei ole.
  * Karistusalad on tähistatud markeritega ning alas sees tehtud veale järgneb penalti.
  * Mänguajaks on 2x8 minutit, kõik võistkonnad mängivad omavahel läbi. Võit annab turniiritabelisse 3 punkti ja viik 1 punkti.

  Paremuse selgitamine:

  * Kui turniiri lõppedes on mitmel meeskonnal võrdselt punkte, siis vaadatakse 1) suuremat võitude arvu, 2) omavaheliste mängude punkte, 3) omavaheliste mängude väravate vahet, 4) üldist väravate vahet, 5) suuremat löödud väravate arvu, 6) väiksemat kaartide arvu.
  * Kui eelnevad kriteeriumid ei selgita esikolmiku paremusjärjestust, siis selgitatakse paremus penaltitega (3 penaltit. Kui selle järel on seis viigis, jätkatakse esimese eksimuseni). 3 või enama võistkonna täieliku võrdsuse korral tuleb kiire penaltiturniir.

  Kaardid ja mängukeelud:

  * Mängust eemaldamise korral (punase või 2 kollase kaardiga) ei jää meeskond vähemusse, kuid konkreetne mängija selles ega järgmises mängus enam väljakule tulla ei tohi.
  * Erinevatest mängudest korjatud hoiatustega mängukeeldu ei kaasne.
  * Kohtunikul on õigus keelata igal hetkel mängija platsilviibimine, kui ta kujutab ohtu kaasmängijatele.  SUVEPÄEVAD

  Turniiri lõppedes liigume edasi Raplamaale Nõmme külla. Ka sel aastal on tellitud buss, mis viib meid kell 16 otse staadionilt pidupaika. Bussi peale mahuvad esimesed 26 soovijat, kes on kindlad tulijad ning annavad soovist teada kas osalustasu pangaülekande selgituses või privaatsõnumiga või siinsamas teemas.

  Kohapeal ootab meid saunamaja ühes kaminaruumi ja grillhooviga. Praegu palume arvestada sellega, et ööbimine on telkides - õigupoolest on kasutada ka 9 voodikohta, aga mõtleme veel, kuidas nendega jääb. Kes soovib kindlasti voodikohta saada, siis kõrtsihoone 5 tuba on vabaks broneerimiseks igaühele. Kontaktandmed võib leida Nõmme Kõrtsi kodulehelt.

  Suvepäevadel teeme loomulikult kõvasti grilli ja sauna, kõksime veel natuke palli ja teeme muud toredat. Ühtlasi saavad seal A. Le Coqi abil premeeritud Soccerneti foorumi eelmise aasta armastatuimad ja vihatuimad postitajad.

  Pidu kestab hommikuni välja ning laiali lähme alles pühapäeva lõunal. Peopaigast 4,5 km kaugusel asub Hagudi raudteejaam (peatus liinil Rapla-Tallinn) ning 6 km kaugusel Rapla bussijaam.  Nägudeni!

  Vaata ka:
  2012. aasta ürituse teema
  2011. aasta ürituse teema
  Last edited by mazz; 11.07.13, 02:37.

  #2
  Väga sobivad kuupäevad. Kindlalt kohal!
  Ela ja tunne, et elad
  see on kõige lihtsam
  filosoofia, mis toimib
  sule silmad ära vaata
  tagasi, hinga sügavalt ja
  hüppa üle iseenda varju
  tule koos minuga.

  Kommentaar


   #3
   kle ma ei saa tulla ma sõjaväes

   inimesed, kes tahtnuks mind näha:   count
   www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

   Kommentaar


    #4
    Kui seekord ka muusikavalik nii kehv on, siis mina keeldun muusikat mängimast.

    Kommentaar


     #5
     Kas mitte mängijad on ka oodatud? Mul lihtsalt põlved ei luba enam mängida.

     Kommentaar


      #6
      Algselt postitas B2rdu Vaata postitust
      Kas mitte mängijad on ka oodatud? Mul lihtsalt põlved ei luba enam mängida.
      Turniirile, suvepäevadele või mõlemale? Vastus on igal juhul jah. Mittemängijaid on mõlemale üritusele iga aasta ka jagunud.

      Kommentaar


       #7
       Ma juba varem kurtsin, et ma ei saa aru, miks tehakse suvel ühel nädalavahetusel
       a) eesti suurim elektroonilise muusika festvial (grindmidagi)
       b) eesti suurim pungifestival (punk n roll)
       c) tallinna suurim linnafestival (kultuuritolm)
       d) eesti suurim surfifestival (misiganes)
       e) eesti suurim ameerika autode festival (american beauty shit)
       f) väidetavalt eesti ägedaim muusikafestival (mõisakarneval)
       ja nüüd ka foorumisuvepäevad

       not cool + huvitav, mis veel samaks nädalavahtuseks välja mõeldakse.

       Kommentaar


        #8
        Muud nädalavahetused on täitsa tühjad (suurematest üritustest)?

        Kommentaar


         #9
         Algselt postitas eika Vaata postitust
         Ma juba varem kurtsin, et ma ei saa aru, miks tehakse suvel ühel nädalavahetusel
         a) eesti suurim elektroonilise muusika festvial (grindmidagi)
         b) eesti suurim pungifestival (punk n roll)
         c) tallinna suurim linnafestival (kultuuritolm)
         d) eesti suurim surfifestival (misiganes)
         e) eesti suurim ameerika autode festival (american beauty shit)
         f) väidetavalt eesti ägedaim muusikafestival (mõisakarneval)
         ja nüüd ka foorumisuvepäevad

         not cool + huvitav, mis veel samaks nädalavahtuseks välja mõeldakse.
         Sellega on nii, et näita mulle nädalavahetust, mil ei toimuks veel 3 suuremat konkureerivat üritust. Vähemalt ei ole ükski sealt su listist päris Õllesummer ning jalgpalli mõistes on see peaaegu tühi nädalavahetus.

         Kommentaar


          #10
          13-14 mulle ei sobi, kahju.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


           #11
           Lähen 13. või 14. juuli välismaale. Kisub kahtlaseks.
           The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

           Kommentaar


            #12
            Proovin tulla, oleks siis esimene kord. Jalkat vist mängima ei hakkaks, kui just mingit eriti lahedat punti siin kokku panema ei hakata (Bundesliga meeskond või Evertoni tiim, aga need tunduvad ebareaalsed variandid).

            Kommentaar


             #13
             Algselt postitas petteri Vaata postitust
             Proovin tulla, oleks siis esimene kord. Jalkat vist mängima ei hakkaks, kui just mingit eriti lahedat punti siin kokku panema ei hakata (Bundesliga meeskond või Evertoni tiim, aga need tunduvad ebareaalsed variandid).
             Bundesliga pundi võiks küll panna Endre, teed ära ?

             Kommentaar


              #14
              Kui mõnes tiimis jääb kohti üle, siis sooviks ka sel aastal jalkast osa võtta.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


               #15
               Algselt postitas Stok
               Liverpooli tiim hakkab vaikselt mõõtmeid võtma, tule kah kampa, juhul kui Bundesliga oma ei tehta.
               Super. Ühineks küll. Punaste särk on mul põhimõtteliselt olemas ka.

               Kommentaar

               Working...
               X