320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet esitleb: Soccerneti sõprade turniir ja suvepäevad 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Oled meie tiimi oodatud!
    Väga meeldiv. Nädalavahetuse plaanid muutsin nüüd siis ära
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Homseksuaalsuse koha pealt oli vist nii,et keda pannakse on p...,see kes paneb on elumees!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Kas kõik vakantsed kohad Dinosauruste ridades on praeguseks juba ära täidetud?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
          Kas kõik vakantsed kohad Dinosauruste ridades on praeguseks juba ära täidetud?
          Kui vaadata nimekirja siin + difender, siis peaks kohti olema küll. Valge särk kaasa!
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Saadab keegi võistkonnast ehk oma telefoni nr privasse. Ei tunne kedagi isiklikult ja tõmbaks hea meelega juba kohapeal olles traati.

            Kommentaar


              Kas õhtul on võimalus ka pokkerit mängida? Tahaksin oma 2012. aastal võidetud tiitit kaitsta.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Mul peaks nüüd kõik turniiriks vajalik proviant olemas olema Kavatseme igatahes minimaalselt spordile ja maksimaalselt lõbule panustada!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kas õhtul on võimalus ka pokkerit mängida? Tahaksin oma 2012. aastal võidetud tiitit kaitsta.
                  ma tahaks kaitsmisel abiks olla.

                  Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                  Mul peaks nüüd kõik turniiriks vajalik proviant olemas olema Kavatseme igatahes minimaalselt spordile ja maksimaalselt lõbule panustada!

                  Mul on identne õlu, vaata, et vahetusse ei aja miskit. Või tähtajatusse laenu.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    ma tahaks kaitsmisel abiks olla.



                    Mul on identne õlu, vaata, et vahetusse ei aja miskit. Või tähtajatusse laenu.
                    Mul ka identne õlu. Marker kaasa - nimed peale

                    Kommentaar


                      kui mõnel meeskonnal pole vv kindaid, siis Azzurridel peaks teoorias 1 komplekt üle olema. Küsida Balotellilt.

                      Kommentaar


                        Värsked uudised sündmuskohalt!

                        Azzurri - Roosad Pantrid emotsionaalses mängus jooksis Itaalia lipuga fänn väljakule pärast seda, kui Tanel Raturskccia oli eepiliselt halvasti kaitsnud ning Azzurri jäi kaotusseisu. Hullunud fänn murdis Raturskccia maha. Mänguseisul 1-1 raiskas Triip Chielliniman rünnakul 100% olukorra ning sellele järgnenud kontrarünnakul jooksis Gianeika Buffon neuerlikult debiilselt väravast välja ning proovis üht väravat sisse imeda. See ei tulnud välja, sest Roosade Pantrite mees lõi tühjast väravast mööda. Viimasel minutil said Roosad Pantrid korra veel võimaluse mängu võita ning Gianeika Buffon kasutas võimalust ning viskas palli neuerlikult debiilselt oma väravasse. Selle mänguga kaotas Azzurri lootused võita turniir. Cesare Mazzdelli vallandati mängujärgselt. Viimaseks mänguks on oodata peatreeneriks äsja koondisekarjääri lõpetanud Alessandro del Tofoad.

                        Chielliniman ja Gianeika on mõlemad vahistatud, enne mängu märgati kahtlaseid rahapakikesi nende auto esiistmel. Juurdlust viib läbi erapooletu büroo UUU-Count.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kui eile sai öeldud suure suuga, et A alagrupi kaks esimest mängivad uuesti finaalis. Tuleb tunnistada, et peab sõnu sööma aga heas mõttes. Kuna nii Pärnu JK Poseidon Nirvaana ja FC Blue Eagles said küll alagrupist edasi aga mõlemad meeskonnad kaotasid oma poolfinaal mängud penaltiseerias. Pärnu JK Poseidon Nirvaana kaotas peale 1:1 lõppenud normaalaega penaltidega 1:0 Dinosaurused meeskonnale. Ja FC Blue Eagles kaotas penaltidega 6:5 Roosad Pantrid meeskonnale. Sorry aga normaalaja skoori ma ei tea .

                          Finaalis tulid võitjaks Dinosaurused. Roosad pantrid võideti 2:1 skooriga.

                          Enda poolt ütleks, et oli väga lahe üritus ja vägagi positiivsed emotsioonid jäid turniirist. Muidugi eraldi kiidaks veel Azzuri meeskonda. Väga palju värvi andsite juurde turniirile .

                          Kommentaar


                            Pakun psühholoogilist nõustamisteenust!
                            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                            Kommentaar


                              Suured suured tänud kõigile!

                              Oli väga vahva väga lahe väga mega turniir! Armastan Teid kõiki kaasfoorumlased ja tervitused Mürglile

                              Kommentaar


                                Tänan minagi meie poolt ehk kotkaste poolt. Kohati oli vast liialt emotsionaalne see värk meilt ja kuid see käibki jalgpalli juurde.
                                Tunnistan, et punast anda Howard Webbile oli päris hea tunne

                                Roosad Pantrid olid ikka müstilised vennad. Ubakivi aegset Eesti koondise mängu mängisid. Endre eesti koondise ette osta.

                                Kurb on aint see,et ma ei saand Endrega võidu joosta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X