320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet esitleb: Soccerneti sõprade turniir ja suvepäevad 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Usun, et kõik kes mängida soovivad, seda ka teha saavad. Kuhugi ikka mahub, iga aasta on veel kohapealgi mõni võistkond täiendusi vajanud. Või kui vabaagente rohkem, siis tõesti kasvõi FC Ülejäägid, aga palju vingem oleks, kui saaksite oma tiimi kokku nii, et miski teid ühendaks ka. 2 Barca logo on juba lubav algus, tehke natuke lobitööd ja igaüks võtab sõbra ka kaasa ja ongi punt koos...

    Kommentaar


      #47
      mis see keskmine vanus eelnevatel aastatel on olnud? pean silmas õhtust pidu ja vuti vaatamist

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
        mis see keskmine vanus eelnevatel aastatel on olnud? pean silmas õhtust pidu ja vuti vaatamist
        Seinast seina, seltskonnad on mõlemal üritusel üsna sarnased. Täpsemat numbrit võid silmaga ise mõõta: http://www.soccernet.ee/soccerneti-soprade-turniir1

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Seinast seina, seltskonnad on mõlemal üritusel üsna sarnased. Täpsemat numbrit võid silmaga ise mõõta: http://www.soccernet.ee/soccerneti-soprade-turniir1
          Naisi vähe......

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Wironia Vaata postitust
            Naisi vähe......
            Ja vaja sul neid naisi? Aasta läbi peab nende kaagutamist kuulama, et millal see jalgpall lõpuks lõppeb ja nüüd, kui muru peal ka meile peaks ära tegema, siis seda kriiskamist jätkub veel topelt
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              Ja vaja sul neid naisi? Aasta läbi peab nende kaagutamist kuulama, et millal see jalgpall lõpuks lõppeb ja nüüd, kui muru peal ka meile peaks ära tegema, siis seda kriiskamist jätkub veel topelt
              Pidasin silmas et miks pole turniiril naiskonda :-) jalkanaised on armsad :-)

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                Pidasin silmas et miks pole turniiril naiskonda :-) jalkanaised on armsad :-)
                Kahjuks pole siin foorumis eriti palju aktiivseid naisi näha.. vähemalt pole eriti paljud seda tunnistanud. Ja nende vähestega võistkonda kokku panna on ilmselt veelgi raskem.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Kahjuks pole siin foorumis eriti palju aktiivseid naisi näha.. vähemalt pole eriti paljud seda tunnistanud. Ja nende vähestega võistkonda kokku panna on ilmselt veelgi raskem.
                  tuleks siis kalevi naiskond special guest staarina või vähemalt paide linnameeskonna tohter oleks lõbusam

                  Kommentaar


                    #54
                    Tänaseks on kirjas või kuuldavasti kohe kirja saamas kuus võistkonda. Kardan, et üle kümne ei mahuta ajapiirangu tõttu selgi aastal - olge nobedad!

                    Hiljemalt uue nädala alguses saab paika ka buss, auhinnalaud jm info, mida hetkel igatsete. Jääge lainele.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                      Kui registreerunud võistkondadel mängijaid vaja ei lähe, siis võiksid kõik need, kes tahavad mängida, aga meeskonda ei ole, selle omavahel moodustada. 10t mängijat oleks vaja ja siin on viis-kuus inimest öelnud, et nad oleksid huvitatud. Seega, miks mitte?
                      Kui oled huvitatud siis võta initsiatiiv enda peale ja pane võistkond kokku. Ma oleksin liitumas siis.

                      Kommentaar


                        #56
                        Tuleb vist oma meeskonda välja panna jah. Küsisin paari tüübi käest, kas nad oleksid huvitatud. Üks ütles jah, teistelt ootan vastust. Hetkel olen meeskonna nimeks panemas The Devil's Rejects. Peaks olema sobilik küll. Kui ma olen saanud rohkem jah-sõnu, siis regan meeskonna ära.
                        "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

                        Kommentaar


                          #57
                          Aga miks mitte Reaalne Barcelona?

                          Võtke omad Shakirad ja Sheigid kaasa

                          Kommentaar


                            #58
                            Olen väga väga suur huviline nii mängus kui ka õhtuses ühisvaatamises, kuid see kuupäev on ikka konkreetselt vale.
                            Teise korrani.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              #59
                              Sest ma ei tahtnud
                              "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

                              Kommentaar


                                #60
                                Tere.


                                Võin ka osaleda, kui kellelgi mängijaid vaja. Olen ka varasematel aastatel osalenud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X