320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee vutiturniir ja suvepäevad 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Ericc
    replied
    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Iceman on su peale kuri, ja. Sa olla mingi... kahepalgeline vms.
    Eile nägin Dannarit, ikka polnud sõbrakutset vastu võtnud :/

    Leave a comment:


  • JanK
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Iceman oli lihtsalt nii pissed, et ma facebookis tema sõbrakutset vastu ei võta. Ilmselt tiimikaaslase oma olen võtnud.
    Iceman on su peale kuri, ja. Sa olla mingi... kahepalgeline vms.

    Leave a comment:


  • Ericc
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Milline staar. Mul on tõeliselt vedanud ikka.
    sama je

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Iceman oli lihtsalt nii pissed, et ma facebookis tema sõbrakutset vastu ei võta. Ilmselt tiimikaaslase oma olen võtnud.
    Milline staar. Mul on tõeliselt vedanud ikka.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Keegi võttis hapukoore ära või?
    Iceman oli lihtsalt nii pissed, et ma facebookis tema sõbrakutset vastu ei võta. Ilmselt tiimikaaslase oma olen võtnud.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Kui keegi veel ei tea, siis Iceman läks oma tiimikaaslasega Aegviidus ka kaklema.
    Keegi võttis hapukoore ära või?

    Leave a comment:


  • JanK
    replied
    Kui keegi veel ei tea, siis Iceman läks oma tiimikaaslasega Aegviidus ka kaklema.

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Algselt postitas cobras Vaata postitust
    Mingi puraka sain ma pildile ka, kas lööja tunneb end ära? Pilt nr. 14: http://imgur.com/a/bBn67

    Keegi 'pooli ridadest lõi ka poole väljaku pealt peaga värava. Kvantiteet < kvaliteet.
    See värav oli haige purakas. Viimase hetkeni tundus, et läheb üle ja sama arvas meie väravavaht, kes ei pidanunud vajalikuks palli kätega saata. Selliseid kaugelt õhust täpselt risti löödud väravaid palju ette ei tule. Jääb meelde

    Leave a comment:


  • cobras
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Väravameister - Liverpooli nr21 lõi oma värava eest sellise ristaka, et ossamumeie.
    Mingi puraka sain ma pildile ka, kas lööja tunneb end ära? Pilt nr. 14: http://imgur.com/a/bBn67

    Keegi 'pooli ridadest lõi ka poole väljaku pealt peaga värava. Kvantiteet < kvaliteet.

    Leave a comment:


  • Mõnuagent 007
    replied
    Algselt postitas karloskar Vaata postitust
    Kõik kiruvad aga millega sm. Vassiljev siis hakkama sai?
    Sattus Pohlaku musta listi.

    Leave a comment:


  • karloskar
    replied
    Kõik kiruvad aga millega sm. Vassiljev siis hakkama sai?

    Leave a comment:


  • Lambimees
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Hommikul mõtlesin hämminguga, et kas tõesti oli tegemist esimeste suvepäevadega, kus midagi ära ei lõhutud. Asjata, sest majutushoone koridoris ootas meid ees korralik sõjatander purustatud pudelite ja laialiloobitud peldikupaberiga.

    Tore oli. Jagaks mõned auhinnad ka, kuni veel meeles:

    Grillmeister - üks ja ainus Getter Jaani. Toitlustus teenis ainult ülistavad hinnangud. Loodetavasti ei jäänud ta rahaliselt miinusesse ja tuleb järgmine aasta jälle.
    Pasameister - PraSil õnnestus kogu turniirirahvas totaalselt leili ajada ja siis ise uttu tõmmates kogu pasarahe oma meeskonna kaela jätta. Õnneks oli tegemist aumeestega ja kõik lahenes rahumeelselt.
    Väravameister - Liverpooli nr21 lõi oma värava eest sellise ristaka, et ossamumeie.
    Leilimeister - Stok viskas selliseid kapatäisi, et plats lendas kiirelt puhtaks ja uued ohvrid said peale tulla.
    Saemeister - Myrgel ilmus kesköö paiku eikusagilt välja ja tõmbas peo uuesti käima. Kuuldavasti kestis see esimese rongini välja.
    Moosimeister - auhind läks jagamisele.
    Tänud, väga fun turna oli!

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Hommikul mõtlesin hämminguga, et kas tõesti oli tegemist esimeste suvepäevadega, kus midagi ära ei lõhutud. Asjata, sest majutushoone koridoris ootas meid ees korralik sõjatander purustatud pudelite ja laialiloobitud peldikupaberiga.

    Tore oli. Jagaks mõned auhinnad ka, kuni veel meeles:

    Grillmeister - üks ja ainus Getter Jaani. Toitlustus teenis ainult ülistavad hinnangud. Loodetavasti ei jäänud ta rahaliselt miinusesse ja tuleb järgmine aasta jälle.
    Pasameister - PraSil õnnestus kogu turniirirahvas totaalselt leili ajada ja siis ise uttu tõmmates kogu pasarahe oma meeskonna kaela jätta. Õnneks oli tegemist aumeestega ja kõik lahenes rahumeelselt.
    Väravameister - Liverpooli nr21 lõi oma värava eest sellise ristaka, et ossamumeie.
    Leilimeister - Stok viskas selliseid kapatäisi, et plats lendas kiirelt puhtaks ja uued ohvrid said peale tulla.
    Saemeister - Myrgel ilmus kesköö paiku eikusagilt välja ja tõmbas peo uuesti käima. Kuuldavasti kestis see esimese rongini välja.
    Moosimeister - auhind läks jagamisele.

    Leave a comment:


  • Myrgel
    replied
    Räme vandenõu! Keegi õel inimene oli puhkebaasi eeltühjendatud tulekustuti paigaldanud. Nii palju siis traditsioonide hoidmisest.

    P.S. Ööjalgpalli võitis keegi, kes ei olnud Pantrid. Meie väravavaht istus värava pikali.

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Mul jällegi viskas Heiki nii üle, et tellisin flööte.

    Leave a comment:

Working...
X