320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks see foorum juba loetud teemasid meelde ei jäta? Igat teemat avab uuesti esimesest postitusest. Lisaks puudub otsetee viimase lehe juurde, täiega nõme neid lehtede numbreid iga kord uuesti sisse toksida.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wikat Vaata postitust
      Miks see foorum juba loetud teemasid meelde ei jäta? Igat teemat avab uuesti esimesest postitusest. Lisaks puudub otsetee viimase lehe juurde, täiega nõme neid lehtede numbreid iga kord uuesti sisse toksida.
      Täiesti nõus. Ülitüütu ja aeganõudev. Saab ka flitreerida ja siis nö tänase või viimase nädala panna, aga kõik see on liiga keeruline. Vanaga said kohe sinna, kuhu vaja. Pole aega sellise skeemitamise jaoks. Soccernet palun tee korda. Nii jätkata küll ei saa. 20 aastat ilma tõrgeteta kasutanud ja nüüd siis siuke pläss.

      Kommentaar


        Algselt postitas Wikat Vaata postitust
        Miks see foorum juba loetud teemasid meelde ei jäta? Igat teemat avab uuesti esimesest postitusest. Lisaks puudub otsetee viimase lehe juurde, täiega nõme neid lehtede numbreid iga kord uuesti sisse toksida.
        Märgi viimase postituse juude.

        Sooviks seda rohelist skinni tagasi aint

        Kommentaar


          Vabasta vabasta vabasta
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Kas kuidagi seda vana soccerneti foorumi üldpilti pole võimalik tagasi saada? See valgel taustal kuidagi jõle raske asju lugeda, eelmine oli ikka kordi parem. Jalgpall.ee kasutajad saavad küll vana.jalgpall.ee lehel toimetada ehk on foorumil sama asi võimalik.

            Kommentaar


              korralik kobarkäkk.

              Kommentaar


                Kui üldpilti 1:1 ei suuda kiirelt teha, lükake vähemalt värvid õigeks -ükskõik mis töötav versioon, kasvõi vana värvipalett.
                Front page post icoonid võiks headinguga erivärvi ntx olla. Präegu liiga vähe värve ja sügavusi - raske asju eristada.
                Selline asi ei tohiks üldse kaua võtta...
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                  Mul mobiili Firefoxis töötab küll.
                  Nüüd paistab jah korras olevat. Paar päeva tagasi Chrome’ga ei funganud.
                  308

                  Kommentaar


                    ma panen quitti, kui ma pean iga kord teemat avades alustama esimesest postitusest - alla rullimine ja viimase lehe klikkmine on masendav

                    Kommentaar


                      Uute postituste all võiks uuesti postituse previewd näha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vapper Karu Vaata postitust
                        ma panen quitti, kui ma pean iga kord teemat avades alustama esimesest postitusest - alla rullimine ja viimase lehe klikkmine on masendav
                        Ma nüüd ei saa aru milles probleem? Seal ju olemas ikoon, kuhu vajutades viskab esimese lugemata postituseni.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          R.I.P foorum pmst
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

                            Ma nüüd ei saa aru milles probleem? Seal ju olemas ikoon, kuhu vajutades viskab esimese lugemata postituseni.
                            Kas esimese lugemata postituseni või kõige viimatisema postituseni?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nonoh Vaata postitust

                              Kas esimese lugemata postituseni või kõige viimatisema postituseni?
                              Esimese lugemata.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Loodetavasti mingid disainid asjad tulevad tagasi, mis tekitab selle reaalse foorumi tunde. No hetkel küll lihtsalt 0 head soccerneti foorumi vibe või emotsiooni. Käisin isegi Manu teemas tarka juttu ajamas, mis peaks olema võrdväärne kui sa täiskasvanuna lähed tagasi pühapäeva hommikul vanaema juurde pannkooke sööme, aga isegi see ei tekitanud mitte mingisugust emotsiooni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X