320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

Paremal üleval nurgas justkui näitab. Aga postituse juures mitte. Ja kust ma seda seadetest vahetada või seadistada saan?
    Kuna ma ei ole spetsialist, vaid pigem huviline ning püüan asjad paremaks muuta "googeldades" siis selle teema jätaks päris spetsialistidele. Panen infona üles ja ehk saab korda.

Kuna aeg on piiratud ressurss, siis hea meelega küsiks, et mis on need 3 asja, mida oleks vaja ASAP muuta?

Siis saame prioriteete vastavalt paika panna.

Kommentaar

Algselt postitas Jonas Vaata postitust

Kuna aeg on piiratud ressurss, siis hea meelega küsiks, et mis on need 3 asja, mida oleks vaja ASAP muuta?

Siis saame prioriteete vastavalt paika panna.
      imho:

1. värvid/visuaal vana versiooniga sarnasemaks (nii loetavuse kui ka tuttavlikkuse huvides);
      2. avatarid korda;
      3. tõlked korda (praegu täiesti valed/katkised tekstid, eesti-inglise keel läbisegi jne).

Kommentaar

Visuaal ja värvid muidugi. Pikki kirjatükke ei suuda ma ette võtta, ennustuste kokkulugemine on silmadele jube, sest kiri on nii väike. Lisaks see talumatu valge taust - ainus viis on foorum tumedaks keerata, palju ei aita, aga vähemalt silmad taluvad pisut paremini.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

Kommentaar

Mobiili kasutusmugavus on üldiselt kõige kiireloomulisem.

Lisaks eelnevalt mainitud asjadele tunnen puudust võimalusest foorumi avalehel alamfoorumi ees olevat ikooni topeltklikkides see loetuks märkida. Praegu tuleb selleks alamfoorum lahti klikkida ja alla scrollida, mis on tüütu. Ja eriti tore oleks, kui nende siniste ja hallide jutumullikeste asemel oleks ikoonideks Soccerneti luubid, nagu varem.

Kommentaar

Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Lisaks see talumatu valge taust - ainus viis on foorum tumedaks keerata, palju ei aita, aga vähemalt silmad taluvad pisut paremini.
            Foorumi vasakul all nurgas on sul võimalik valida endale sobiv stiil, mis sinu silmi võimalikult vähe häiriks. "Default vB5 Style" asemel võid valida miskit sobilikku.

Kommentaar

Algselt postitas mazz Vaata postitust
              Mobiili kasutusmugavus on üldiselt kõige kiireloomulisem.
              Kindlalt mobiiliäpp korda teha, nõus!
              Seejärel võiks natukene sõbralikumad vaated/skinnid/themed leida.

Jõudu!
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

Kommentaar

Kuulge, aga tegelikult ka - palun lõpetage see postituste vabastamise teadete saatmine ära.

Kommentaar

Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Kuulge, aga tegelikult ka - palun lõpetage see postituste vabastamise teadete saatmine ära.
                  Ma käisin eile enda kirjutatu järgi tellimuste lehe läbi ja kustutasin kõik 210 tellimust ära. Saad klikitud küll.

Prioriteetide osas on minu valikud samad, mis siin juba läbi käinud. Esimesena mobiilivaade, teisena avatarid ja kolmandana skinnid.
                  20 LEGEND

Kommentaar

Ma olen tellimused kustutanud. Notificationid tulevad mulle nüüd selle peale kui keegi minu kirjutatutele viitab. Just praegu seesama vtp eelmine postitus siin.

Kommentaar

mcnamara nii saan sulle ka ilmselt notificationi saata

https://foorum.soccernet.ee/settings/notifications

Võta siin linnukesed ebameeldivatelt asjadelt ära. Nt quote'id ja mentionid.
                      20 LEGEND

Kommentaar

Iseenesest see quote ja eriti mention on head asjad, kui notification teisel osapoolel sees ka on.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Kommentaar

Kas nii ei saa teha, et suurele teemapealkirjale vajutades läheb kohe viimase postituseni. Selle väikse topeltnoole peale pihtasaamine telefonis on paras kepp. Arvan et ma pole ainuke. Või on see suurem nupp.

Kommentaar

Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            Kas nii ei saa teha, et suurele teemapealkirjale vajutades läheb kohe viimase postituseni. Selle väikse topeltnoole peale pihtasaamine telefonis on paras kepp. Arvan et ma pole ainuke. Või on see suurem nupp.
                            +1 see ja vana skinn, siis oleks päris hästi juba.

Või siis suurem ikoon, nagu vanasti. Mobiilis siis.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Kommentaar

Info ettepanekutega on edastatud neile, kes neid ettepanekuid oskavad ka ellu viia.

Hetkel on veel paar elulist asja, mis tuleb eelisjärjekorras ära teha (kohustus, mitte eelistus) ja siis loodame, et saame kiiremini ka muud asjad joonde.

Kommentaar

See ei ole nüüd kuidagi prioriteet, aga foorumi otsing on ka uue versiooniga ikka veel seesamune.
                                20 LEGEND

Kommentaar

Working...
                                X