320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • skint
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek fooru

    Algselt postitas mcnamara

    Algselt postitas Martin
    Miks lahendada midagi, mis pole probleem?
    Sedapuhku Martiniga vägagi nõus. Postituste arv ja ka mitte selle kunstlik suurendamine pole probleem. Lolluse vastu selle numbri ära kaotamine sugugi ei aita.
    Lolluse vastu tõesti päris lõplikult ei saa, aga olen suht kindel, et selle numbri olemasoluta võiks päris mitu \"paljuütlevat\" postitust ära jääda... ning tõsiselt ebameeldiv on, kui ka foorumi vanemad olijad pidevalt mingite numbrite pärast kemplevad. Ja kui see ongi kogu postituse sisu, siis on küll vähe kehvasti...

    PS. Ei ole ma uhkeks ühti läinud, Matule võib rakendust leida väljaspoolgi foorumit... mis ei tee mind absoluutselt rohkem uhkemaks... Ning ei pea mind preilitama midagi, tydo sobib hästi

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas Martin
    Miks lahendada midagi, mis pole probleem?
    Sedapuhku Martiniga vägagi nõus. Postituste arv ja ka mitte selle kunstlik suurendamine pole probleem. Lolluse vastu selle numbri ära kaotamine sugugi ei aita.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas SleepWalking


    Algselt postitas Martin
    Eriline probleem küll....
    lollus väsitab. muid lahendusi ei oska pakkuda.
    Miks lahendada midagi, mis pole probleem?

    Leave a comment:


  • SleepWalking
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas Martin
    Eriline probleem küll....
    lollus väsitab. muid lahendusi ei oska pakkuda.

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas SleepWalking


    Algselt postitas wiiner
    Kompromisslahendusena on võimalik ära kaotada postituste suurenemine näiteks mõnes teatud alamfoorumis (a\'la Off Topic), kui selle järgi peaks vajadus olema.
    Mulle tundub mõistlikuna rakendada seda varianti kategooriate mängud, atribuutika, ennustused, videod, muu sport ja off topic kohta. seda siis rõhutamaks justkui foorumi \"sisulise\" poole tähtsust. või siis tõepoolest lõpetada postituste arvu lugemine üleüldse.
    Hispaania liiga Real Madridi teema on üks sisulisemaid, mida tasuks lausa korrutada nt.

    Eriline probleem küll....

    Leave a comment:


  • SleepWalking
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas wiiner
    Kompromisslahendusena on võimalik ära kaotada postituste suurenemine näiteks mõnes teatud alamfoorumis (a\'la Off Topic), kui selle järgi peaks vajadus olema.
    Mulle tundub mõistlikuna rakendada seda varianti kategooriate mängud, atribuutika, ennustused, videod, muu sport ja off topic kohta. seda siis rõhutamaks justkui foorumi \"sisulise\" poole tähtsust. või siis tõepoolest lõpetada postituste arvu lugemine üleüldse.

    Leave a comment:


  • Tanel
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas treze


    Algselt postitas Juveman


    Algselt postitas Juveman
    Aga mul täitsa teemakohane küsimus. Et kas rohkem smailisid ei saaks siia ??? Mul varsti kõik juba ära kasutatud ning nii läheb igavaks!!!

    Et ignoreeritaksegi lihtsalt jah, lahe...
    Arutame, mõtleme, otsustame.
    Ei tulegi smaile we?

    Leave a comment:


  • wiiner
    Guest replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas skint
    1) Kaotada ära postituste arv nii ankeedilt kui ka iga postituse kõrvalt (vähemalt ajutiselt), sest praegune igas teemas toimuv lahmimine hakkab vaikselt ära tüütama. Ja see on võimalik...
    Kompromisslahendusena on võimalik ära kaotada postituste suurenemine näiteks mõnes teatud alamfoorumis (a\'la Off Topic), kui selle järgi peaks vajadus olema.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas skint
    Aga ära nukrutse, küll ma sulle kuskil mujal rakendust leian...
    Härra/proua/preili on õige uhkeks läinud.

    Ma ei ole muuseas nõus ühestki oma postitusest loobuma - välja arvatud juhul, kui mõne ise ära kustutan.

    Leave a comment:


  • skint
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Olgem ausad, sinna sina tsensoriks küll ei sobi... muidu jäägi vaid seda ühte (ok, kahte) Joachimi väravat vahtima seal. Tahan ikka nautida suurmeeste suuri ja tähtsaid ja fantastilisi ja üllaid ja ülimaid ja ilusaid ja kenasid ja armsaid ja nunnusid väravaid...

    Aga ära nukrutse, küll ma sulle kuskil mujal rakendust leian...

    Leave a comment:


  • Martin
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas skint
    3) Teha foorumikasutajast ek foorumi \"Videod\" topiku \"Ilusamad väravad...\" moderaatoriks ja tsensoriks.
    Seda ma sulle ei andesta! Aga mina! Kas ma polegi siis piisavalt seksikas tsensor

    Leave a comment:


  • skint
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Oleks kohe mitu ettepanekut korraga:

    1) Kaotada ära postituste arv nii ankeedilt kui ka iga postituse kõrvalt (vähemalt ajutiselt), sest praegune igas teemas toimuv lahmimine hakkab vaikselt ära tüütama. Ja see on võimalik...

    2) Ma ei tea küll, kui palju see kelleltki tööd ja vaeva nõuab, aga ilus oleks, kui avataridena kasutavate klubide logod oleks kõik enam-vähem ühesuurused... hetkel on mõni ikka mõne teisega võrreldes väga ebameeldivalt suur/väike.

    3) Teha foorumikasutajast ek foorumi \"Videod\" topiku \"Ilusamad väravad...\" moderaatoriks ja tsensoriks.

    Palun.

    Leave a comment:


  • Silver
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Kui tuleb veel, anna julgelt teada. Need teemad on oma uue alalõigu leidnud.

    Leave a comment:


  • Shrek
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas treze


    Algselt postitas Shrek


    Minu arust võiks ka selle teema viia alafoorumi \"Muu sport\" alla.
    Korras.

    No tegelt uurides veel off-topicu tagumiste lehtede teemasi leiab sealt veel mõne nagu näiteks see, ning see, kuid miks mitte ka see ja see, janoh see teema seal ei teeks ju ka paha. Ja miks mitte järgmise aasta Torino olümpiamängude tulemused ja kommentaarid kirjutada siia teemasse. Ei ole vaja küll kõik need teemad Muu spordi alla viia, kuid mõned sobiksid sinna küll nagu rusikas silma. Ning palun vabandust selle pärast, et kasutasin liiga palju sõna \"see\".

    Leave a comment:


  • Silver
    replied
    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas Shrek


    Minu arust võiks ka selle teema viia alafoorumi \"Muu sport\" alla.
    Korras.

    Leave a comment:

Working...
X