320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    sa oled raudselt foorumi kõige humoorikam tegelane, üritades alati iga asja peale mõne "ärapaneva" pildi või videoga vastata. Täiega kõva tegelena oled, minu respekt. (nukid)

    E: ära mulle jumala eest nüüd bänni nuru
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
      sa oled raudselt foorumi kõige humoorikam tegelane, üritades alati iga asja peale mõne "ärapaneva" pildi või videoga vastata. Täiega kõva tegelena oled, minu respekt. (nukid)

      E: ära mulle jumala eest nüüd bänni nuru
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        I used to be spamm, then I took an arrow to the knee.

        Kommentaar


          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Ballack wtf?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Ballack wtf?
              Nagu kui Francesco käib lampi läbustamas ja paska ajamas igal pool (mida ta ka tunnistas, et tema eesmärk on inimesi närvi ajada...näite vaatamiseks ei pea isegi sellelt lehelt lahkuma...kerige ainult ülespoole) siis on pohui ja kõik korras (et nii peabki olema) aga kui Roma teemas kirjutada siis on kohe kisa lahti??? Pange Francescole närvide rikkumise eest bänn raisk ja oleks vähem paska igas teemas ja inimestel ka närve rohkem alles! Türa kui närvi see on ajanud. Roma tegelased on mingid pühad loomad või?

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                Nagu kui Francesco käib lampi läbustamas ja paska ajamas igal pool (mida ta ka tunnistas, et tema eesmärk on inimesi närvi ajada...näite vaatamiseks ei pea isegi sellelt lehelt lahkuma...kerige ainult ülespoole) siis on pohui ja kõik korras (et nii peabki olema) aga kui Roma teemas kirjutada siis on kohe kisa lahti??? Pange Francescole närvide rikkumise eest bänn raisk ja oleks vähem paska igas teemas ja inimestel ka närve rohkem alles! Türa kui närvi see on ajanud. Roma tegelased on mingid pühad loomad või?
                Kui sa külma närvi hoida ei suuda, siis lahenda oma probleemid Francescoga PMides või mingil muul moel, ei pea ju tema tasemele langema ning kõiki teisi AS Roma fänne sellega karistama.

                Algselt postitas Tofoa
                Sa kipud inimesi jube kergelt lahterdama. Kitku kana selle mehega, kes sulle tüli tekitab, mitte tema lemmiklubi fännidega.
                dafuq selle lahterdamisega üldsegi on? Lahterdage vähem ja probleeme on ka vähem.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kui sa külma närvi hoida ei suuda, siis lahenda oma probleemid Francescoga PMides või mingil muul moel
                  Mina olen ettepaneku teinud talle endale...vastust...0

                  Kommentaar


                    Üleüldse pildiallkiri või midaiganes asi tal samuti liiiiiiiiga suur.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Üleüldse pildiallkiri või midaiganes asi tal samuti liiiiiiiiga suur.
                      Ja ja minu ema kohta ütles ta ka halvasti böööööööööö
                      Pealekaebajatest ei ole üheski ühiskonnas kunagi hästi arvatud, aga ballack sina teed nüüd küll oma margi ikka megasuurelt täis ja puhud mingit palli ikka vägaaa suureks. Ükski AS Roma fänn pole midagi sulel öelnudki ega kuskil sitta loopimas käinud, ega ka sinu eemaldamist kuskilt nõudnud, praegu karjud sina siin üksi aind omaette et kogu maailam on sinu vastu - võta palun oma õhtused rohud ära ja hakkab parem , aga jäta meelde et päeval võtmata jäetud rohte ei tohi õhtul järgi võtta
                      Päikest sulle kallis armas Ballack (näe ma kirjutasin su niem suure algustähega, et sul oleks mehelikuse tunne alles)
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Palun mulle bänni siis mingiks ajaks, ei taha see inimene olla kes mõnel tooli jalge alt ära lükkab :/ Ilmselgelt on ta juba viimase piiri peal.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Bännijumal tule appi ! Üks kisab ja halab nagu käekotist raekoja platsis ilma jäänud mutikene.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            1) Pealekaebajatest ei ole üheski ühiskonnas kunagi hästi arvatud
                            2) Ükski AS Roma fänn pole midagi sulel öelnudki ega kuskil sitta loopimas käinud
                            3) ega ka sinu eemaldamist kuskilt nõudnud,
                            4) praegu karjud sina siin üksi aind omaette et kogu maailam on sinu vastu
                            5) võta palun oma õhtused rohud ära ja hakkab parem
                            1) Kes nüüd kelle peale kaebama läks? Kuna minupeale kaevati siis mina kaitsesin end ja esitasin vastutõendid, et mina ei ole see keda bännima peaks.
                            2) Miks sa valetad?
                            3) Otseselt mitte aga Kaudselt nõuti.
                            4) Jälle...miks sa valetad? Kus ma olen öelnud, et terve foorum või maailm minu vastu on?
                            5) Kahjuks pole raha...viie miljoni eurine laen kaelas ja elan paadi all

                            Kommentaar


                              Ballack palun ära tee seda!!! Sul on terve elu veel ees, see ei ole lahendus!
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                                Ballack palun ära tee seda!!! Sul on terve elu veel ees, see ei ole lahendus!
                                Nüüd on selleks hilja. Olen ära otsustanud ja nüüd teen seda. Ükskord see aeg oleks niikuinii tulnud. Bye-bye.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X