320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    (leheküljetäis ignoreeritud dialoogi pole väga keeruline edasi scrollida )
    Aga paratamatult näed sa seda joga läbi teiste, kes tsiteerivad ja ei suuda tähele panemata jätta. Ehksiis müra duubeldub, tripeldub, läbi normaalsemate postitajate. Et nii lihtne pole, et skrollid üle paari varjatud lingi, eriti kui asjamehed on nii tegusad siin akna-hooajal.
    Ning nagu ütles vincent, suur osa on koolipoisilikud vit*u saatmise ja kaussi sõitmise reaktsioonid - nii saverilt kui linnupojalt. Kujuta nüüd ette, kui nimet kasutajaid siin poleks, oleks ju vähe rahulikum ja kvaliteetsem üleüldine pilt? Ehk et sõnavabadus on kõik väga tore ja nii, aga kui lauslollus hakkab kuskilt nurgast lokkama, võib ikka vahel kaane peale panna ka, eks. Kõigile parem, kaasa-arvatud närvilistele postitajatele endile.

    smiley face
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Sav3r varika omanik confirmed.
      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Üldiselt mina ei haugu, kui põhjust ei anta.
      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      Nõmedus on veel hullem kui rumalus ja kui sa võtad omale õiguse inimesi lihtsalt perse saata, siis vastatakse sellele samaga ja lõpuks on kogu teema sellist jama täis.
      Lihtne ja loogiline.
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Lihtne ja loogiline.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Aga paratamatult näed sa seda joga läbi teiste, kes tsiteerivad ja ei suuda tähele panemata jätta. Ehksiis müra duubeldub, tripeldub, läbi normaalsemate postitajate. Et nii lihtne pole, et skrollid üle paari varjatud lingi, eriti kui asjamehed on nii tegusad siin akna-hooajal.
          Ning nagu ütles vincent, suur osa on koolipoisilikud vit*u saatmise ja kaussi sõitmise reaktsioonid - nii saverilt kui linnupojalt. Kujuta nüüd ette, kui nimet kasutajaid siin poleks, oleks ju vähe rahulikum ja kvaliteetsem üleüldine pilt? Ehk et sõnavabadus on kõik väga tore ja nii, aga kui lauslollus hakkab kuskilt nurgast lokkama, võib ikka vahel kaane peale panna ka, eks. Kõigile parem, kaasa-arvatud närvilistele postitajatele endile.

          smiley face
          Olen saatnud counti vi**u ja minu isiklik arvamus on, et saver on debiilik. Palun väga vabandust kui minu 3-10 postitust siin mitme aasta jooksul on su õrnale hingele liiga teinud.

          Palun ka vabandust nende postituste eest kus minu arvamus pole sinu omaga ühtinud, sest teisitimõtlemine on patt.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Navas Vaata postitust
            kuradima hea meel ikka et see Mayweather sellele iiri nolgile ikka ära tegi.
            Algselt postitas Saver Vaata postitust
            Mees mine õige vittu! Tra kui sa midagi ei tea, siis pea oma suu kinni!
            ehk täiesti tühja koha pealt.

            siiras mure, et äkki aitaks ikkagi väike tuusik sanatooriumisse, enne kui inimesel veen peas lõhkeb?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              ehk täiesti tühja koha pealt.

              siiras mure, et äkki aitaks ikkagi väike tuusik sanatooriumisse, enne kui inimesel veen peas lõhkeb?
              pluss + misiganes arv, mõttetu rüüstamine
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Kergem oleks ignore panna, kui käia kord kuus teisele mehele bani nurumas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                  Kergem oleks ignore panna, kui käia kord kuus teisele mehele bani nurumas.
                  ma ei tea, kuidas teised, aga ma loen päris sageli foorumit ka sisse logimata, sel juhul pole ignore'ist väga tolku. ja mis täpsemalt peaks andma ühele kodanikule õiguse valimatute roppustega teemasid reostada?
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Tegelikult ei ole ju keeruline see nupuvajutus ära teha ja Saver kohvreid pakkima saata või mis siis lõpuks see kuritegu peab olema, et ban saada?
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      Sanatooriumi kuu aega.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                        Kergem oleks ignore panna, kui käia kord kuus teisele mehele bani nurumas.
                        Nagu ennist siin maininud, ammu ignooris, aga iga teine post on selle varjatud asi ja iga kolmas post on keegi kes seda tsiteerib.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Saver vahetult ennem akna sulgumist kergele puhkusele saata oleks liiga epic.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Redman Vaata postitust
                            Saver vahetult ennem akna sulgumist kergele puhkusele saata oleks liiga epic.

                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Sanatooriumi kuu aega.

                            puhkus mehhikos.
                            slimm.ee

                            Kommentaar



                              Paluks bänni. Tõsiselt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                puhkus mehhikos.
                                Võiks RichardVonMardista ka kaasa võtta...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X