320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Ma muidu ei külasta foorumit enam, aga kuna sinu toredad mõttelennud jõuavad minuni ühe messengeri grupivestluse kaudu, siis olen sinu muredega pea igapäevaselt kursis.
    sul on väike noku
    noo minu noku suema pärakus ka ei ole.

igastahes, teemaks on mcnamara keskealine nokusus. mul on hea meel, et temast jätkuvalt mulle igapäevaseid updatesid tehakse. ei peagi foorumis ringi vaatama, mis toimub - kogu info tuuakse moodsal infoajastul otse kätte.

tänan armsaid kaasfoorumlasi, kes antud teguviisi ellu viivad ja oma aega ning vaeva kulutavad. teieta käiksin ma siin foorumis palju harvemini.
    märgatud sind eile koos naisega seansil.

mõtlesin just täna hommikul, kui soccerneti paroolivahetus päevavalgele tuli, et kas sa vahetad iga hommik paroole erinevate 50ndatel mänginud šotlaste vahel või oled oma parooli sootuks unustanud

aga kuna sa oled onlines, siis õnneks igahommikune rituaal on taganud, et saame sinuga koos siin foorumis ühte rada talluda.
    kodaniku panus foorumisse piirdub 100%-iliselt mingi kõheda teise kasutaja suunalise pasa postitamisega.

Kommentaar

Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
      kodaniku panus foorumisse piirdub 100%-iliselt mingi kõheda teise kasutaja suunalise pasa postitamisega.
      Jep. Täiega small dick energy, aga siiski. See ei ole ka päris normaalne.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

Kommentaar

Working...
      X