320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

    Algselt postitas mcnamara


    Algselt postitas eston maravilha
    topeltstandardid.
    Ma leian, et sina oma saavutustega siin pole küll õige inimene topeltstandarditest rääkima.
    Vastupidi! Oma saavutuste tõttu just ongi - senini pole bännitud
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

      Algselt postitas Karla

      Inzu jah on veits käest ära lännu, bänn kuluks talle ära.

      vanus on tal siiski 14.

      mis sa sirtsud siin! sulle kuluks kah üks kertäis ära. valevorst!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

        Heterofoob mazz on avalikus arvutipunktis ega saa inzu avatud piiberit järele vaadata. Aga üldiselt on mu seisukoht selline, et seal teemas on see kindlasti rohkem aktsepteeritav kui allkirjas. Põhjus lihtne, totside teemasse läheb vaid inimene, kes põhimõtteliselt loodabki sealt midagi taolist eest leida. Allkirja näeb peaaegu igaüks ja kuigi ka need on võimalik off seadistada, siis seejuures peaks loobuma ka kõigi teiste allkirjade vaatamisest.

        Ei ole aega pikemalt selgitada, seminariks vaja valmistuda.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

          Algselt postitas Karla


          Algselt postitas taku*


          inzule vaja karistust!

          põhjus: tibide teemas pani ta sinna palja põõsaga pämmi pildi! rõve jõnglane! ta ise alles 11 ju..
          Inzu jah on veits käest ära lännu, bänn kuluks talle ära.

          vanus on tal siiski 14.
          sinu eakaaslane?!
          R.I.P Steffi
          7.05.05


          Parem karta kui Kahetseda, Aga kui Kardad siis KAHETSED

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

            Algselt postitas Nathan


            Algselt postitas Karla


            Algselt postitas taku*


            inzule vaja karistust!

            põhjus: tibide teemas pani ta sinna palja põõsaga pämmi pildi! rõve jõnglane! ta ise alles 11 ju..
            Inzu jah on veits käest ära lännu, bänn kuluks talle ära.

            vanus on tal siiski 14.
            sinu eakaaslane?!
            Jah.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

              Jyrkale blokk nädalavahetuseks. Las poiss puhkab. Põhjus: teema risustamine Kinki teemas. Palju õnne talle kah!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                Algselt postitas Silver


                Jyrkale blokk nädalavahetuseks. Las poiss puhkab. Põhjus: teema risustamine Kinki teemas. Palju õnne talle kah!
                Lärf mai äss off. Mu sõber Jyrka ei saa aru kuidas ta teemat risustas, äkki täpsustad?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                  Mul ei ole selle Džurka vastu midagi senikaua kuni ta postitab oma jama off-topicu alla. Viimasel ajal on ta ära eksinud ka muudesse teemadesse, võttes kaasa oma lolli ilkuvaks muutuva nõmetseva naljasoone. Läbustas. Vot.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                    Happy birthday, Jyrka!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                      ei saanudki aru, nagu mis point oli
                      siis peaks siis iga kolmas, neljas vend saama väikse bänni

                      lugesin uuesti Jyrka postitused läbi, juhul kui keegi pole kustutanud tema mõnda postitust, siis oli see vääga mõttetu bänn
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                        Samas teemas on veel tüüpe kes lihtsalt läbustavad-ikkagi topeltstandardid?
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                          moded on kuidagi väga hellaks muutunud viimasel ajal..

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                            Egotrip, kustutasin läbupostitused juba ammu ära!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                              Tahtsin öelda,et off topic\'u alt leiab tihti ka head materjali.Viimasel ajal tuleb sealt aga lauspaska-magedate teemade massiline avamine a\'la ma vihkan oma ema,olen noor,tahan telefoni jne.,kus alatooniks mina,MINA ja VEELKORD MINA.Sellistele vendadele võiks ainult üks teema olla,kus saab,mida sülg suhu toob,iga päev halamas käia.Ise härra arvab,et kutsub üles inimesi postitama.Soccernet on asjalik,igast möga saab mujal oksefoorumites või kommentaarides postitada.No hea küll,saab siingi,kuid olgu selleks üks nurgake või tehku seda vähe harvem.Igati õigustatud karistus oli
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                                Algselt postitas Raivo19


                                Tahtsin öelda,et off topic\'u alt leiab tihti ka head materjali.Viimasel ajal tuleb sealt aga lauspaska-magedate teemade massiline avamine a\'la ma vihkan oma ema,olen noor,tahan telefoni jne.,kus alatooniks mina,MINA ja VEELKORD MINA.Sellistele vendadele võiks ainult üks teema olla,kus saab,mida sülg suhu toob,iga päev halamas käia.Ise härra arvab,et kutsub üles inimesi postitama.Soccernet on asjalik,igast möga saab mujal oksefoorumites või kommentaarides postitada.No hea küll,saab siingi,kuid olgu selleks üks nurgake või tehku seda vähe harvem.Igati õigustatud karistus oli
                                Mispask siin toimub aru-mai-saa. Off-Topic ju ongi igasuguse möla tarbeks, ning sisukamatele teemadele on niigi paarkümmend alafoorumit pühendatud. Minu arvates võiks mõned siinse foorumi adminnid endalt kumminuia pärakust välja võtta ning üritada näiteks jyrka postitusi võtta sellistena nagu nad on, mõneti andeka huumorina.
                                Jalgpalliteemalistes alafoorumites leidub mitmeid kordi mõttetumaid ja tavapärast lauspaska a\'la \"kes on maailma parim jalgpallur?\" täis teemasid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X