320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

    Algselt postitas mazz


    Panin Jyrkale bänni. Foorumi reformimise teema ajas ta õhku täis ja ju ta tundis mingit erilist vajadust oma \"taset\" kõigile tõestada. Palju õnne.
    Ma juba imestasingi, kui palju see kumm venib...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

      Algselt postitas luutik


      Algselt postitas vaikiv mees


      <ah ära mängi lolli....
      eston seletas sulle juba ammu,
      aga nagu vastusest näha, mitte eriti tulemuslikult


      Algselt postitas luutik

      Algselt postitas eston maravilha

      lihtsalt bug foorumis. tuleb lihtsalt kannatada, sest mingi aja pärast avaneb uus leht. ning vajutades uue vastuse peale on võimalik postituse kirjutamise lehte allapoole kerides lugeda eelnevaid postitusi, mida foorumis ei näe
      Tänan, et võtsid vaevaks selgitada. Veits keeruline, aga eks ma kustuta oma postitusi edasigi ära, seni neid siin veel jätkub. Nii, et kirjutage palju tahate, ikka on siin 16 lehekülge.
      Nojah, nüüd ma tean küll. Tookord mõtlesin, et vaid mina ei saa neid lugeda. Mina mõtlesin, et see bug on mingi karistus.Palun mõistvalt suhtuda.
      sind luutik,küll põhjust karistada pole.sa ju lollusi ei tee.küll \"vanemad ässad\"sind siin treenivad ja kodustavad:P kuid kas oled sama vend,kes kunagi väitis,et sul meeldib seal kommentaaride osas seigelda,milleks foorum?usun,et oled ise vastuse saanud,et tavalised läbustajad,tatipritsid ja päevavargad siia ei satu.nii et kvaliteedi vahe
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

        Nojah, sai kunagi nii väidetud küll. Ei teagi, mida nüüd mõelda?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

          Algselt postitas Zaeka


          IP bänni ei saa panna?
          Tyra nagu seinaga r22gid mis kasu on IP b2nnist???
          YR1 Power

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

            Algselt postitas dumbledore


            õige otsus mazz! mis siis et sa munn oled! jyrkal on sellest foorumist kõrini! ja seekord palun ärge hakake msnis paluma et ma tagasi tuleksin. aitäh

            ps. fännid kirjutate mulle

            pps. joonistada võite ka
            Jumal tänatud. Julgen hakata teemades ringi surfama jälle.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

              Algselt postitas Hmf


              Tervist, ütleks kah siis sõna sekka.
              Olen ise kah ühe foorumi moderaator ning meil on seal nõnda, et igal alafoorumil on oma mode, kes hoiab oma alafoorumi s*tast puhtana. Ma ei tea kuidas
              siin soccernetis nende adminide ja modede õigused on ja kus lõpeb modede tegevusulatus aga ntx on Saksamaa jalgpalli all 3 moderaatorit aga 80% alafoorumites polegi moderaatorit. Nii suurt foorumit ei suuda adminid üks hallata, eriti kui tegemist on tõenäoliselt Eesti ühe suurime foorumiga.
              Minu ettepanek oleks siis, et igale alafoorumile oma moderaator või kaks isegi, off-topicul võiks olla isegi rohkem kui kaks.
              Algselt postitas Silver


              Hmf, me arutame sellel teemal. Vaatab, mis saab!

              Minu tagasihoidliku soovitust võetigi kuulda
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                  Head-aega, K6IV.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                    Algselt postitas luutik


                    Nojah, sai kunagi nii väidetud küll. Ei teagi, mida nüüd mõelda?

                    Aga kes oleks Pohlakut kaitsnud, kui sind poleks siin foorumis olnud
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                      Algselt postitas Kebab


                      Algselt postitas luutik


                      Nojah, sai kunagi nii väidetud küll. Ei teagi, mida nüüd mõelda?

                      Aga kes oleks Pohlakut kaitsnud, kui sind poleks siin foorumis olnud
                      Nii ta oli jah, paraku. Siis poleks ka seda vaidlust tekkinud ja äkki oleks foorum viletsam olnud?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                        Algselt postitas Raivo19
                        tavalised läbustajad,tatipritsid ja päevavargad siia ei satu.nii et kvaliteedi vahe
                        Natuke offtopic võibolla, aga oleks ütlemata tore kui need tavalised läburid saaks ka sealt artiklite kommentaaridest minema kihutada
                        Üks võimalus selleks oleks anonüümne kommenteerimine ära keelustada....

                        Või on see võimalus meelega alles jäetud, selleks et foorumit puhtamana hoida ?
                        Praegu väga kurb sealset pilti vaadata - eriti artikleid kus jutuks Manchester United.

                        e: läbureid on kaduvväike protsent - kahjuks nemad paistavad aga kõige rohkem silma, juhul kui nende saasta operatiivselt ei likvideerita...
                        Tavaline kasutaja postitab ju tunduvalt vähem - ainult siis kui tal tõepoolest midagi öelda on...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                          õige

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                            Mulle pakub ka antud OT huvi. Olen kogenud, et minu poste on artiklite kommentaarides kustutatud aga samaväärsed(minu tehtud, mis moded kustutatud postid olid vägagi ebaatsensuursed) teiste isikute poolt tehtud on sinna jäänud. Seega oleks minu küsimus, et mille alusel on niimoodi käitutud or is it just me?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                              Algselt postitas Jasper


                              Mulle pakub ka antud OT huvi. Olen kogenud, et minu poste on artiklite kommentaarides kustutatud aga samaväärsed(minu tehtud, mis moded kustutatud postid olid vägagi ebaatsensuursed) teiste isikute poolt tehtud on sinna jäänud. Seega oleks minu küsimus, et mille alusel on niimoodi käitutud or is it just me?

                              Osad on lihtsalt võrdsematest võrdsemad.Loodetavsti said aru mida mõtlesin .
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Hoiatused ja bännid\'

                                Bännidest nii palju, et te olete vist suht suure portsu elioni IPdest oma listi lisanud, sest vahest juhtub nii, et ma ei saa kodust foorumisse! Kuigi see on arvatavasti kõigile hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X