320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoiatused ja bännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas magnisco Vaata postitust
    10 Lopez Saldana
    Too tüüp on vist mingi ekstrapuude ja tähelepanuvajadusega. Päris mitmel korral on ta jumala pohhuilt teisi sõimama hakanud. Minul on ta eilsest alates igastahes ignore listis

    Kommentaar


      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
      Too tüüp on vist mingi ekstrapuude ja tähelepanuvajadusega. Päris mitmel korral on ta jumala pohhuilt teisi sõimama hakanud. Minul on ta eilsest alates igastahes ignore listis
      Ei viitsi klassikalist postitust otsida, aga ignore-list on nõrkadele!
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
        Ballack peaks foorumist bänni saama. Ropendamine ja rõvetsemine praktiliset igas postituses. Natuke veel ja soccernet muutub hitlerjuugendi väljendumiskohaks.
        Musi

        Ahjaa, seda, et ma hitlerjuugend.....sellepeale ma ütleks, et bioloogid ei peaks õpetama tuumafüüsikuid ja muude lausete kohta seda, et katlal ei ole mõtet sõimata pada

        PS rahusteid saab apteegist.

        Kalli-kalli

        Kommentaar


          Mingi nog70 laseb väga ebanormaalselt suure allkirjaga ringi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Mingi nog70 laseb väga ebanormaalselt suure allkirjaga ringi.
            linki kah: http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=29428
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              See on tõesti erakordselt häiriv allkiri, kuid meil peaks siin vist selle jaoks õigem teema ka olema. Igatahes midagi peaks ette võtma jah!
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Korras....

                Kommentaar


                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Korras....
                  Pane siis sama raksuga: http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=19694
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Korras....
                    AILTON

                    Kommentaar


                      nu wdf, ignorelist on kyll tore asi kuid see on nõrganärvilistele ja arusaamatutele. kõigil on oma arvamus ja võib kirjutada mida tahes, see ei tohix olla minu teada olla keelatud, et oma arvamust ei tohi esitada. kuid väiksed punktid on küll kirjas milliseid sõnu jälgitaxe, mida kasutada ei tohi jne. (kyll siis politsei ja muu tähtsam rahvas tegeleb sellega) ja kui sulle ei meeldi siis ole hea ja ära loe neid. vaja on loomulikult kõigi arvamusi ja sina ei saa nendega kunagi leppida kuna sul on erinev maailmavaade. ma ei õigusta siin kedagi kuid nii minu arvates asi on. kui kõik hakkavad siin panema ignorelisti rahvast kelle kasvõi üxainuke lause ei meeldi, mis siis hakkab saama?

                      Kommentaar


                        vastus Kebabile

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                          tere metssiga. Kirjutan siia teemasse vist esimest korda kuigi olen soccerneti liige juba enne sept 2001, kui veel vana foorum meil oli. Ropendamine ja rõvetsemine ei ole värvikas ja jalgpalli juurde ei peaks kuuluma sileajusus. Mingu tagugu oma natsidega üksteisel molle üles ja karjugu seal SS Flora ja muud lollust aga see foorum võiks sellest vabaks jääda.
                          Äkki valgustad sileajususest kui sa juba nii tark oled. ropendamine ei ole tõesti nauditav, selle kohta käivad punktid või miskit muud. oled sa asjast päris aru saanud mida tähendab SKINHEAD; PUNKAR; RÄPPAR; DISKOP::SE; TRÄÄNZIVEND; HIP-HOP; HIPI jne. kui jh siis olen sinuga isegi nõus vb. oleneb sinu arusaamast. KAS SIIS KINDLAD INIMESED VÕIVAD AINULT TULLA JALGPALLI VAATAMA NAGU OLI SALLIDE TEEMAGA?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas almar Vaata postitust
                            Äkki valgustad sileajususest kui sa juba nii tark oled. ropendamine ei ole tõesti nauditav, selle kohta käivad punktid või miskit muud. oled sa asjast päris aru saanud mida tähendab SKINHEAD; PUNKAR; RÄPPAR; DISKOP::SE; TRÄÄNZIVEND; HIP-HOP; HIPI jne. kui jh siis olen sinuga isegi nõus vb. oleneb sinu arusaamast. KAS SIIS KINDLAD INIMESED VÕIVAD AINULT TULLA JALGPALLI VAATAMA NAGU OLI SALLIDE TEEMAGA?
                            sry unustasin NATZID NGRid ANTIFAD jne. Kas siis hakkab staadionil olema diskminireerimine juba fänluses (eelistataxe ka ainult teatud inimesi?), peale selle et jalka pealikud on juba kõike imelikke rassistlike ja muid loosungeid väljendatav demonstreerimine (mis on loomulik ja arusaadav) ja lausetega väljahüüdeid karistatav ja mittelubav fännisektorisse.
                            kui nii siis peax ju publikut olema räigelt pole skinne ple vanureid ple diskohuvilisi, ple muidumehi jne. ainult jalgpallihuvilised kes trennis käivad ja neilgi on ainult piirangud.
                            ma ei saa aru ole hea ja valgusta. juhe jumala koos

                            Kommentaar


                              Algselt postitas almar Vaata postitust
                              ma ei saa aru ole hea ja valgusta. juhe jumala koos
                              Duubeldan.


                              Ma mõtlesin juba pikemat aega, kuidas küll lasteaed kõik asjalikud alamfoorumid ära vallutanud on. Korraks juba kahtlesin, kas LÄBU loomisel võib sellega mingi seos olla. Aga nüüd lõpuks koitis... järgmisel nädalal saab vaheaeg läbi, eks?
                              Last edited by mazz; 27.03.09, 02:37.

                              Kommentaar


                                ei. koolivaheaeg on juba läbi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X